Kaip ir kodėl nuskaidrinti sultinį?

Puikus išteklius virtuvėje – nuskaidrinti sultinius. Procesas yra lengvas, bet reikalauja šiek tiek laiko.

Kodėl nuskaidrinti sultinį? Pagal buvimą jis yra labiau efektingas; pagal tekstūrą malonesnė; dėl sveikatos pašalinami visi riebalai; ir dėl skonio.

Riebalų pašalinimo, įtempimo, filtravimo ir skaidrinimo skirtumai

Nuriebalinti: Labai paprasta, tai mūsų mamos ir močiutės daro daugelį metų, tai yra riebalų pertekliaus pašalinimas iš sultinių. Norint pasiekti geriausių rezultatų, preparatas paprastai paliekamas visiškai atvėsti. Su šia sistema jūs negalėsite pašalinti visų riebalų, bet gerą procentą jų.

Įtempti: Jį sudaro preparato perbraukimas per kuo smulkesnį sietelį, kad būtų pašalintos didžiausios priemaišos. Atlikę šiuos pirmuosius du veiksmus gausite tradicinį sultinį, bet tikrai gana drumstą (nebent tai darydavote ant labai, labai mažos ugnies).

Filtras: Norėdami dar labiau patobulinti paruošimą, turite filtruoti, perleiskite sultinį per medžiaginį filtrą, įprastą marlę arba filtrą, pavyzdžiui, kavai ruošti. Pašalinama daug dalelių, sultinys yra plonesnis, nors jis vis tiek bus drumstas ir riebus.

Patikslinti: Su šia sistema gausite švarų ir tyrą sultinį. Pašalinami beveik visi riebalai ir nešvarumai (apie 98%), todėl gaunamas skaidrus ir labai subtilus konsomė.

Kaip nuskaidrinti sultinį?

Yra keletas sistemų ir metodų, mes paaiškinsime paprasčiausią, su kuriuo pasieksite labai gerų rezultatų, kaip matote paveikslėliuose. Žingsnis po žingsnio:

1.- Preparatą perkošti

Pirmiausia pašalinkite sultinio likučius -mėsą, žuvį, daržoves, aromatines…- ir perkoškite preparatą, kad pašalintumėte didžiausius nešvarumus.

2.- Atvėsinkite ir nuriebalinkite

Sultinį dėkite į šaldytuvą ir palikite atvėsti bent porą valandų, po to riebalai liks paviršiuje. Nuimkite jį labai atsargiai.

skaidrintas sultinys

3.- Paaiškinkite

  • Kiekvienam litrui sultinio reikia vieno kiaušinio baltymo.
  • Šiek tiek pamuškite juos šakute ar lazdele, tiesiog pertraukite kelias sekundes.
  • Padidinkite ugnį, kol sultinys užvirs.
  • Sudėkite baltymus ir gerai išmaišykite.
  • Sumažinkite šilumą (keraminėje kaitlente 3 iš 9).
  • Laikykite tokią labai švelnią temperatūrą 25 minutes.
  • Leiskite atvėsti valandą ar dvi (nebūtina).
  • Kaušo pagalba pašalinkite nešvarumų ir baltymų tinklelį nuo paviršiaus.

4.- Filtras

Paskutinis žingsnis norint gauti skaidrų, lengvą ir gryną sultinį – jį filtruoti. Norėdami tai padaryti, perpilkite preparatą per marlę arba medžiaginį filtrą, jei jo neturite, galite naudoti ploną ir švarų skudurėlį (ATsargiai, kad jis nebuvo išplautas stipriu muilu ar audinių minkštikliu, nes tai sugadins sultinys).

Atrodo sudėtinga, bet taip nėra, rezultatas akivaizdus, ​​labai skanus sultinys, sveikesnis (be riebalų) ir lengvos bei subtilios tekstūros. Su juo galite paruošti sriubą, rekomenduoju išbandyti šią originalią makaronų sriubą.