Geriausi raumenų masažo pistoletai

Kartas nuo karto mums visiems reikia pertraukos ir nieko geriau už atpalaiduojantį masažą, kuris pašalins visas mūsų kasdienes įtampas. O kaip paprastas, patogus ir savadarbis sprendimas, be jokios abejonės, geriausia alternatyva yra įsigyti vieną iš geriausi raumenų masažo ginklai Iš turgaus. Vienas geriausių, kurį rasite, yra RENPHO RP-GM171nes turi visas savybes, kurių gali prireikti norint gauti gerą ir malonų masažą.

jei kenčiate nuo raumenų, nugaros ar pečių skausmas Jūs galėsite susidurti su daugybe skirtingų pistoletų variantų rinkoje, kad palengvėtų. Tačiau ne visi yra vienodi, todėl turite pasirinkti vieną raumenų masažo pistoletas kurie yra aukštos kokybės, kaip ir tie, kuriuos rasite paštu šiandienos.

Koks yra geriausias raumenų masažo pistoletas?

The masažo aparatai yra geriausios priemonės, kuriomis galima pašalinti skausmą po sporto treniruotės, nes leidžia sumažinti įtampą standžiose vietose. Dėl šios priežasties šiandien ėmėmės analizuoti ir pasirinkti tik geriausios alternatyvos rinkoje, todėl visada galite gauti kuo didesnį palengvėjimą. Taigi, susipažinkime su jais, kad namuose pašalintumėte visus raumenų diskomfortą.

Tai yra geriausi raumenų masažo ginklai iš mūsų apžvalgos:

1. Raumenų masažo pistoletas RENPHO RP-GM171

raumenų-masažas-gun-renpho-rp-gm171.jpg
RENPHO RP-GM171 raumenų masažo pistoletas

Nėra jokių abejonių, kad tai sportinio masažo pistoletas Tai vienas geriausių, kurį galite rasti rinkoje, ir yra labai atsparus. Jis pagamintas iš labai atsparaus metalinio korpuso, o jo variklis turi a veikimas be šepetėlių, yra gana galingas, kad užtikrintų gerą įsiskverbimą į skausmingą audinį. Jo triukšmo lygis yra tik 45 dB, todėl jis yra gana tylus.

Jame iš viso yra 5 masažo greičiai nuo 1800 iki 3200 aps./min, skirtos įvairioms raumenų grupėms dirbti. Jame yra 5 skirtingos masažo galvutės, kurios leis jums visada atlikti idealų masažą. Naudodami 2500 mAh bateriją, kuri automatiškai išsijungia po 10 minučių, turėsite didelį universalumą ir ilgaamžiškumą. Lengvai įkraunamas per prievadą usb tipas ctodėl tikrai paprastu būdu galėsite jį lengvai įkrauti net naudodami mobiliojo telefono įkroviklį ar bet kurį maitinimo bloką.

Yra daug vartotojų, kurie apie tai pateikė teigiamų atsiliepimų, užtikrindami, kad „pasižymi dideliu iškrovos efektyvumu po intensyvių pratimų„. Jie taip pat teigia, kad „Tai pistoletas, kuris yra visiškai to vertas, nes tai aukščiausios klasės pistoletas, o jo komponentai yra labai geros kokybės.„. Tai modelis, pasižymintis dideliu universalumu ir galinčiu labai paprastai atlikti iškrovą ar atpalaiduojantį masažą.

žiūrėti kainą

2. Raumenų masažo pistoletas HOPOSO JMQ

raumenų-masažas-gun-hoposo-jmq.jpg
HOPOSO JMQ raumenų masažo pistoletas

Tai galingas ginklas, naudojamas raumenų sustingimui ir skausmui malšinti, ir yra aukštos kokybės fizinės terapijos priemonė. Jame iš viso yra 6 keičiamos galvutės pritaikyti patirtį pagal tai, ko jums reikia, ir taip pasiekti didelį palengvėjimą ir a padidėjęs raumenų atsigavimas. Stimuliuoja kraujotaką, kad galėtumėte mėgautis greitesniu atsigavimu nuo galvos iki kojų.

Turi reguliuojamą vibraciją 30 skirtingų lygių nuo 1800 iki 4800 smūgių per minutę. Tai gana tylus modelis, leidžiantis pasiekti labai žemą triukšmo lygį, kuris jūsų visiškai nevargina. Jis aprūpintas aukštos kokybės 2400 mAh baterija, todėl turi a kiekvieno įkrovimo trukmė iki 8 valandų, o jo įkrovimo laikas yra tik 4 valandos. Jo LED indikatorius parodys, kiek jame yra akumuliatoriaus, todėl visiškai nereikės jaudintis dėl maitinimo.

Atsiliepimai apie šį modelį yra gana teigiami ir užtikrina, kad „Jis turi labai gerą galią, tai gana lengvas pistoletas, idealiai tinka sportininkams ar fiziologams, kurie jį naudoja reguliariai„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai gana geras ginklas, kuris labai gerai veikia ant kojų, verčia judinti raumenis ir suaktyvina kraujotaką.„Be jokios abejonės, tai puikus modelis sportininkams, ieškantiems didelio našumo pistoleto už mažą kainą.

žiūrėti kainą

3. Raumenų masažo pistoletas ALDOM YL-MG001

raumenų-masažas-gun-aldom-yl-mg001.jpg
Raumenų masažo pistoletas ALDOM YL-MG001

Šis masažo pistoletas yra gana galingas ir galintis modelis siūlo gilų masažą iki 4800 kartų per minutę. Šis pistoletas leidžia gana efektyviai pertvarkyti giluminius audinius, taip atpalaiduojant įtemptus raumenų audinius ir visiškai pašalinant nuovargį. Jame iš viso yra 30 greičio lygių ir 6 skirtingos galvutės gana efektyviai prisitaikyti prie skirtingų kūno dalių.

Jame yra LCD ekranas, leidžiantis išmatuoti akumuliatoriaus įkrovą, o greitį galite lengvai reguliuoti vienu prisilietimu. Šis ginklas turi a 2400 mAh įkraunama baterija, kuris leidžia jam veikti iki 330 dienų vienu įkrovimu, taip garantuojant puikų našumą. Jų pilnas įkrovimas bus vos per 4 valandasir turi labai efektyvią šilumos išsklaidymo sistemą, todėl dirbdamas neperkais, o tai garantuos, kad visada turėsite maksimalų našumą.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai gerą nuomonę apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai puikus modelis raumenų atsistatymui, ir tai mašina, kuri turi didelę galią pašalinti sužalojimus dėl perkrovų.„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai tvirtas ir galingas pistoletas, leidžiantis pašalinti kontraktūras, kartu su dėklu ir keliomis galvutėmis.„. Šis ginklas yra puikus kainos ir kokybės santykis, todėl jis yra tiesiog unikalus modelis, kuris leis jums turėti puikų našumą.

žiūrėti kainą

4. Raumenų masažo pistoletas QUARED MFN-Massage02

raumenų-massage-gun-quared-mfn-massage02.jpg
Raumenų masažo pistoletas QUARED MFN-Massage02

Jei ieškote varianto gera kaina, tai tikrai puikus sprendimas, juolab kad iš viso yra 6 skirtingos reguliuojamos galvutės. Visa tai skirta skirtingoms kūno dalims ir tai gali būti pritaikyta daug lengviau. Jis turi 30 greičio lygių, kurie gali būti Jie reguliuoja nuo 1200 iki 3200 judesių per minutę. Taigi galite pasirinkti jums patogiausią lygį.

Jame įrengta išmani apsaugos sistema, kuri automatiškai išsijungia po 10 minučių nuolatinio naudojimo. Be to, jis turi a LCD jutiklinis ekranas, kad galėtumėte tai tvarkyti daug lengviau. Tai įrenginys, kuris visai nekels triukšmo,…