„Google MyBusiness“ puslapio turėjimas gali būti puikus būdas kelis kartus įtraukti savo įmonę į „Google“. Tai yra esminis turtas bet kurio vietinio verslo savininkui, tačiau kartais jis gali būti painus.

 

Jei esate vienintelis verslas mieste, visada pasirodysite pirmas. Tačiau, jei netoliese yra šimtai panašių įmonių, tai gali tapti gana apmaudu, ypač jei esate naujas žaidime.

„Google_My_Business_Dos_and_Don_ts“

Kai kurie žmonės moka rinkodaros agentūroms daug pinigų, kad jų sąrašai patektų į viršų. Ko jie nežino, yra tai, kad įmonės dažnai negali daug nuveikti dėl sąrašo, išskyrus tai, kad naudoja netradicinius metodus, kurie gali sukelti problemų ateityje, pvz., Kietą sustabdymą (tai reiškia, kad prarasite viską, įskaitant nuotraukas ir apžvalgas).

 

Nesvarbu, ar pats užsiimate, ar paprašote agentūros juos atlikti už jus, įsitikinkite, kad perskaitėte šį veiksmų ir draudimų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jūsų įrašas yra saugus.

 

  1. Sąrašo informacija Dozės ir draudimai
  2. Atsiliepimai, klausimai ir atsakymai Dos & Don’ts
  3. Nuotraukos ir vaizdo įrašai Dos & Donts
  4. „Google+“ nurodymai ir draudimai
  5. NAPW (vardas, adresas, telefonas, svetainė) nurodymai ir draudimai

1. Informacija apie sąrašą

 

Svarbiausia yra jūsų pateikta informacija. Dažnai klientas pirmą kartą susisiekia su jūsų verslu ir dažniausiai žmonės ieško pagrindinės informacijos, tokios kaip jūsų telefono numeris, adresas / vieta arba darbo laikas.

 

Todėl turėtumėte įsitikinti, kad praleidote pakankamai laiko šiam skyriui kurti.

 

Nuo:

 

Pridėkite tikslią informaciją:  pirmiausia reikia turėti „Google“ mano verslo sąrašą. Jei neturite, eikite į https://www.google.com/business/  ir gaukite.

 

Kartais įrašai jau gali būti, todėl įsitikinkite, kad ieškojote savo įmonės „Google“ žemėlapiuose. Jei jis jau yra, galite jį pretenduoti.

 

pareikšti teises į savo vietinio verslo „Google“

 

Kai sukursite savo verslą, „Google“ paprašys redaguoti svarbią informaciją, pvz., Vardą, adresą, telefono numerį, svetainę, darbo valandas, kategorijas ir daug daugiau.

 

Vienas iš jų yra svarbiausias verslo sąrašų reitingavimo kriterijus. Šį aktualumą iš dalies atspindi sąraše esanti informacija, todėl būtinai užpildykite viską teisingai!

 

Pridėkite pagrindinį raktinį žodį savo pavadinime:  Pavadinimas yra labai svarbus ir jame visada turėtų būti jūsų įmonės pavadinimas. Tačiau taip pat verta savo pavadinime pridėti keletą pagrindinių, labai svarbių raktinių žodžių, tokių kaip pagrindinė paslauga ir vieta.

 

Pavyzdžiui, jei mano verslas būtų tiesiog pavadintas „Arcadia LTD“ ir jis būtų viešbučių industrijoje, aš pavadinčiau taip: „Arcadia: Hotel & Restaurant in London“

 

Patvirtinkite savo įrašą:  nepatikrintas įrašas yra toks pats kaip automobilio pirkimas be jokių dokumentų. Ne tik rizikuojate, kad kažkas atims iš jūsų, bet ir negalėsite redaguoti tam tikrų verslo skyrių.

 

Tačiau patvirtinti įrašą yra gana lengva. „Google“ paprašys tai padaryti. Tiesiog ieškokite pranešimo „Patikrinkite savo puslapį“. Jis turėtų pasirodyti ekrano viršuje arba šalia jūsų įmonės pavadinimo.

 

Patvirtinę, šalia įrašo pavadinimo turėtumėte pamatyti reprezentacinio skydo piktogramą:

 

Patvirtino „Google“ mano verslą

 

Negalima:

 

Įrašykite tik raktinius žodžius pavadinime:  nepriimkite aukščiau pateiktų patarimų. Jei turite kelis raktinius žodžius, tiesiog sutelkite dėmesį į pagrindinį ir palikite antrinius savo svetainės puslapiams.

 

Geras raktinių žodžių įdaro pavyzdys, kurio turėtumėte vengti, yra toks: „Arcadia: viešbutis, motelis, nakvynė ir pusryčiai, nakvynė ir pusryčiai, restoranas Londone“.

 

„Google“ tai nepatinka ir dažnai sunku sustabdyti tai darančius puslapius, todėl venkite.

 

Pateikite pasenusią informaciją: per dažnai matau šią problemą. Ieškau vietos „Google“, norėdamas rasti informacijos, ir randu telefono numerį, tačiau jis arba netinkamas, arba niekas niekada neatsako. Tai labai apmaudu!

 

Dar blogiau, kai prekės ženklas turi kelias vietas su pasenusia informacija.

 

Nors telefono numeris yra labiausiai paplitęs, įsivaizduokite, koks nusivylimas jaučiamas, kai „Google MyBusiness“ sako, kad parduotuvė atidaroma 8 val., Kad tik ten patektumėte ir sužinotumėte, jog reikia laukti dar vieną valandą.

 

„Google“ nenori, kad vartotojai patirtų blogą patirtį naudodamiesi savo svetaine, todėl galima pasiūlyti pakeitimus. Tačiau ar tikrai norite, kad kiti žmonės siūlytų jūsų tvarkaraščio pakeitimus, ar norite patys tai tvarkyti?

 

Jei esate rinkodaros specialistas, paruoškite el. Laišką, kad paklaustumėte savo klientų, ar jie turi nepatvirtintų įrašų „Google“. Jei jie tai daro, tada jie (arba jūs) turėtų juos valdyti.

 

Sukurkite netikras vietas:  norėdamos užimti reitingą keliuose miestuose, internetines paslaugas siūlančios įmonės dažnai sukuria kelis sąrašus. Tai prieštarauja „Google“ paslaugų teikimo sąlygoms (TOS), nebent tuose miestuose turite realią fizinę vietą.

 

Pirmiau minėjau nusivylimą dėl neteisingo darbo valandų, dabar įsivaizduokite, kad kažkas ten eina ir visai neranda to, ko ieškojo!

 

Netikra vieta „Google MyBusiness“

 

Jei turite skaitmeninę parduotuvę arba valdote įmonę iš namų, visada galite tiesiog pasirinkti parinktį „Aptarnavimo sritis“ skiltyje „Redaguoti adresą“. Čia galėsite pasirinkti vietas, kurioms teikiate paslaugas. Įsitikinkite, kad atžymėjote laukelį „Aš taip pat aptarnauju klientus savo verslo adresu“. Tai neleis žmonėms pasibelsti į jūsų duris.

2. Apžvalgos, klausimai ir atsakymai

 

Apžvalgos yra svarbi „MyBusiness“ sąrašo sėkmės dalis. Tai ne tik greičiausiai turi įtakos sąrašo pozicijai, bet ir neabejotinai turi įtakos jūsų potencialių klientų nuomonei apie verslą.

 

Nuo:

 

Tvarkydami apžvalgas atlikite šiuos veiksmus:

 

Klauskite klientų atsiliepimų:

 

Kai pradedate pirmą kartą, gana sunku gauti atsiliepimų. Taip gali nutikti todėl, kad neturite daug klientų, arba gali būti, kad esate pradedantysis ir galbūt žengsite keletą neteisingų žingsnių savo, kaip verslininko, kelionėje.

 

atsiliepimai google mano verslas

 

Bet kokiu atveju patikimas būdas gauti išankstinių apžvalgų yra paprašyti ankstyvųjų klientų peržiūrėti jūsų verslą. Jūsų draugai tikriausiai žino ką nors apie jūsų verslą, todėl gali pasakyti ką nors ar du.

 

Beveik garantuojama, kad klientai parašys atsiliepimą, jei jų patirtis yra bloga. Norėdami tai kompensuoti, pabandykite priversti savo laimingus klientus pateikti teigiamų atsiliepimų. Tai galima pasiekti paprašius jų tai padaryti, kai jie įsigys jūsų parduotuvėje arba el. Paštu, jei tai yra elektroninė prekyba. Meniu galite pridėti paskatas, pvz., Nuolaidas kitam pirkiniui, jei jie paliks atsiliepimą.

 

Gaukite žinomų vietos gidų, norėdami peržiūrėti savo vietą:  Vietos gidų apžvalgos turi daug daugiau dėmesio „Google“ ir potencialių klientų akyse. Jie yra žinomi dėl to, kad lankosi ir peržiūri vietas, ir tai daro reguliariai. Kuo aukštesnis jų „Google“ vadovo lygis, tuo geriau.

 

Jei gausite aukšto lygio vietinį vadovą, kad galėtumėte peržiūrėti savo verslą, jūsų įrašas gali būti paskatintas.

 

gaukite vietinių gidų apžvalgas

 

Bet kaip rasti šiuos vietinius gidus? Geriausias būdas yra pats tapti gidu. Jūs nebūtinai turite tai naudoti kaip verslo galimybę. Esu įsitikinęs, kad dažnai lankotės vietose, todėl tiesiog padarykite porą nuotraukų ir pasakykite 2-3 frazes apie tą vietą.

 

Tada „ Local Guides Connect“ galite susitikti su kitais vadovais . Tikriausiai yra bloga mintis sumokėti jiems, kad jie jus peržiūrėtų. Kai kurie gali priimti, bet kiti gali pateikti neigiamą atsiliepimą. Tačiau jei pakviesite juos į savo restoraną patikrinti ar papasakosite apie savo verslą kalbėdami, greičiausiai gausite apžvalgą.

 

Pabandykite susirasti naujų draugų.

 

Skatinkite klientus dalytis nuotraukomis:  dažniausiai žmonės palieka tik trumpus tekstinius atsiliepimus. Tačiau jei pavyks juos nufotografuoti įsigytą produktą ar paslaugą, jie tikriausiai parašys šiek tiek daugiau.

 

Peržiūra su nuotrauka „Google MyBusiness“

 

Tai gana įprasta restoranuose, tačiau niekas nesako, kad negalite paprašyti savo klientų peržiūrėti naujus marškinėlius, kuriuos jie nusipirko, paskelbdami nuotrauką su jais.

 

Nuotraukos taip pat bus papildytos nuotraukų kolekcija „MyBusiness“. Atminkite, kad žmonės taip pat gali skelbti blogų atsiliepimų nuotraukas, pavyzdžiui, muses savo sriuboje ar blogos kokybės produktus!

 

Atsakykite į klausimus ir apžvalgas:  tiek daug žmonių ignoruoja savo klausimus ir apžvalgas; tai beveik šokiruoja! Net didžiosios įmonės, turinčios šimtus ar tūkstančius atsiliepimų, negali sau leisti jų nepaisyti, ypač klausimų.

 

Kai kas nors jus vertina teigiamai, užmezgę ryšį su jais atsakydami padidinsite to kliento galimybes grįžti.

 

Mokykitės iš savo neigiamų atsiliepimų: jei  kalbėsite apie neigiamus atsiliepimus, pirmiausia pabandykite išspręsti problemą. Net jei klientas nuspręs išlaikyti 1 žvaigždutės įvertinimą, bent jau kiti žmonės galės perskaityti jūsų pasakojimo pusę ir apsispręsti.

 

Neigiami atsiliepimai gali būti puikus būdas sužinoti, kaip klientai elgiasi ir kas juos supykdo. Stenkitės ateityje išvengti tų pačių klaidų.

 

Negalima:

 

Tvarkydami apžvalgas nedarykite šių veiksmų:

 

Nekreipkite dėmesio į klientus arba ginčykite su jais: ignoruoti atsiliepimus yra tikrai blogas dalykas. Net jei apžvalga trumpa, pabandykite į ją atsakyti bent jau „Ačiū!“.

 

Niekada neignoruokite neigiamų atsiliepimų! Visada atsakykite į juos ir pasistenkite paversti tą neigiamą atsiliepimą laimingu klientu. Galite pasiūlyti nuolaidą jų pirkimui.

 

Tai yra nedidelė kaina, nes tai įrodys kitiems potencialiems klientams, kurie tyrinėja jūsų verslą, kad esate aktyvus ir rūpinatės savo klientų mintimis.

 

Pridėkite netikrų atsiliepimų:  jei pridėsite netikrų atsiliepimų, galite būti pašalinti iš rezultatų arba net uždrausti „Google“.

 

Tačiau yra ir trečia galimybė. Žmonės tai supras! Šiandien žmonių BS detektorius yra toks pažangus, kad jie užuos netikrus atsiliepimus, net jei neturi patirties rinkodaros srityje.

 

 

padirbti atsiliepimai apie mano verslą

 

 

Tai dar pavojingiau, nes greičiausiai jie paliks atsiliepimą sakydami, kad visi kiti atsiliepimai yra netikri, o tai gali labai paveikti jūsų verslą!

 

Be to, nepamirškite, kad žmonės labiau linkę pateikti neigiamą nei teigiamą apžvalgą. Galite sukurti tik tiek paskyrų, kad galėtumėte peržiūrėti 5 žvaigždučių savo verslą, tačiau, jei jūsų paslaugos nėra tinkamos, netrukus vis tiek pralenksite neigiamas.

 

Pridėkite neigiamų atsiliepimų konkurentams:  jei esate toks žmogus, nelabai ką galiu pasakyti. Bet aš tai pasakysiu. Jūs eikvojate laiką. Vietoj to galite investuoti į savo verslo gerinimą.

 

Taip pat galite patekti į bėdą, jei žmonės tai sužinos. Sugadinsite savo verslo reputaciją.

3. Nuotraukos ir vaizdo įrašai

 

Nuotraukos ir vaizdo įrašai yra labai svarbi jūsų sąrašo dalis. Žmonės dažnai nori pamatyti, kur eina, ypač jei tai restoranas ar viešbutis. Nuotraukos taip pat gali padėti vartotojams išsiaiškinti jūsų įmonės vietą.

 

Nuo:

 

Įdėkite vaizdus į kiekvieną kategoriją:  kai sukursite įrašą, jei pateksite į skyrių Nuotraukos ir vaizdo įrašai, pastebėsite kelis skirtukus. Interjeras, eksterjeras, gaminiai, meniu, komanda ir kt. Pabandykite pridėti keletą atitinkamų nuotraukų kiekvienoje kategorijoje.

 

Komandos skyrius mane domina labiausiai. Tai rodo skaidrumą. Laimingi darbuotojai paprastai reiškia laimingus klientus, todėl praneškite jiems, kad gerai elgiatės su savo komanda.

 

Lengva padaryti nuotraukas. Šiais laikais visi turi išmanųjį telefoną.

 

Pridėti vaizdo įrašų:  vaizdo įrašai yra puikus jūsų puslapio turtas. Žmonės galės padaryti geresnį įspūdį apie aplinką ir įvykius.

 

Jei esate parduotuvė, visada galite padaryti vaizdo įrašą su įėjimu. Gal tai šiek tiek paslėpta ir nelabai į vaizdą. Padėkite jiems. Taip pat galite pridėti produktų vaizdo įrašų, net pasakykite žodį ar du apie tuos produktus. Pakvieskite juos į parduotuvę. Žmonėms patinka pasakyti, ką daryti!

 

 

nuotraukos mano google verslui

 

Vėl … lengva padaryti vaizdo įrašus. Šiais laikais visi turi išmanųjį telefoną.

 

Išprotėk, tu esi „Google“ serveriuose:  kai savo svetainėje skelbiate vaizdus ir vaizdo įrašus, turite būti atsargūs ir juos optimizuoti. Jie užima daug vietos ir gali labai lėtai įkrauti svetainę.

 

Tačiau naudodami „Google MyBusiness“ naudojate geriausius „Planet Earth“ serverius: „Google“ serverius. Taigi eik iš proto. Šių dienų išmanieji telefonai turi gana geros kokybės fotoaparatus. Įkelkite savo vaizdus kaip įmanoma didesnę raišką.

 

Jei „Google“ turi problemų, jie juos optimizuos / patys keis.

 

Negalima:

 

Pridėkite netikrų vaizdų:  nedėkite vaizdų, kurie nėra iš jūsų verslo. Net nedėkite produktų iš kitų svetainių. Galite patekti į autorių teisių problemas ir žmonėms kils įtarimas, jei tą patį paveikslėlį ras kur nors kitur.

 

Jei parduodate „Nike“ batus, užuot nukopijavę nuotrauką iš oficialios „Nike“ svetainės, eikite ir padarykite porą poros nuotraukų savo parduotuvėje.

 

Paskelbkite klientų nuotraukas be patvirtinimo:  daugelis žmonių pažymi save jūsų vietoje. Kai kurios nuotraukos gali būti rodomos ten, todėl galite pagalvoti, kad gerai pridėti kitų. Tačiau tai gali būti pavojinga! Pabandykite pridėti savo vietos nuotraukų be klientų, jei neturite jų pritarimo!

 

nedaryk mano nuotraukos

 

Pasidalysiu istorija: greitkelyje greitį viršijo šis vyrukas. Statinis fotoaparatas jį gavo, todėl maždaug po 2 savaičių jis gavo bilietą namuose. Tačiau jo žmona pirmiausia gavo bilietą. Jai kilo ne problemų dėl bilieto, o dėl automobilio vietos. Pasirodo, kad vyras melavo, kur eina, ir, matyt, keleivio vietoje buvo galima pastebėti labai gražią šviesiaplaukę moterį. Moteris pateikė skyrybų prašymą, todėl vyras padavė policiją į teismą ir laimėjo teismo procesą, nes jie sugadino jo gyvenimą.

 

Manau, kad vyras sugriovė savo gyvenimą, bet jei nenorite dalyvauti sužlugdytose santuokose ir patekti į velnišką teismo procesą, geriau neskelbkite jokių nuotraukų su jose esančiais klientais be jų sutikimo!

4. „Google+“

 

Nesvarbu, ar jums tai patinka, ar ne, „Google+“ yra ir „Google“ automatiškai sukuria jums paskyrą, kai prisiregistruojate naudoti „Google MyBusiness“. Jei norite nedidelio pranašumo, pabandykite juo pasinaudoti.

 

Nuo:

 

Atlikite šiuos veiksmus, susijusius su „Google+“ paskyra:

 

Laikykite paskyrą aktyvią: „  Google“ patinka „Google+“. Nors jis niekada netapo didelis, daugelis žmonių apie tai žino ir naudojasi net nežinodami, kada naudojasi bet kuria „Google“ paslauga.

 

google plus

 

Kartkartėmis skelbkite joje, kad parodytumėte „Google“, kad jūsų verslo puslapis yra aktyvus. Gal sekite kitas aktyvias paskyras ir pasidalykite kai kuriais jų įrašais, jei jie yra aktualūs. Laikykite tai verslo socialinės žiniasklaidos profiliu.

 

Negalima:

 

Tvarkydami apžvalgas nedarykite šių veiksmų:

 

Gaišite laiką kurdami unikalius įrašus: „  Google+“ yra kapinės. Niekas to tikrai nenaudoja. Yra keletas profesionalų, kurie tai daro, bet tikriausiai dėl vienintelio tikslo, kurį daro ne tiek daug žmonių. Jie nori tylos.

 

Užuot kūrę unikalius įrašus, galite tiesiog bendrinti kai kuriuos savo įrašus iš „Facebook“, „Twitter“ ar net nukopijuoti skiltis iš savo svetainės ir paskelbti juos su nuoroda atgal į savo svetainę.

 

Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, bet vis tiek išlaikysite aktyvią paskyrą.

 

Atnaujinimas: „ Google“ nusprendė  uždaryti „Google+  “ vartotojams. 

5. NAPW (vardas, adresas, telefonas, svetainė)

 

NAPW reiškia vardą, adresą, telefoną ir svetainę. Jis paprastai žinomas kaip NAP, bet kažkur mačiau jį kaip NAPW ir maniau, kad svarbu pridėti svetainę ten.

 

Nuo:

 

Išvardykite informaciją savo svetainėje: tikrai gera idėja turėti tą pačią informaciją, kurią turite ir savo verslo sąraše, savo svetainėje, ypač 3 anksčiau paminėti dalykai (vardas, adresas, telefonas).

 

Galite pridėti tuos savo poraštėje, nes jie neužima daug vietos, tačiau savo kontaktų puslapyje taip pat turėtumėte pridėti tikrąjį įmonės pavadinimą, darbo valandas ir kitą susijusią informaciją.

 

Kurkite citatas:  citatos yra panašios į atgalines nuorodas, tačiau skirtos „Google MyBusiness“. Taip, „Google“ nebūtinai reikia atgalinės nuorodos, kad išsiaiškintumėte, ar jūsų verslas yra populiarus. Tiesą sakant, jei norite sužinoti, kada minima jūsų įmonė, galite išbandyti „ BrandMentions“ .

 

Jei galite rasti svetainių, kuriose pateikiamos įmonės, būtinai įdėkite šią informaciją. Padarykite tai tiksli. Galite išnagrinėti savo konkurso citatas naudodami aukščiau paminėtą įrankį.

 

Negalima: 

 

Būkite nenuoseklūs:  jei jūsų citatos ir informacija internete nėra nuosekli, „Google“ supainios. Nenurodykite kai kurių darbo valandų „Google MyBusiness“ ir kitų darbo valandų savo svetainėje.

 

Tas pats pasakytina ir apie jūsų citatas. Padarykite juos nuoseklius. Jei turite kelias vietoves, viskas gerai, tačiau įsitikinkite, kad „Google MyBusiness“ pavadinime taip pat naudojate miesto pavadinimą, kad „Google“ galėtų tinkamai atskirti sąrašus.

 

Išvada:

 

Įmonės užėmimas „Google“ žemėlapių viršuje gali užtrukti. Tai normalu kiekvienam naujam verslui. Pirma, jus pastebės artimiausi žmonės, ieškantys jūsų, bet tada jūsų sritis išsiplės, nes jūsų klientai bus patenkinti.

 

Patobulinti jūsų sąrašą yra gana paprasta. Nebandykite jokių triukų. Tiesiog laikykitės pagrindinių, sveiko proto dalykų, sutelkite dėmesį į savo verslo, paslaugų ir produktų tobulinimą ir netrukus vis tiek pamatysite savo verslą.

 

Ar turite savo verslo ar savo klientų sąrašą? Kokia jūsų patirtis naudojant „Google Mybusiness“? Ar turite problemų? Palikite komentarą, galbūt mes ar kiti skaitytojai galime padėti!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.