Geriausi rankiniai maišytuvai jūsų virtuvei

Norint sukurti tobulą patiekalą, gaminimo menas reikalauja daugybės ingredientų. Idealus kiekis derinamas su rūšies skoniu ir skirtingais aromatais, kurie suteikia gyvybės geriausiems meniu. Tačiau už teisingo paruošimo slypi daugybė artefaktų, dėl kurių tai įmanoma. Tarp visų jų yra rankinis blenderis. Mažas prietaisas, kurio funkcija yra greitai sumaišyti ir sumalti maistą.

Rankinis maišytuvas yra beveik nepakeičiamas daugelyje virtuvių.. Tai nedideli, itin lengvi ir ekonomiški prietaisai, kurie tampa tikrais receptų sąjungininkais. Jei šiame prietaise yra priedų, galima paruošti beveik bet ką, iš storo ir skanaus vaisių kokteiliai, padažai, tyrės ir net augalinis kremas. Tai neribotos galimybės viename įrenginyje.

Amazon.es yra ideali platforma bet kokio tipo virtuvės prietaisų paieškai. Internete yra daug modelių, su kuriais galite palyginti, kol išsirinksite tinkamą. Kad atrankos procesas būtų daug lengvesnis, čia mes padarysime a geriausių rankinių maišytuvų vadovas kuriuos galite rasti Ispanijos internetinės prekybos svetainėje.

Kokį rankinį maišytuvą pirkti?

Rankiniai maišytuvai yra pagrindiniai instrumentai ruošiant tam tikrus patiekalus. Visų pirma, tuose, kuriuose reikia sumalti vaisius ar daržoves. Jei šį įrankį ketinate įsigyti pirmą kartą, tai normalu, kad nežinote, kuris maišytuvas yra idealus. Tam mes padarėme tai išsamus vadovas, skirtas pamatyti ir palyginti geriausius modelius siūlo internetinė platforma. Be to, įrašo pabaigoje padėsime atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

1. Rankinis trintuvas MSM67170 Ergo Mixx – Bosch

rankinis blenderis-msm67170-ergo-mixx-bosch.jpg
Rankinis trintuvas MSM67170 Ergo Mixx – Bosch

„Bosch“ yra dar vienas žymiausių prekių ženklų, kai kalbama apie rankinius maišytuvus. Dėl neįtikėtinų rezultatų jis yra vienas perkamiausių atsparumas ir didelis ilgaamžiškumas. Su 750W galia variklyje be didesnių nepatogumų sumaišo ir susmulkina visokį maistą. Atmesti QuattroBlade Pro peiliukai Dėl savo galios ir aštraus profilio jie gali susidoroti su bet kokiu maistu.

Bosch rankinis trintuvas pagamintas iš 12 greičių. Šiame aparate yra mygtukas, leidžiantis pasirinkti tinkamą greitį, atsižvelgiant į maistą, kurio reikia. Be to, jame yra „Turbo“ parinktis, su kuria be komplikacijų susmulkinami kiečiausi maisto produktai. Tokiu būdu galima paruošti padažus, kremus ar bet kokį norimą meniu.

Ant Ergo Mixx ašmenų yra mažas varpelis, kuris veikia kaip a apsaugos nuo purslų sistema. Maišant tai neleis kokteiliui pradėti lįsti iš stiklinės. 69 % Amazon.es vartotojų, įsigijusių produktą, įvertino jį penkiomis žvaigždutėmis; o tai reiškia, kad tai labai rekomenduojamas ir naudingas produktas. Be to, jis parduodamas už patogią kainą, prieinamą bet kuriam namui. Tai elektrinis maišytuvas, bet laidas pakankamai ilgas, kad juo būtų galima laisvai naudotis.

žiūrėti kainą

2. Rankinis trintuvas QuickCef DD655D – Moulinex

rankinis blenderis-quickcef-dd655d-moulinex.jpg
QuickCef DD655D rankinis trintuvas – Moulinex

Su 1000W variklis, Moulinex maišytuvas gali be vargo sumaišyti ir sutrinti bet kokį maistą. su šūkiu Didelis našumas per rekordinį laiką, greitasis šefas žada bet kokį meniu paruošti per trumpiausią įmanomą laiką, tapdamas esminiu sąjungininku virtuvėje. Po Cecotec PowerGear Pro 1500 jis yra vienas galingiausių maišytuvų šiame reitinge.

Jame yra reguliuojamas mygtukas, leidžiantis pritaikyti idealų greitį. Tai turi 10 greičių nuo švelnaus iki garsaus paspaudus mygtuką. Jį galima pritaikyti pagal akimirką neišjungiant maišytuvo dėl šviečiančio įrangoje esančio selektoriaus. Tai įeina apsauga nuo purslų dėka varpelio, kuris dengia ašmenis.

Turėdamas gerą Amazon.es balą, „Moulinex“ yra būtinas ir daugiau nei pakankamas kasdieniam naudojimui. Be to, jis turi patogią kainą, prieinamą vidutiniams namams. Komentarai platformoje pabrėžia maišytuvo darbą. Vienas iš jų nurodo, kad „pirmas dalykas, kuris man patiko, buvo jo elegancija ir tvirtumas, taip pat galia, leidžianti greitai sumalti maistą neprarandant virtuvės purslų, kaip ir anksčiau. Kitas privalumas yra 10 greičių, skirtų skirtingiems poreikiams. Greičių keitimo sistema yra labai patogi ir lengva, nes yra viršutinėje dalyje. Esu labai patenkinta rezultatu ir rekomenduoju.”

žiūrėti kainą

3. Rankinis trintuvas Multiquick MQ745 Aperityvas – Braun

rankinis blenderis-miniquick-mq745-aperitif-braun.jpg
Multiquick MQ745 Aperitif rankinis trintuvas – Braun

Braun yra vienas iš labiausiai parduodamų rankinių maišytuvų prekių ženklų pasaulyje. Dėl savo neprilygstamos galios ir skirtingų priedų jis rekomenduojamas kaip vienas pagrindinių rinkoje. Multiquick MQ745 yra mašina, kuri turi 750W galia jūsų variklyje; padėdami jį virš pagrindinių namų maišytuvų. Jis pagamintas su nerūdijančio plieno peiliukai kad ilgaamžė medžiaga būtų atspari ir aštri.

The technologija purslų kontrolė leidžia plakti ar sutraiškyti maistą neaptaškant mišinio likučių. Tai, ko gero, vienas iš tradicinių maišytuvų trūkumų, su kuriais tenka papildomai padirbėti, kad maišant neišeitų mišinys. Su Braun tai yra praeities problema. Jame taip pat yra mygtukas, skirtas valdyti greitį smartspeed. Vieno mygtuko paspaudimu reguliuojama jo veikimo jėga.

The sistema Lengvas paspaudimas, MQ745 Aperityvas buvo sukurtas su dviem mygtukais ir greitu atjungimo judesiu. Arba skalbti arba keisti priedus. Yra rankena su apsauginiu užraktu, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų. Taip pat įvairūs priedai, leidžiantys be problemų paruošti bet kokį patiekalą.

žiūrėti kainą

4. Rankinis trintuvas BA5602 – Solac

rankinis blenderis-ba5602-solac.jpg
Rankinis trintuvas BA5602 – Solac

„Solac“ prekės ženklo BA5602 rankinis maišytuvas yra geriausiai parduodamas Ispanijos internetinės prekybos platformoje. Tai galingas rankinis maišytuvas su profesionaliais rezultatais, su kuriuo galima sutraiškyti kietiausius maisto produktus, pavyzdžiui, daržoves. Visa tai jūsų dėka 800W variklis. Pagaminta su nerūdijančio plieno peiliukai, tai tampa stipria ir patvaria mašina. Turi apsaugos nuo purslų sistema ir yra matavimo puodelis.

Jame yra mygtukas, skirtas pasirinkti norimą greitį iki turbo variantas. Rekomenduojama naudoti mažiausią greitį maišant minkštus maisto produktus, tokius kaip…