8 geriausios chloro tabletės baseinams

Metu vasara – laikas mėgautis baseinais, nes aukšta temperatūra verčia mus siekti atvėsti. Ir labai svarbu, kad mūsų baseine neatsirastų grybų ir bakterijų, kurių mums prireiks baseino chloro pagalvėlės kaip iFONT POOLlibericakuri leis mėgautis baseinu visiškai be bakterijų.

Kokios yra geriausios baseino chloro tabletės rinkoje?

ne visi baseino chloro tabletės jie veikia vienodai, todėl išsirinkti tokio tipo tabletes ne visada lengva. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome 8 geriausi variantai, kuriuos radome rinkoje:

1. Chloro tabletės baseinams iFONT POOLliberica

chlorine-tablets-for-pool-ifont-pooliberica.jpg
Chloro tabletės baseinui iFONT POOLiberica

Be jokios abejonės, tai yra geriausios chloro tabletės baseinams kuriuos galite rasti turguje ir kurie puikiai tinka bendram naudojimui. Tai 10 veiksmų chloras, puikiai tinkantis jūsų baseino priežiūrai. Tai visiškai daugiafunkcinis gydymas, kuris leis jums pasiekti didelį universalumą. Jie įeina 1kg formato, o tabletės yra apsauginiame plastikiniame maišelyje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Tai yra chloras lėtai ir tolygiai tirpsta, visiškai pašalina dumblius, dezinfekuoja, sukels nuolatinį flokuliaciją ir stabilizuos pH. Kiekvienas iš Tabletės yra 200 gramų, su kuria ji siūlo vienos savaitės trukmę ir rekomenduojama viena tabletė kiekvienam 25 m2. Tai leidžia išlaikyti puikią vandens kokybę ir užtikrinti visapusišką viso baseino priežiūrą.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Produktas yra labai gerai supakuotas, o jį įdėjus į baseiną iškart matosi efektas, vanduo lieka visiškai švarus.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis paliekamas veikti per naktį, o vanduo yra visiškai skaidrus, o išanalizavus, testas rodo tobulą“.

žiūrėti kainą

2. Chloro tabletės baseinams Tamar Tablets 10 veiksmų dvisluoksnis

chlorine-tablets-for-pool-tamar-tablets-10-actions-bilayer.jpg
Chloro tabletės baseinui Tamar Tablets 10 veiksmų Bicapa

Tai gana įdomus pasirinkimas, ypač todėl, kad jie yra dvisluoksnės tabletės, kurios suteikia 10 skirtingų veiksmų. Jų sudėtis su cheminiais komponentais leidžia visiškai visapusiškai apdoroti baseino vandenį. Dėl to galite reguliuoti baseino vandens pH, kad jis būtų tarp 7,2 ir 7,6gaminant vandenį optimaliomis sąlygomis.

Dėl 5KG pateikimo jis labai patvarus, ir jis tiekiamas 200 gramų tabletėmis, todėl jį galima vartoti gana efektyviai. Šios tabletės palieka vandenį skaidrų ir puikiai veikia bet kuriame baseine. Tačiau reikia pažymėti, kad dėl įdėkliniams baseinams šis produktas nerekomenduojamasnes jame yra vario sulfato, kuris gali būti kenksmingas.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „vanduo visiškai skaidrus, su dviem tabletėmis palieka vandenį visiškai skaidrus, pašalina žalumą ir nesiveisia vabzdžių„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Šios tabletės labai gerai išvalo baseiną, todėl vanduo lieka visiškai skaidrus, nereguliuojant vandens pH, negraužia akių ir nesukelia alergijos.“. Tai labai geras pasirinkimas, ypač todėl, kad tai leidžia efektyviai išvalyti baseiną.

žiūrėti kainą

3. Chloro tabletės baseinams Tamar Chlorine 5 veiksmai

chloro-tabletes-for-pool-tamar-chlorine-5-actions.jpg
Tamar Cloro baseino chloro tabletės 5 veiksmai

Tai puikus pasirinkimas Jūsų baseino priežiūra, kuris leidžia atlikti gilų valymą. siūlo a baktericidinis, flokuliantinis, algicidinis, antikalkių ir pH reguliatorius gydymas. Jis pateikiamas 5 kg sveriančioje pakuotėje, suskirstytoje į 200 gramų tabletes, todėl visada galėsite mėgautis puikiu universalumu.

Dėl to galite reguliuoti baseino vandens pH, nustatydami jį tarp 7,2 ir 7,6. Rekomenduojama sudėkite į skimerius arba plaukiojančius chlorintuvus. Geriausia naudoti vieną tabletę kiekvienam 25 m3 baseino vandens. Tai ypač modelis Sukurta taip, kad vanduo liktų visiškai skaidrus vos per 24 valandas.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „baseinas nepažaliuoja, o planšetę rekomenduojama įdėti į plaukiojantį dozatorių„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jis atitinka tai, ką žada, visiškai pašalina žalumą iš baseino, todėl vanduo yra visiškai skaidrus“.

žiūrėti kainą

4. Chloro tabletės baseinams Tamar Chlorine Shock Greitas veiksmas

chlorine-tablets-for-pool-tamar-chlorine-shock-fast-action.jpg
Chloro tabletės baseinui Tamar Chlorine Shock Fast Action

Tai labai geras pasirinkimas, jei ieškote a greitai veikiantis chloras, kuris leidžia nedelsiant dezinfekuoti vandenį. Tai leidžia greitai sureguliuoti pH, o kiekvieną dieną rekomenduojama įpilti 30–50 g vienam m3 vandens. Turi formulė, kuri labai dirgina, todėl su juo reikia elgtis labai atsargiai, jo negalima maišyti su kitais cheminiais produktais arba gali išsiskirti toksiškos dujos.

Jis turi kompoziciją su dehidratuotas natrio dichlorizocianuratas, yra visiškai kenksmingas prarijus. Tai leidžia atlikti šoko gydymą, kai pablogėja vandenys, o tai leis per labai trumpą laiką juos paversti krištolo skaidrumo vandenimis. Jie tiekiami 5 kilogramų talpykloje, kuri leis jums mėgautis dideliu universalumu juos naudojant.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „vanduo puikiai atgauna jį po žiemos, o druskos baseinams tai labai geras pasirinkimasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai geras produktas, priverčia žalią vandenį atsigauti per pusantros paros„. Tai labai geras pasirinkimas, kad jūsų baseinas būtų nepriekaištingos būklės, ir visada geriau pradėti nuo mažiausios dozės, prieš pradedant per daug.

žiūrėti kainą

5. Chloro tabletės baseinams Chemicalcamp 201805

chloro-tabletes-for-pool-quimicamp-201805.jpg
Chloro tabletės baseinams Quimicamp 201805

Tai apie a Labai geros kokybes preke efektyviam baseino vandens valymui. Rekomenduojama naudoti saugiai, o prieš naudojant gerai perskaityti etiketę, juolab, kad tai labai stiprus produktas. Atitinka standartas UNE_EN 1040, antiseptikams ir cheminėms dezinfekavimo priemonėms.

Turi kaip veikliosios medžiagos trichlorizocianuro rūgštis, aliuminio oksido sulfatas,…