Geriausios 2023 m. BRA Paella keptuvės

Valensiečiai pyksta, kai mes, „ne valensiečiai“, sakome paelleras (arba paelleros), kalbėdami apie tokias „milžiniškas keptuves“, kurias naudojame ryžiams virti. Ir jie teisūs tai vadinama paelja.

Bet mes čia tam, kad suprastume vienas kitą. Daugelis iš mūsų sako tai neteisingai. Esmė ta, kad seniai aš kalbėjau apie geriausias paelijos keptuves. Jo rūšys ir ypatumai. Jei nežinote, nuo ko pradėti, spustelėkite nuorodą.

Jei jums patinka BRA ir nelipnios spalvos, tai jūsų vieta. Išanalizuosiu BRA paeljos keptuves; Baigsiu pateikdamas savo nuomonę, ar jie kompensuoja (ar ne).

Geriausios paeljos keptuvės BRA

BRA Efektyvi

BRA Efektyvi paeljos keptuvė

Lengva atpažinti paeljos keptuvė BRA Efektyvi. Neabejotinas savo oranžinėmis rankenomis.

Neabejotinas kaip geras. Prideda nelipnią dangą be pavojingų medžiagų (be PFOA). Efektyvus yra geriausias prekės ženklo pasirinkimas. Turi storesnis pagrindas nei kiti variantai.

Kaip tai jus veikia? Dėl dviejų dalykų:

  • Siūlo vienodesnį gaminimą.
  • Garantuoja puikų patvarumą.

Štai kodėl tai yra geriausia. Nes lengva reguliuoti temperatūrą ir ją palaikyti. Nes niekas neprilimpa. Žinoma, ir pats brangiausias.

Jį turite „Amazon“ ir „Claudia&Julia“.

BRA Prior

BRA Prior paella keptuvė

The paeljos keptuvė BRA Prior Taip pat nėra jokių abejonių, tai tas, kurio rankenos yra žalios arba geltonos (aš matau žalias).

Šiuo atveju neprideganti medžiaga yra tokia pati, vėlgi joje nėra PFOA ir kitų cheminių medžiagų. Jis pasižymi dideliu atsparumu, nors patogu naudoti medinius arba silikoninius šaukštus.

Kokius skirtumus jis pateikia? Pagrindas šiek tiek plonesnis. šiek tiek greičiau įkaista bet man mažiau patinka šilumos paskirstymas, jį šiek tiek sudėtingiau valdyti. Patvarumas taip pat yra šiek tiek mažesnis, nors vis dar kalbame apie aukščiausios klasės paelijos keptuvę.

Geriausia, kad kaina lydi. Tai nėra brangu.

Pirkite jį už gerą kainą „Amazon“.

Ar verta pirkti BRA paelijos keptuvę?

Jei bandėte BRA keptuves, pastebėsite jų kokybę. Jie nėra tipiški, kurie išlinksta pakilus temperatūrai arba baigiasi dangos susmulkinimu. Nr.

Taigi, ar aš rekomenduoju BRA paelijos keptuves ar paelijos keptuves?

Jei ieškote nepridegančios paeljos keptuvės, atsakymas yra teigiamas. Tvirtas „taip“. Nelipnių indų kokybės lygiu BRA neturi konkurentų. O rekomenduoti, be jokios abejonės, rekomenduoju įsigyti Efficient modelį, ilgainiui tai verta.