12+1 geriausių Kalėdų užkandžių
Užkandžiai Kalėdoms

Atostogos – laikas šeimai, draugams ir skaniam maistui.

Kalbant apie maisto gaminimą per šventes, daugelis žmonių koncentruojasi ties pagrindiniu patiekalu. gerai, bet užkandžiai yra tokie pat svarbūs (arba daugiau). Daugelis jūsų svečių paliks gerą ar blogą įspūdį, priklausomai nuo jūsų pasirinktų užkandžių.

Kurie geriausiai veikia? Čia yra mano mėgstamiausių Kalėdų užkandžių pasirinkimas. Ir karšta, ir šalta.

Kokius užkandžius dėti per Kalėdas?

Kalėdiniai užkandžiai turi būti šventiški, skanūs ir lengvai paruošiami. Prie jūsų stalo sėdintys žmonės norės matyti „skirtingus dalykus“. Ir tu tikriausiai nenorite septynių valandų praleisti virtuvėje.

Turite gerai suktis. Įvertinęs tai, kas išdėstyta aukščiau, Kalėdoms rekomenduoju šiuos užkandžius.

Šalti užkandžiai Kalėdoms

 • Rožinės salotos: skiriasi nuo įprastų rusiškų. Įeikite per akis. Dėl šios priežasties ir dėl to, kad jis greitai paruošiamas, tai idealus užkandis Kalėdoms.
 • Skrudinti pomidorai ir feta graikiški skrebučiai – skanu. Šiek tiek įmantresni nei įprasti skrebučiai, bet proga to verta. Jei norite nustebinti, tai puiki alternatyva.
 • Tuno skrebučiai: taip paprasta, kaip efektyvu. Idealu, jei ieškote kažko lengvo (labai lengvo), pigaus, šalto ir kuriame nėra „retų ingredientų“.
 • Tapas su konservais: šiek tiek keistai skamba ruošti užkandžius tik su konservais, bet patikėkite, jie nuostabūs.
 • Tapas su paštetu: lengva, greita ir be komplikacijų. Su geru paštetu galite paruošti puikių užkandžių Kalėdoms.
Šaltasis užkandis Kalėdoms

Karšti užkandžiai Kalėdoms

 • Česnakinės krevetės: klasika tarp klasikų. Man tobulas užkandis Kalėdoms. Keletas gerų krevečių, česnakų ir žingsnis po žingsnio sekite receptą, daugiau ir nereikia.
 • Menke įdaryti pipirai: dar viena puiki klasika. Jie skanūs ir greitai paruošiami. Be to, jei turite likučių, kitą dieną galite pašildyti (labai laikosi).
 • Falafelis: taip pat žinomas kaip „avinžirnių kroketas“. Pastaraisiais metais jis išpopuliarėjo Ispanijoje. Kitas geras pasirinkimas nustebinti svečius.
 • Ožkos sūris ir karamelizuotų svogūnų kroketai: sudėjome du tipiškus Kalėdų ingredientus, kas gali suklysti? Šis receptas yra vertas.
 • Keptas provolono sūris: tikra klasika. Tai nėra pats originaliausias aperityvas, bet dažniausiai patinka visiems. Saugus statymas. Ir galų gale per Kalėdas apie tai reikia užtikrinti. Be to, jį labai lengva paruošti.
 • Quiche Lorraine: subtilus ir subtilus. Originalus variantas, su kuriuo per šias Kalėdas galite labai gerai atrodyti su svečiais.
Karštas užkandis Kalėdoms

Kokius užkandžius Kalėdoms galite pasigaminti iš anksto?

Šiomis datomis neturėsite didelio noro kištis į virtuvę. Tai natūralu. Jei norite iš anksto pagaminti kalėdinius užkandžius, Rekomenduoju šiuos variantus:

 • Krevečių gaminimas: skamba klišiškai, tačiau tai yra geriausias šių vakarėlių užkandis. Jie veikia, juos galima iškepti anksčiau laiko, ir beveik visiems patinka. Žinoma, gaminkite juos patys, venkite pirkti virtų. Aišku, galima virti ir scampi ar virti barnius, čia jau skonio (ir biudžeto) reikalas.
 • Tapas su karamelizuotu svogūnu: Kalėdoms mažai kas būdingesni už karamelizuotą svogūną. Jis ruošiamas daugelyje namų, nes ne tik skanus, bet ir iš anksto. Jis skanus ir tinka prie daugelio užkandžių kaip pirštinė.

Su šiomis Kalėdų tapų idėjomis puikiai atrodysite per šias sudėtingas virėjų datas.