7 geriausi greitieji puodai, kuriuos galite greitai virti namuose

The Express puodai yra labai patikimi, ir jie leis jums labai greitai gaminti maistą savo virtuvėje dėl slėgio vožtuvų. Tai prietaisas, kurio negali trūkti jūsų virtuvėje, kad galėtumėte mėgautis sveikų maistingų ir skanių receptų, su daržovėmis ir mėsa, gana efektyviai ir saugiai. Mūsų mėgstamiausias yra WMF Perfect Plusnes jis pasižymi savybėmis, kurios duos geriausius gaminimo rezultatus.

Turguje galite rasti a platus greitpuodžių pasirinkimas, ir be jokios abejonės, saugumas juose yra labai svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkojetodėl galite pasirinkti tik tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Taigi, jei norite greitai gaminkite namuoseir be jokių apribojimų kviečiame toliau tai skaityti paštu.

Kokį greitpuodį geriausia virti namuose?

The „Express“ puodai pasižymi puikiu našumu, ypač todėl, kad jie leidžia labai greitai virti. O kad galėtumėte apsvarstyti geriausius variantus rinkdamiesi savo, kviečiame peržiūrėti 7 geriausi, kuriuos radome rinkoje. Taigi galėsite priimti tikslų pirkimo sprendimą, o savo virtuvei išsirinkti aukščiausios kokybės puodą.

Tai yra geriausi greitpuodžiai po mūsų analizės:

1. 6,5 litro greitpuodis WMF Perfect Plus

65 litrų-express-pot-wmf-perfect-plus.jpg
WMF Perfect Plus 6,5 litro greitpuodis

Tai vienas iš geriausių variantų, kurį galite nusipirkti rinkoje, ir vienas iš labiausiai gerbiamų. Tai turi bazė TransTherm, kuris puikiai tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines, kad būtų pasiektas maksimalus našumas. tai puodas puikiai tinka gaminti 5-6 žmonėmsir jame yra papildomas 3 litrų korpusas, leidžiantis gaminti maistą 2–3 žmonėms.

Šis greitpuodis turi daugybę saugos sistemų, tokių kaip liekamojo slėgio draudimas, kuris padės išvengti bet kokių nelaimingų atsitikimų jūsų virtuvėje. Turi du kepimo lygiai iki 110°C ir 119°C, įvairių rūšių maistui. Taigi, nepaisant maisto kietumo, visada galite gaminti tobulą maistą. Jo tobulinimas į Cromargan 18/10 nerūdijantis plienasužtikrina didelį atsparumą įbrėžimams, todėl juos lengva prižiūrėti.

Vartotojų nuomonės apie šį modelį yra labai teigiamos ir teigia, kad „Yra 2 puodai, todėl juos galima reguliuoti pagal dydį, kurį norime virti, ir puikiai tinka su visomis viryklėmis„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „verta investuoti, nes galite sutaupyti daug laiko ir energijos„. Tai vienas geriausių rinkinių, kurį galite įsigyti šeimoms iki 4 narių, be jokios abejonės, puikus pasirinkimas.

žiūrėti kainą

duonkepė-princesė-152006.jpg

Paruoškite savo duoną ir desertus pagal savo skonį: baltą, vientisą, be glitimo, speltos, daugiagrūdžių. Mes pristatome jums geriausius duonos gamintojus, užsukite!

2. 4,5 litro greitpuodis WMF tobulas

45 litrų slėginė viryklė-wmf-perfect.jpg
WMF Perfect 4,5 litro greitpuodis

Tai yra greitpuodis, kurio bendras skersmuo 22 cmo bendra talpa yra 4,5 litro. Dėl to jis puikiai tinka gaminti maždaug 4–5 maisto porcijas. Jis pagamintas Cromargan nerūdijantis plienaskuri leidžia pasiekti geriausių rezultatų tikrai unikaliu būdu.

su jo bazė TransTherm Jis puikiai prisitaikys prie bet kokio tipo viryklės, įskaitant indukcinę. Jame taip pat yra apsaugos nuo liekamojo slėgio sistema ir antipirenas, kad nepatektų į kokią nors avariją. Jo nuimama rankena leis išlaikyti puikų komfortą valant, o tai sutaupys daug laiko virtuvėje.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, teigiančių, kad „Labai verta, nes puodas nuostabus, jį naudoti visą laiką ir kad maistas iškeptų labai greitai„. Jie taip pat užtikrina, kad „difuzoriaus dugnas puikus, neišeina garai ir beveik nekelia triukšmo pradinėje fazėjeŠis modelis yra vienas iš populiariausias prekės ženklas WMFir turi puikų našumą.

žiūrėti kainą

3. 6 litrų greitpuodis Monix Quick

6 litrų greitasis puodas-monix-quick.jpg
Slėginė viryklė 6 litrai Monix Quick

mes kalbame apie a Greitasis puodas, pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno 5,3 mm storio, todėl galite pasiekti maksimalų našumą. Šio puodo bendra talpa yra 6 litrai, todėl tai puikus pasirinkimas. Tai modelis, kuris yra galima plauti indaplovėjekuri leis daug lengviau ir greičiau nuplauti puodo korpusą.

tavo fonas Kaltinis difuzorius leidžia pasiekti daug greitesnį ir efektyvesnį šildymą. Jis suderinamas su visomis viryklėmis, net ir indukcinėmis, yra labai paprastas naudoti, sutaupantis daug laiko ir energijos. Jų rankenos ir rankenėlės yra visiškai keičiamos, ir turi trigubą apsaugos sistemą. Jo dydis yra 22 cm, todėl galite pasiekti puikų našumą virtuvėje.

Atsižvelgdami į vartotojų nuomones apie šį produktą, jie patvirtina, kad „puodas yra labai geras, o jei laikysitės instrukcijų, jį naudoti galėsite labai lengvai„. Kita vertus, jie taip pat užtikrina, kad „Jis turi gerą kokybės ir kainos santykį, nepraranda garų ir labai greitai iškepa„. Tai viryklė, kurioje yra manometras, todėl galite tiksliai pasakyti, kada reikia išjungti viryklę.

žiūrėti kainą

4. 2,7 litro greitpuodis Elo Praktika XS

27 litrų slėginė viryklė-elo-praktika-xs.jpg
Elo Praktika XS 2,7 litro greitpuodis

Jei ieškai didelio našumo slėginė viryklė 2 žmonėms, tai puikus pasirinkimas, kurį galite apsvarstyti. Jis yra visiškai pagamintas iš 18/10 nerūdijančio plieno, su slėgio mažinimo vožtuvu dangtelio krašte. Jame yra šilumos difuzijos pagrindas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti energiją, kad galėtumėte pasiekti puikų našumą.

Jo vidaus apdaila yra satino, o išorėje yra a poliruota ir blizgi apdaila, todėl galite gauti labai elegantišką puodą. Jis turi GS saugos sandariklį ir yra tinkamas plauti indaplovėje Valydami puodą gausite didesnį komfortą. Puikiai tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų atsiliepimų apie jį, teigdami, kad „Nors instrukcijas gali būti sunku suprasti, viryklę naudoti labai paprasta.„. Jie taip pat užtikrina, kad „puodas veikia labai gerai, su didele garantija, bet labai mažas, jei reikia didelės talpos„. Tai aukštos kokybės viryklė, kuri puikiai veikia ir turi puikų…