Ką galite padaryti su stoviniu maišytuvu?

Vienas iš didžiausių nežinomųjų virtuvėje.

Maišytuvo maišytuvas leidžia naudoti be galo daug. Ką su juo galima padaryti? Kaip tai gali sutaupyti laiko ir pastangų?

Jei ieškote naujų (ir ne tokių naujų) stovo maišytuvo naudojimo būdų, skaitykite toliau, mes jums pateiksime keletą patarimai ir gudrybės, kaip gauti kuo daugiau naudos.

Ką daryti su maišytuvu?

Stovas maišytuvas, taip pat žinomas kaip stovas maišytuvas, daro daug daugiau nei sumaišo ingredientus.

Minkyti

Gaminkite duoną skamba gerai, bet kai pradedi minkyti rankomis, tai nėra taip smagu. Tai sudėtinga, netvarkinga ir atima daug laiko.

Stovas maišytuvas leidžia tai padaryti naudojant klasikinį tešlos kabliuką. Sutaupo daug pastangų ir siūlo profesionalų minkymą. kažkam naudojo visi profesionalūs kepėjai.

O kai sakau duona, kalbu bendrai, nes su mikseriu galima pasigaminti ir „kosminių duonų“, pavyzdžiui, mitinę neapolietišką picos tešlą, pyragų tešlą, praturtintą tešlą, tokią kaip brioche ir t.t.

Suminkyti mikseriu

Išplakti kiaušinių baltymus arba grietinėlę

Kažkas panašaus nutinka, kai norite įdėti kiaušinių baltymų. Tai paprasta, reikia tik kai kurių meškerių, bet tam reikia pastangų ir technikos.

Su stoviniu maišytuvu viskas yra supaprastinta. Tai lengva. Supilkite kiaušinių baltymus (arba grietinėlę), sudėkite šluotelės lazdeles ir įjunkite mašiną vidutiniu-dideliu greičiu. Galas.

Susimaišyti

Kitas maišytuvo panaudojimas – gauti homogeninius mišinius. Aukščiausios klasės maišytuvai yra su silikoniniu rėmeliu, todėl niekas nelieka nesumaišytas.

Jis idealiai tinka gaminti sausainių tešlą, kremus, padažus ar emulsijas. Lengva ir be pastangų.

Ir svarbiausia: sutaupykite laiko ir pastangų

Viską galima padaryti rankomis. Visi.

Tačiau tam reikia skirti daug laiko. Minkymas rankomis užtruks mažiausiai 15–20 minučių. Darant prielaidą, kad turite patirties ir žinote, kaip minkyti. Jei nežinote, padauginkite šį skaičių iš dviejų.

Su mikseriu neprakaituosite nė pusės lašo ir tešlą paruošite per 3 minutes.

Kokį maišytuvą rekomenduoju pirkti?

Jei galvojate įsigyti naują, mano rekomendacija yra tokia:

Beje, čia paaiškinu, kokios galios turi būti maišytuvas.