Nedaugelis jūsų žino Margotą kaip „Maggot“ dėl savo mokyklos vardo. Kai kurie kiti ją vadina „Naomi Lapaglia“ iš Volstryto vilko, o dar keli prisimena kaip Harley Quinn iš Savižudžių būrio. Kad ir kokia ji žavi, kad niekas negali jos pamiršti, panašus yra jos darbas, dėl kurio kiekvienas australas didžiuojasi. Negalima to paneigti Margot Robbie nuo Volstryto vilkas yra labiausiai ieškoma aktorė Holivude. Na, būtų teisinga, kad ši moteris žmones verčia pašėlti. Taip yra todėl, kad ji buvo priešais Leonardo De Caprio ir vis tiek į ją žiūrėjo.

Margot Robbie

Margot yra aukšta, šviesiaplaukė moteris su ryškiais bruožais, galinti viską padaryti savo išvaizda. Nuo žavingo žmogaus iki nuostabios aktorės ji buvo vardas, prie kurio gali prisiliesti visi. Būdama viena mėgstamiausių aktorių, čia yra dar keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti apie Margotą Robbie. Pradėkime nuo tų dabar!

Kaimynai buvo jos pirmasis didelis lūžis

Margot Robbie pradėjo savo karjerą pas garsiuosius Australijos muilo vardus „Kaimynai“. 2011 m. Ji atliko Donnos Freeman vaidmenį. Būtų blogai, jei pasakytumėte, kad jos neprisimenate. Jei to nepadarėte, įsitikinkite, kad tai patikrinote.

Volstryto vilkas ją labai išpopuliarino

Margot Robbie prisipažino, kad numušė save keliais tekilos smūgiais. Prieš atlikdami karšta scenos su Leonardo Di Caprio, Margot Robbie turi tai padaryti, kad nuramintų nervus. Galime sakyti, kad visos jos pastangos nenuėjo veltui. 2014 m. Jai pavyko patekti į „Empire Award“ nominaciją kaip geriausia naujokė. Ne tai, buvo daugybė Volstryto vilkas GIF remiantis Margot Robbie. Jie rengė ratus socialinės žiniasklaidos platformose, o tai sulaukė daug pripažinimo.

Kartą Holivude – kojų istorija

Daugelis iš jūsų turėjote atspėti pavadinimu, kad šis filmas yra Quentino Tarantino filmas. Mes žinome apie Tarantino maniją apnuoginti kojas. Nuo Umos Thurman, Rosario Dawsono, Bridget Fondos iki Margot Robbie visi buvo šio nušautų kojų dalimi. Neseniai skambėjo garsai, kai per savo priėmimo kalbą SAG apdovanojimuose padėkojo Bradas Pittas Margot Robbie ir ji pėdas. Filme ji vaidina Sharon Tate, merginos, kuri nekenčia batų, vaidmenį, todėl dėl to buvo daug scenų su basomis kojomis.

Margot Robbie

Margot Robbie tapo Calvino Kleino veidu

Dėl savo sėkmės ir kerinčio žvilgsnio Margot Robbie buvo Calvin Klein veidas. Tuo metu ji davė interviu, kuriame Robbie sako, kad ji labai džiaugiasi būdama gilios euforijos Calvino Kleino veidu. Ji taip pat pridūrė, kad tai yra pirmoji jos reklaminė kampanija, ir labai garbinga, kad tai buvo Calvinas Kleinas. Margot pamėgo Calviną Kleiną ir jau daugelį metų jį myli. Tai yra toks puikus Margot Robbie pasiekimas. Ar ne?

Margot Robbie pamatė nukirstas žmogaus kojas

Aš, Tonya, filmavimo aikštelėje visi užrašėme apie keisčiausius dalykus, kuriuos jie kada nors matė; tai, ką minėjo Margot, buvo visiškai keista. Margot Robbie pasakė, kad papludimys iš Nikaragvos, ji kartą rado nupjautą žmogaus pėdą. Tada Diane Kruger paklausė jos, kaip ji buvo, tačiau ji daugiau nedavė jokių deetų apie tai. Vis dėlto galime sakyti, kad Robbie yra stipri moteris, nes kažkas po tokio įvykio būtų nepritapęs.

Margot turi tobulą bikinio kūną

Mes visi tai puikiai žinome Margot Robbie turi labai seksualu ir spalvingas avataras. Spėjame, kad būtent todėl ji pateko į daugelio žurnalų viršelius, kuriuose ji buvo pavaizduota. Tik ji žino, ar šis nuostabus kūnas yra jos genuose, ar ji laikosi dietos. Galime tik taip pasakyti Margot Robbie turi idealios formos bikini kūnas. Yra kelios jos nuotraukos, kuriose ji puikuojasi savo tobulai įdegusia figūra. Margot tikrai yra įkvėpimas tiems, kurie netingi net vaikščioti.

Laikosi gana paprastos mankštos

Kalbėdami apie bikinio kūną, dabar pažiūrėkime, iš kur viskas. Margot sako, kad ji nėra ta, kuri kasdien lankytųsi sporto salėje. Ji užsimena, kad jos kūnas jaučiasi geriau, jei tinkamai užmigdo miegą. Taigi ji nori praleisti laiką sporto salėje. Ji taip pat mėgsta lankyti šokių pamokas arba nori sportuoti su draugais. Jei ji yra Los Andžele, Margot mieliau eina pas Andie Hecker atlikti pilateso.

Margot Robbie vedė Tomą Ackerley

Anksčiau žmonėms kilo klausimų apie Margot Robbie ir Tomo Ackerley santykių statusą. Tačiau tai buvo įrodyta, kai Margot Robbie pradėjo vaidinti ir ji vyras Tomas Ackerley tam tikrose raudonojo kilimo parodose. Margot vedė Tomą Ackerley labai privačioje vestuvių ceremonijoje 2016 m.

Margot Robbie be makiažo

Tomas Ackerley taip pat priklauso kino industrijai, tačiau jis yra tas, kuris ateina iš už kameros. Jis yra iš Didžiosios Britanijos ir yra režisieriaus asistentas, filmų, tokių kaip „Macbeth“ ir „Broliai Grimsbis“, prodiuseris. 2018 m. Jis ir jo prodiuserio partneris Josey McNamara buvo „Variety“ 10-yje stebėtojų sąraše. Net susituokusi beveik ketverius metus, Margot palaikė santykius privačius. Išskyrus neseniai vykusį pristatymą 2020 m. „Auksiniuose gaubliuose“, pora kartą pasirodė 2019 m. Balandžio mėn., O dar anksčiau jų vienintelis raudono kilimo pasirodymas buvo 2018 m.

Tai buvo viskas, ką apie ją turi žinoti visi „Margot Robbie“ gerbėjai. Tikiuosi, kad gerai praleidote laiką skaitydami įdomius dalykus, susijusius su diva!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.