Išmanieji namai arba namų automatika.  Įeikite į išmanųjį namą

Daug kartų mes iš tikrųjų nežinome, kaip greitai vystosi produktai ir paslaugos, kurie įsiveržia į mus kasdien. Praėjo tie „analoginiai“ laikai, kai bendras ryšys buvo chimeratačiau mėgavomės daugybe kasdienių veiklų, nereikalaujant siųsti vietų, naudotis „Google“ žemėlapiais ar skelbti socialiniuose tinkluose.

Ir tai nėra kritika, toli gražu, nes technologija parodo, kaip tai padaryti žmogaus išradingumas yra beveik begalinis, kai reikia palengvinti mūsų gyvenimą, pateikti nuostabius trūkumo problemos sprendimus (galbūt per trumpą laiką ekonomistai turės iš naujo suformuluoti savo pagrindines aksiomas ir pakeisti trūkumą į gausą), beveik stebuklingu būdu sumažinti produktų ir paslaugų sąnaudas, užtikrinant aplinkos saugumą ir prieinamumas, kuris neseniai buvo neįsivaizduojamas. Ir tai ne technofobai ar technofilai, tai tiesiog pasidavimas įrodymams, kad technologijų dėka mums visiems be galo daug geriau.

Bet jei yra aplinka, kurioje tikrai matome technologijų evoliuciją, tai yra mūsų namuose, kur atvyko namų automatika, kad mūsų namai taptų tikrais Protingas namas.

Dėl šios priežasties šiandien kreipiamės į „Amazon“ išmaniųjų namų parduotuvę, kad sužinotume, kurie produktai yra įdomiausi, suteikiantys mūsų namams intelekto.

Geriausi produktai jūsų išmaniesiems namams:

1. New Echo (4 karta) | Išmanusis namų valdiklis

new-echo-4th-generation.jpg
Naujasis aidas (4 karta) | Išmanusis namų valdiklis

The skaitmeninis namų valdiklis pagal puikybę. Pradeda sunku eiti į namus, kuriuose dar nėra „Alexa“ kokiame nors įrenginyje. Šiuo atveju tai naujasis 4-osios kartos „Echo“ iš Alexa, su kuriuo galime valdyti pramogas savo namuose.

Kelių kambarių muzika, komunikacija tarp kambarių, šviesos valdymas, spynos ir įvairūs jutikliai….. Išmaniųjų namų pagrindas.

žiūrėti kainą

2. Belaidis varpas už duris

Wireless-doorbell-for-door.jpg
belaidis durų skambutis

belaidis lauko durų skambutis, atsparus vandeniui ir su LED lempute kad mums nebūtų sunku jį rasti naktį. Jame yra 36 melodijos ir 5 garsumo lygiai, todėl galime suteikti savo tembrui asmeniškumo.

O montuoti labai paprasta, prijungus imtuvą į rozetę ir užsukant durų skambutį ant lauko durų.

žiūrėti kainą

3. Langų ir durų jutiklis

langų ir durų jutiklis.jpg
Langų ir durų jutiklis

Wi-Fi išmanusis daugiafunkcis jutiklis montuoti ant durų ir langų, ir su kuriais galime nuostabiai mėgautis namais.

Prisijunkite prie kitų įrenginių ir nustatykite, kad išmanieji žibintai įsijungtų automatiškai, kai atidarote duris, iškart gaukite pranešimą, kai atidaromas langas ar durys, arba paklauskite Alexa apie durų ir langų būseną viso namo.

žiūrėti kainą

Keturi. EchoFlex | Valdykite balsu per Alexa

echo-flex-control-with-your-voice-through-alexa.jpg
EchoFlex | Valdykite balsu per Alexa

prietaisas su integruotas lizdas perkelti Alexa į kiekvieną jūsų namų kambarį.

Prieš išvykdami iš namų patikrinkite eismo būklę arba orų prognozę. Prijunkite kai kuriuos garsiakalbius, kad galėtumėte klausytis muzikos ir įkrauti įrenginius per USB prievadus.

žiūrėti kainą

5. „Wi-Fi“ išmanioji lemputė

smart-bulb-wifi.jpg
„Wi-Fi“ išmanioji lemputė

LE pristato mums savo išmaniąją lemputę, kurią galite naudoti nuotoliniu būdu valdykite šviesą savo namuose. Apšvietimą galite valdyti balsu, prisijungę prie „Alexa“ arba „Google Home“.

Sureguliuokite skirtingus atspalvius pagal savo norus ir suplanuokite, kad žibintai įsijungtų ir išsijungtų iš anksto nustatytu laiku.

žiūrėti kainą

6. iRobot Braava | Du viename grindų valymo robotas

robotas-mopping-floors-2-in-1.jpg
iRobot Braava | Du viename grindų valymo robotas

iRobot kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirtį įrenginių srityje, mums pristato tai fantastiška robotas dulkių siurblys ir grindų valiklis.

Iššluokite namus ir nušluostykite be jokių pastangų. „iAdapt 2.0“ su „Navigation Cube“ leidžia „Braava“ robotui visada žinoti, kur jis yra. Taip pat puikiai tinka visų tipų grindims.

žiūrėti kainą

7. „Samsung“ išmanusis televizorius | QLED, 32″, Full HD

smart-tv-samsumg.jpg
„Samsung“ išmanusis televizorius

Puikus 32 colių išmanusis televizorius iš Samsung. Įspūdingiausia tai, kad tai neįtikėtinas įrenginys multimedija, kai ji įjungta, ir meno kūrinys, kai jis išjungtas.

QLED technologija perkelia garsą ir ryškumą į kitą lygį, prisitaikydamas prie apšvietimo sąlygų. O su integruotu balso asistentu galite pasiekti mėgstamą turinį per Alexa, Google Home arba Bixby.

žiūrėti kainą

8. Jautis Vienas | Daugiafunkcis išmanusis virtuvės robotas

taurus-one-intelligent-kitchen-robot-multifunction.jpg
Daugiafunkcis išmanusis virtuvės robotas

Daugiafunkcis virtuvės robotas su „Mycook“ programa pateikiama daugiau nei 7 400 nemokamų receptų. Indukcinę viryklę ir ąsotį galima plauti indaplovėje.

Prisijunkite prie geriausio maisto gaminimo klubo ir gaminkite naudodami savo išmanųjį telefoną. Taip pat su ramybe, pagaminta Ispanijoje.

žiūrėti kainą

9. Smart Multiple Plug

smart-multiple-plug.jpg
Smart Multiple Plug

Išmanioji maitinimo juosta su WiFi, 3 kintamosios srovės kištukais ir 4 USB prievadais. Su išmaniojo gyvenimo programa Jis gali valdyti daugumą elektros prietaisų.

Jį galima valdyti išmaniuoju telefonu. su jo laikmačio funkcija Prijungtus įrenginius galima išjungti ir įjungti. Jis suderinamas su „Alexa“ ir „Google Home“, kad būtų galima jį valdyti balsu.

žiūrėti kainą

10. Išmanioji termostatinė galvutė

smart-thermostatic-head.jpg
Išmanioji termostatinė galvutė