Kenwood arba KitchenAid maišytuvas?  Saugokis

Aš visada sakau tą patį: Priklauso.

Nemėgstu atvirauti su indais (ar receptais), nes apie skonius nieko neparašyta. Bet siandien Noriu, kad išeitumėte su aiškia idėja. aštrus.

KitchenAid ar Kenwood? Kenwood ar KitchenAid? Jie yra du sunkiasvoriai maišytuvų pasaulyje. Skaitykite iki galo, tikriausiai paliksite abejonių.

Kenwood kmix

Kenwood kmix maišytuvas

Kenwood Kmix maišytuvas turi daug galios (1000 W), geros kokybės ir pakankamai talpos (5 l).

Pateikia tai, ką žada: maišo, plaka, važiuoja ir tinka visų rūšių duonai minkyti. Žinoma, tinka ir su (minkštesnėmis) konditerinėmis tešlomis. Jai nėra ribų, bet taip pora problemų:

  • Reguliariai maišykite, kai yra nedidelis kiekis.
  • Tai kelia gana daug triukšmo.

Ir tai normalu, nes jis yra labai galingas ir tai virsta triukšmu. Nedidelis kiekis maišomas dažniausiai vyksta su dauguma maišytuvų. Likusiai tai atitinka.

„Amazon“ už gerą kainą

KitchenAid amatininkas

Kitchenaid Artisan stendinis maišytuvas

Čia aš kalbu apie tai, kurį KitchenAid pirkti. Nes „Classic“ modelis nėra tas pats, kas „Artisan“ ar „Professional“. Bet čia aš sutelksiu dėmesį į tarpinį modelį, KitchenAid amatininkaskurį perka dauguma vartotojų.

KitchenAid yra kažkas kita.

Jis pasižymi žiauria visų komponentų kokybe (tai matosi plika akimi), veikia gerai ir sunaudoja mažai. Tai tik 325 W, bet itin optimizuotas. Ačiū jiems sunaudoja labai mažai ir beveik nekelia triukšmo.

Ar jis turi pakankamai galios? Taip, daugiau nei pakankamai. Galite minkyti bet ką (labai hidratuotą tešlą, mažai hidratuotą… ką tik norite).

Problema? Kaina. Tai brangu. Taip pat sakau, kad tai yra viso gyvenimo indas.

Jis parduodamas „Claudia&Julia“ ir „Amazon“.

Taigi, kokį maišytuvą pirkti?

Ir jūs pasakysite (teisingai), gerai, Álvaro, puiku, bet… Kenwood ar KitchenAid?

  • jei ieškai kainos kokybė, Kenwood Kmix yra geriausias jūsų pasirinkimas. Nes jis dažniausiai parduodamas ir net jei ne, tai pigesnis maišytuvas nei KitchenAid.
  • jei ieškai vienas kokybės, pasirinkite KitchenAid Artisan. Jis skleidžia mažiau triukšmo, yra tvirtesnis, sklandžiau veikia ir yra suderinamas su kitais priedais.

Papuošalų pasaulyje būtų kaip lyginti Tous žiedą (labai geras) su Cartier žiedu (puiku). Automobilių pasaulyje lygiavertiškumas būtų tarp Mercedes ir Ferrari.

Kenwood būtų Mercedes (arba Tous brangakmenis)KitchenAid Ferrari (arba Cartier brangakmenis).

Jei turite abejonių, palikite man komentarą.