Dauguma skalbyklių (skalbimo mašinų) panašios viena į kitą. Jų išvaizdą lemia jų funkcionalumas, o užpildas gali būti visai kitoks. Galimybės nuolat plečiasi. Šiais laikais niekas nesistebi šiuolaikinių funkcijų įvairove:

Drabužių garinimas;
Būgno balansavimo kontrolė;
Automatinis skalbinių paskirstymas po būgną;
Audinių aptikimo sistema;
Automatinis ploviklio dozavimas;
Raukšlių šalinimas;
„Burbulo režimas.
Skalbimo mašinos gali būti klasifikuojamos pagal įvairius kriterijus. Pirmasis kriterijus – kainos segmentas:

 

Asinchroninis Sukimasis būgnui perduodamas per diržinę pavarą. Modeliai su šiuo varikliu paprastai yra nebrangūs ir lengvai remontuojami;
Inverterinis variklis Inverteriniai varikliai įmontuoti tiesiai į būgną. Tokie varikliai naudoja mažiau elektros energijos, prailgina skalbyklės tarnavimo laiką, sumažina vibraciją ir triukšmą.
Automatinės mašinos montavimo vietą reikėtų pasirinkti iš anksto, kad būtų galima atsižvelgti į konkrečių matmenų modelius. Svarbu suprasti, kad mašinos dydis tiesiogiai susijęs su jos pajėgumu. Paprastai visų automatinių mašinų aukštis (85-90 cm) ir plotis (60 cm) yra standartiniai. Tačiau pagal rezervuaro gylį vienetai klasifikuojami taip:

Siaura, gylis mažesnis nei 45 cm, skalbinių pakrovimas 3-4 kg;
Standartinis 60 cm gylis, pakraunama 5-7 kg skalbinių;
Viso dydžio, 65 cm ar didesnio gylio, į kurią telpa 7-10 kg skalbinių.
Svarbu suprasti, kuo skiriasi skalbyklės pagal energijos suvartojimo klasę, priklausomai nuo energijos suvartojimo 1 kg skalbinių išskalbti. Kuo aukštesnė klasė, tuo mažiau energijos sunaudoja Cwm. Daugumos šiuolaikinių įrenginių energijos vartojimo efektyvumo klasė yra A arba aukštesnė (pvz., A+ ir A++). Tačiau galima rasti ir žemesnių energijos klasių – B, C ir D – mašinų. Paprastai tai itin biudžetiniai modeliai, kuriuose aukšta skalbimo kokybė pasiekiama didesnio vandens ir elektros energijos suvartojimo sąskaita. Energijos klasifikacija yra tokia:

Energijos klasė Energijos suvartojimas, kWh/kg
A <0,19
B 0,2-0,23
C 0,24-0,27
D 0,28-0,31
Sunkieji vienetai nebegriaudės vieni ir nebeturės užtvindyti apačioje esančių kaimynų. Automatika apsaugo nuo tokių nelaimingų atsitikimų. Dėl inverterinių variklių suvartojama kuo mažiau energijos. Atidžiau susipažinkite su kai kuriomis pažangiausiomis skalbyklėmis.

Redaktoriaus pasirinkimas
Beko WSPE6H616W.
Beko WSPE6H616WBeko WSPE6H616W. Nuotrauka: market.yandex.ru
Modelyje įrengtas patentuotas inverterinis variklis „ProSmart” ir aukštųjų technologijų šildytuvas su apsaugos nuo kalkių nuosėdų mechanizmais. Skalbinių apdorojimas garais naudojant „SteamCure” technologiją padeda pašalinti dėmes ir išlygina audinį po skalbimo. Durys užsirakina su garsiu spragtelėjimu.

Valdymo bloke iš anksto įdiegta 15 programų. Tarp jų yra specialūs vilnonių drabužių, pūkinių striukių ir sportinių uniformų skalbimo būdai. Papildomos funkcijos išplauna ir pašalina naminių gyvūnėlių plaukus.

Visi proceso parametrai rodomi skaitmeniniame ekrane. Mašinoje yra iki 24 valandų atidėto paleidimo laikmatis. Prietaisas valdomas išmaniojo telefono programėle „HomeWhiz” ir gali būti prijungtas prie išmaniųjų namų ekosistemos.

Techniniai parametrai
Matmenys (plotisx aukštisx aukštis) 59,60×43,90×84 cm
Apkrova 6,5 kg
Skalbimo triukšmo lygis 63 dB
77 dB Veikimo triukšmo lygis, kai veržiamas