Geriausi plaukų šalinimo aparatai vyrams

Tikrai kada nors pagalvojote apie sėklidžių vaškavimą dėl estetinių priežasčių arba dėl higienos. Tačiau ne visi Intymios zonos plaukų šalinimo aparatai vyrams siūlo tas pačias funkcijas. Kai kurie gali jus traukti ir net perpjauti, todėl tai yra mašinos juos pasirinkti nėra labai lengva.

egzistuoja šio tipo mašinos kiekvienam skoniui, poreikius ir biudžetą, tačiau mūsų tikslas yra, kad turėtumėte tik geriausias galimybes. Dėl šios priežasties šiandieniniame įraše pateiksiu tik geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkojeir taip išvengsite diskomforto skutantis šioje srityje.

Taigi, jei norite sužinoti daugiau apie tai Kviečiu ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą, nes taip galėsite išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį intymių epiliatorių vyrams.

Kokia mašina geriausia skustis intymiai vyrų zonai?

Tu gali rinkoje rasite daug įvairių variantų, bet ne visi siūlo skustis vašku arba sklandžiai. Taigi, mes kruopščiai atrinkome jums geriausius modelius, kad galėtumėte gauti geresnis jūsų mašinos našumas. Tai leis jums jaustis patogiai juos naudojant, be jokių pjūvių ar dirginimo vietoje.

Tai yra geriausi vyrų kūno ir intymių plaukų skustuvai po mūsų apžvalgos:

1. Kūno ir intymių plaukų skustuvas vyrams Philips 7000 Series BG7025/15

intimate-hair-brazor-for-men-philips-series-7000-bg7025.jpg
„Philips“ vyrų plaukų priežiūros skustuvų serija 7000 BG7025/15

Tai vienas iš pilnesnio kūno skustuvai kurių galite rasti turguje ir kurie tinka visoms jūsų kūno vietoms. Jis yra specialiai sukurtas jautrioms vietoms, tokioms kaip intymi zona, todėl garantuojate puikų pjovimo pajėgumą. Tai puiki priemonė, kuri Tai leis jums pasiekti gana gerą apdailą. Jis visiškai atitiks jūsų kūno kontūrus, neleis bereikalingai pjauti ar traukti.

Jame yra peiliukai aukščiausios kokybės nerūdijantis plienasir siūlo apvalius antgalius bei hipoalerginius paklodes. Jis siūlo aukščiausios klasės skutimosi galimybes ir galėsite visiškai apsaugoti savo odą, o tai užtikrins, kad išvengsite bet kokio tipo sudirginimo. Jis gali būti naudojamas tiek duše, tiek išėjus iš jo, norint turėti a didesnis komfortas skutant intymią zoną. Atminkite, kad šio modelio negalima naudoti ant veido, nes tai yra kūno skustuvas.

Tai modelis, turintis daug teigiamų vartotojų nuomonių, užtikrinančių, kad „jis slysta labai sklandžiai ir nesukelia jokio tempimo„. Jie taip pat teigia, kad „labai gerai veikia net su storais plaukeliais, bet norint atsikratyti šių plaukelių, reikia perbraukti 2 ar 3 kartus„. Šio modelio naudojimo patarimas yra naudoti jį prieš grūdus, kad galėtumėte pasiekti didesnį efektyvumą.

žiūrėti kainą

barzdos kirpėjas-braun-mgk7020.jpg

Koks yra geriausias barzdos kirptuvas ir kurį pirkti? Rekomenduojame 8 geriausius ir vadovą su patarimais, kaip rūpintis savo barzda kaip profesionalas. Įeina!

2. Skustuvas kūnui ir intymiai zonai vyrams Philips 5000 Series BG5020/15

skutimosi-intimate-zone-for-men-philips-series-5000-bg5020.jpg
Philips 5000 serijos intymios zonos skustuvas vyrams BG5020/15

Tai puikus pasirinkimas, kurį galite apsvarstyti, ypač todėl, kad jis puikiai nuskusti visas kūno vietas, net patys jautriausi. Dėl suapvalintų galiukų ir hipoalerginių paklodžių sistemos jūsų oda bus visiškai apsaugota. A) Taip, įsitikinsite, kad visai savęs neįsipjaustysitetaip garantuodami, kad jausitės puikiai.

Gali turėti trys šukos, kad galėtumėte kirpti įvairaus dydžio plaukus, kuri garantuos, kad turėsite norimą apdailą. Ilga rankena yra viena iš geriausių jo savybių, ypač todėl, kad ji leidžia pasiekti sudėtingiausias vietas tikrai lengvai. Jis gali būti naudojamas tiek duše, tiek išėjusir po 1 valandos įkrovimo gali veikti be laido 60 minučių, o tai suteikia šiam modeliui didelį universalumą.

Remiantis kitų šį modelį įsigijusių vartotojų nuomone, jie patikina, kad „Tai puikus sėklidžių modelis be kančių traukimų ar pjūvių„. Jie taip pat užtikrina, kad jūspalieka odą nepažeistą, o geriausia tai, kad ji turi gerą kainą„Tai plaukų kirpimu puikiai išsiskiriantis aparatas, kuris garantuos, kad be jokių odos problemų galėsite nusiskusti kruopščiai.

žiūrėti kainą

3. 10 viename barzdos kirpimo ir kūno plaukų šalinimo rinkinys Braun MGK7220

body-depilation-and-hair-clipper-set.jpg
10 viename žoliapjovė

Kitas žymus prekės ženklas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį, yra Braun, ypač todėl, kad tai yra specialistas, siūlantis tobulą skutimąsi visoms kūno vietoms. net patys jautriausi. Dėl aštrių 13 skirtingų ilgių metalinių ašmenų, būsite tikri, kad visi kūno plaukeliai bus laisvėje.

Su įspūdinga mašina Braun 10 viename, galite pasirūpinti galvos, kūno ir barzdos plaukais. Dviejų dvejopo naudojimo reguliuojamų šukų dėka galite išlaikyti plaukus nuo 0,5 iki 21 mm. Be to, barzda yra su 4 šukomis, kad barzda būtų nuo 0,5 iki 21 mm. Be to, jo novatoriškas išmanusis variklis leidžia mašinai analizuoti barzdą 13 kartų per sekundę, koreguojant mašinos galią, kad būtų pritaikytas pjūvis.

žiūrėti kainą

4. Belaidis kūno skustuvas „Remington Delicates“.

cordless-body-shaver-remington-delicates.jpg
„Remington Delicates“ belaidis kūno skustuvas

Remingtonas mums pristato a puikus belaidis kūno skustuvas kad galėtume visur pasiimti, ypač į keliones, kai norime pademonstruoti gerai nuskustą kūną.

„Remington Delicates“ skustuvas turi nerūdijančio plieno TST peiliukai leidžia nusiskusti 0,2 mm, išvengiant kūno sudirginimo. Jame yra 3 2, 4 ir 6 mm šukos, kurios suteikia mašinai universalumo. Dėl lengvo ir ergonomiško dizaino Pakraunama baterija Tai leidžia mums naudoti jį be laidų iki 60 minučių, o LED lemputė parodys jo įkrovimo būseną. Jis taip pat yra atsparus vandeniui, todėl jį lengva naudoti ir valyti.

Daugybė teigiamų vertinimų pabrėžia, kad „Tai geriausiai tinka kūno plaukams kirpti.„. taip pat tai”pabrėžia jo naudojimo paprastumą“.

žiūrėti kainą

5. Drėgnas/sausas kirkšnies ir kūno skustuvas „Meridian“ žoliapjovė

the-trimer-by-meridian-electric-trimer-below-the-belt.jpg
Drėgnas / sausas kirkšnies ir kūno skustuvas The Trimmer by Meridian

Tai profesionalaus lygio žoliapjovė kūnui, kuri…