Geriausios tortilijų keptuvės (2022 m.)

Ispaniškos tortilijos negali trūkti – tai mūsų gastronomijos karalienė. Nepaisant savo paprastumo, dažniausiai tai sukelia nemažai problemų Pasiruošimo metu. ARBA problemų.

Prastos būklės keptuvė yra nelaimės sinonimas.

Kas negavo pusės tortilijos, prilipusios prie dugno? Čia aš jums parodysiu geriausias specialias keptuves, skirtas gaminti bulvių tortilijas be mirties.

Geriausios tortilijų keptuvės „Ekspertams“

Aš sakau „ekspertai“, bet jūs neturite būti Arguiñano, kad galėtumėte jais naudotis.

Mano mėgstamiausia tortilijų keptuvė

BRA Efektyvi keptuvė omletui gaminti
Keptuvė, kurią naudoju tortilėms rūgti

BRA Efficient yra mano keptuvės laikiklis tortiljoms gaminti.

Man patinka jo dizainas, sukibimas ir neįtikėtinas nepridegančios dangos patikimumas. Išbandžiusi kitus prekės ženklus, man labiau patinka BRA. Turiu kelis metus ir vis dar geros būklės.

Jis turi labai storą, 6 milimetrų pagrindą, kuris neleidžia deformuotis.

Jei juo pasirūpinsite, puikios būklės jis tarnaus jums metus. Jokia tortilija neprilips prie dugno. Kad tik jį išlaikytum pasilik jį kiaušiniams, kiaušinienei ir omletui gaminti.

Ar turite kokių nors trūkumų? Taip. Didžiausia šio modelio problema yra jo svoris. Dėl pagrindo storio artėja prie 1,4 kg. Turite turėti jėgų apversti tortiliją.

Jį turite „Amazon“ ir „Claudia&Julia“.

Geriausia BRA keptuvės alternatyva

Jei jums nepatinka ankstesnė keptuvė, rekomenduoju antrą modelį, kurį man taip pat pasisekė išbandyti: Tefal Ultimate ON.

Ši keptuvė, mano nuomone, nėra tokia patikima kaip ankstesnė, tačiau turi didelį pranašumą: taip lengvesni ir lengviau valdomi. Tefal Expertise sveria 950 gramų.

Idealus modelis, jei nesate per stiprus ir ieškote geros keptuvės tortiljoms gaminti. Jis turi patikimą nepridegančią medžiagą, sustiprintą keliais titano sluoksniais.

„Amazon“ turite „Tefal“ keptuvę

Alternatyva su natūraliu nelipniu

Jei norite išvengti tefloninių dangų, geriausia įsigyti natūraliai sukietėjusią ketaus keptuvę, tokią kaip legendinė De Buyer.

Šio modelio problema yra ta jums reikės laiko prisitaikyti prie jo nes reikia pakaitinti reikiamame taške, kad tortilija nepriliptų. Be to, negalėsite jų išplauti tradiciniu būdu arba pašalinsite natūralią nelimpančią patiną.

„De Buyer“ siūlo vieną geriausių omleto keptuvių, tačiau skirta ekspertams, kurie žino, ką daro. Man tai patinka, ypač ant dujų ugnies.

Jis parduodamas „Claudia&Julia“ ir „Amazon“.

Geriausios dvigubos keptuvės „naujokams“

Jei abejojate, žaiskite saugiai… dviguba keptuvė.

Geriausia dviguba keptuvė omletui

Dviguba omleto keptuvė
Dviguba omleto keptuvė (ir naujokai)

Jei ieškote aukščiausios kokybės ir patikimumo, rekomenduoju dviguba BRA keptuvė.

Jis yra brangesnis nei kiti šio pasirinkimo elementai, tačiau taip pat siūlo daug aukštesnę kokybę. Su BRA Dupla išvengsite deformacijų ir galėsite jas nustatyti vienodai. Jo nelipni medžiaga yra geriausia rinkoje. Patvarumas viršija galvą ir pečius.

Jei mėgstate tortilijas ir jos nepatenka į jūsų biudžetą, nedvejokite, įsigykite BRA Dupla, nepasigailėsite.

Jį turite „Claudia&Julia“ ir „Amazon“.

Geriausia pigi (dviguba) alternatyva

„Quid Gastro Fun“ yra geriausiai parduodamas ir vienas iš labiausiai rekomenduojamų, jei turite mažą biudžetą.

Rinkinį sudaro dvi lengvos keptuvės, kurios tvirtinamos vienu kabliuku. Jis neturi jokių komplikacijų tvarkant ar sukant. Akivaizdu, kad jie nesiūlo tokios liemenėlių kokybės, kokią jums parodžiau anksčiau, tačiau jų funkcionalumas yra teisingas.

Veikia.

Jis parduodamas Amazon

Dvigubas ar vienvietis, kurį pirkti?

Kokią tortilijų keptuvę rekomenduoju nusipirkti? Tai priklauso nuo tavęs.

  • Jūs esate ekspertas: Įsigykite aukštos kokybės keptuvę, kuri atitiktų jums reikalingą dydį. Netaupyk. Stenkitės įsigyti TOP produktą, kad po keturių panaudojimų kiaušiniai ir bulvės nepriliptų prie dugno.
  • turi mažai patirties: pirkite dvigubą keptuvę. Tokio tipo keptuvės labiausiai tinka tiems, kurie pradeda gaminti omletus. Jie išvengia pirmųjų kartų nelaimės. Jie supaprastina procesą.

Kodėl „pažengusiems tortilijų gamintojams“ nerekomenduoju dvigubos keptuvės?

Jei mokate rūgti tortilijas ir neturite problemų jas vartyti, geriau rinkitės įprastą būdą: kokybišką nepridegančią keptuvę ir tortilijų suktuvą.

Jums nereikia dvigubos keptuvės, ir aš to nerekomenduoju, nes jums bus sunku ją sutraukti taip, kaip jums patinka. Vienas iš jų visada bus šaltas, ir nors galite jį pašildyti prieš apversdami, tai nėra tas pats.

Venkite dvigubos sistemos, jei esate įsitikinę, kad ruošiate šį patiekalą.