Juodojo penktadienio pasiūlymai elektronikos srityje

Negalite praleisti didžiausio metų išpardavimų sezono, kad gautumėte Geriausi juodojo penktadienio pasiūlymai elektronikos srityje. Tai puiki proga įsigyti viską, ko reikia, arba pasinaudoti ir įsigykite dovanų, kurių jums reikia Kalėdų sezonui arba trims išminčiams.

Geriausi juodojo penktadienio pasiūlymai elektronikos srityje

yra daug elektroniniai gaminiai tai bus labai naudinga, bet šiandien mes sužinosime, kas geriausia Juodojo penktadienio pasiūlymai elektronikos srityje. Tokiu būdu galėsite priimti visiškai teisingą, greitą sprendimą ir nepraleisite geriausių išpardavimų, tad nesigilindami, susipažinkime su jais:

1.Bluetooth ausinės TOZO T10

bluetooth-headphones-tozo-t10.jpg
TOZO T10 Bluetooth ausinės

Tai yra keletas labai geros kokybes ausines, kuris suteiks jums aiškų stereo garsą dėl 8 mm tvarkyklės. Jame yra galingi žemieji dažniai, švelnūs vidutiniai dažniai ir aiškūs aukšti dažniai, leidžiantys ryškiai mėgautis mėgstama muzika. Pasikliaukite Bluetooth 5.3 ryšys, kuri siūlo tiesioginį susiejimą ir srautinį perdavimą be jokių pertrūkių.

Ausinės turi vidinį įkrovimo dėklą ir jų nanodanga leidžia 30 minučių hidroizoliuoti iki 1 metro gylio. Tokiu būdu galima išvengti purslų, prakaito ir lietaus lašų padarytos žalos. Jie jums pasiūlys laiką 6 valandų atkūrimas vienu įkrovimu, ir su dėžute iš viso iki 30 valandų muzikos atkūrimo.

žiūrėti kainą

2. Kūdikio monitoriaus kamera BOIFUN 3,2 colio

baby-monitor-camera-boifun-32-inches.jpg
BOIFUN 3,2 colio kūdikio stebėjimo kamera

Kad rūpindamiesi kūdikiu namuose turėtumėte daugiau ramybės, neabejotina, kad tai kūdikio stebėjimo kamera yra puikus pasirinkimas. Jame yra 3,2 colio ekranas, kurio skiriamoji geba yra 320 x 240 pikselių, todėl vaizdas yra labai aiškus, kad būtų galima lengvai stebėti savo kūdikį. The kamera veikia tiesiogiai prijungta prie maitinimo šaltiniokol monitorius yra belaidis.

Tai turi GFSK technologija Tai sumažina trukdžius ir galite matyti bei girdėti savo kūdikį ar net kalbėtis su juo dėl dvipusio ryšio. Monitoriaus baterija yra 750 mAh ir turi energijos taupymo režimą Įsitikinkite, kad turite kuo daugiau savarankiškumo. Šiame modelyje yra infraraudonųjų spindulių nakties funkcija, kad kūdikį būtų galima stebėti tamsoje be jokių nepatogumų, netrukdant mažyliui.

žiūrėti kainą

3. Garso juosta Samsung HW-B430

soundbar-samsung-hw-b430.jpg
Garso juosta Samsung HW-B430

Tai yra garso juosta, įskaitant belaidį žemųjų dažnių garsiakalbį, kuris jums pasiūlys aukštos kokybės bosus. Jis siūlo Dolby Digital 2.1 garsą, kuris sustiprina kiekvienos scenos garsą, todėl visada jausitės puikų garsą. Is baras automatiškai persijungia į žaidimo režimą, kai jis yra prijungtas prie Samsung televizoriaustaigi galite visiškai mėgautis aukštos kokybės garsu.

Tai turi Bluetooth 4.2 technologija, o garso juosta akimirksniu įsijungs ir išsijungs kartu su televizoriumi. Tai daro nereikia tvarkyti jo įjungimo ir išjungimo, nes tai bus padaryta automatiškai. Be to, dėl savo technologijos jums reikės tik vieno valdiklio, kad galėtumėte valdyti visus savo prekės ženklo įrenginius.

žiūrėti kainą

4.Išmanusis laikrodis Amazfit Bip U Pro

smartwatch-amazfit-bip-u-pro.jpg
Amazfit Bip U Pro išmanusis laikrodis

Jeigu nori nusipirkti naują išmanųjį laikrodį privalote pasinaudoti šiuo Juodojo penktadienio pasiūlymu, kad galėtumėte pasiekti didelį universalumą. Jis turi 1,43 colio spalvotą ekraną ir a 320×302 pikselių skiriamoji geba. Iš viso yra 50 galimų laikrodžių ciferblatų, todėl galite jį visiškai pritaikyti.

Jo kūnas labai lengvas, nes sveria tik 31 gramą, kad galėtumėte jaustis patogiai visą dieną. Jis visiškai atsparus vandeniui iki 50 metrų, todėl jį galima naudoti net maudytis, todėl galėsite Įrašykite savo veiklą po vandeniu. Jis turi pilno masto širdies ritmo stebėjimo sistemą, kuri yra labai pažangi, kad būtų galima stebėti jūsų širdies ritmą 24 valandas.

žiūrėti kainą

5. Belaidės ausinės Dr. Dre Powerbeats Pro ritmai

belaidės ausinės-beats-by-dr-dre-powerbeats-pro.jpg
Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro belaidės ausinės

mėgautis maksimali garso kokybė, šios ausinės jums puikiai tiks, ypač dėl to, kad jos yra didelio našumo ir visiškai belaidės. Iš viso galite leisti iki 9 valandų iš eilės garso ir daugiau nei 24 valandos su įkrovimo dėklu. Juose yra reguliuojamas kablys su saugia rankena, kuri suteikia jums didelį komfortą, nepridedant jų svorio.

Tavo dizainas yra visiškai sustiprintas, todėl jis yra atsparus prakaitui ir puikiai tinka sunkiausioms treniruotėms. Tai turi garsumo ir takelio valdikliai ant abiejų ausinių, taip pat valdymo balsu funkcijas, kad galėtumėte pasiekti maksimalų komfortą.

žiūrėti kainą

6. Nešiojamas Bluetooth garsiakalbis Ortizan X10P

portable-bluetooth-speaker-ortizan-x10p.jpg
Ortizan X10P nešiojamasis Bluetooth garsiakalbis

Tai apie a garsiakalbis su dviejų pavarų garsiakalbių sistema 24W didelės galios viso dažnio. Jo žemųjų dažnių diafragma pagaminta iš aliuminio lydinio, kad dėl Extra Bass technologijos būtų užtikrintas aukštos kokybės garsas ir galingi žemieji dažniai. Leidžia susieti du garsiakalbius, kad būtų galima sukurti visą erdvinį garsą. Tai galima įvairių spalvų kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Šis garsiakalbis turi LED lemputės, keičiančios spalvas pagal muzikos ritmą, kurį, jei norite, galima išjungti. Jis siūlo labai ilgą budėjimo režimą ir gali palaikyti iki 30 valandų nepertraukiamo atkūrimo. Jame yra „Bluetooth 5.0“ jungtis, užtikrinanti labai greitą ir stabilų ryšį, be to, jį lengva susieti su dauguma įrenginių, o naudojant 3,5 mm garso laidą jį galima prijungti net prie ne „Bluetooth“ įrenginių. Turi IPX7 atsparumas, kuri leidžia būti atspari vandeniui ir dulkėms.

žiūrėti kainą

7. Ant ausinių dedamos ausinės beats studio3

on-ear-headphones-beats-studio3.jpg
„Beats Studio3“ ant ausinių uždedamos ausinės

Norėdami gauti puikų garso kokybė šios belaidės ausinės Jie yra labai geros kokybės, turi gana efektyvią triukšmo slopinimo sistemą. Jie yra suderinamas tiek su iOS, tiek su Android įrenginiais. Jame yra atšaukimo sistema…