Geriausi padėklų padėkliukai

Man patinka originalūs virtuvės reikmenys.

Tas, kurį šiandien jums pristatau, nustebino paprastumas ir originalumas. Mažas, bet labai naudingas ir dekoratyvus elementas. Patiekdami keletą gėrimų ar alaus, jis suteiks nepakartojamą atspalvį.

Modelis, kurį jums pristatau žemiau Pirkau prieš dvejus metus. Pirmiausia nusipirkau pakuotę, bet ji man taip patiko, kad nusipirkau dar vieną, kad padovanočiau draugams. Tai buvo visiška sėkmė, jiems tai patiko.

Keisčiausia, kad kai aš juos pirkau, buvo tik vienas variantas, gal ir du, tad išsirinkti problemų nebuvo. Dabar vyksta priešingai, atsirado daug naujų prekinių ženklų, parduodančių padėklų padėkliukus. 2023 m. vis dar rekomenduoju tą patį modelį, kurį turiu namuose.

Žinomas kaip Pelette-It. Jie yra čia:

Kodėl jie yra geriausi mediniai padėkliukai?

Dėl kokybės. Pagal dizainą. Pagal funkcionalumą.

Jie yra a tiksli kopija, skalėje nuo 1 iki 10, darbo padėklo. Tiksliau pažintis europadėklas. Jo išmatavimai yra 12 x 8 x 1,8 cm.

suprojektuotas Dizaino studija Labyrinth. Jų viršuje yra išgraviruotas įmonės logotipas, o šonuose – inicialai EUR ir EPAL, imituojantys originalų europadėklą.

Jie yra rankų darbo iš natūralios perdirbtos medienos. Tiek medžiaga, tiek apdaila yra puiki kokybė. Jie mane nustebino. Žinoma, valydami juos turite imtis tam tikrų atsargumo priemonių: naudokite sausą arba šiek tiek drėgną skudurėlį, visada venkite indaplovės.

Norėdami padidinti jo patvarumą, galite naudoti tą patį triuką, kurį paaiškinau, kad apsaugotumėte pjaustymo lentas.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jie parduodami pakuotėse po penkis vienetus, man tai šiek tiek trumpa, o perkant dvi pakuotes man šiek tiek pailgėja hehe.

Pirkite padėklų padėkliukus, kuriuos rekomenduoju „Amazon“.

mediniai padėkliukai