Geriausi langų valymo robotai: valykite langus

The valyti langus gali būti labai sunku, ypač jei jūsų namuose yra daug langų, todėl sugaištama daug laiko. Tačiau jums pasisekė, tokių yra langų valymo robotai kurie leidžia palikti savo kristalus visiškai švarius be jokių jūsų pastangų. Taip sutaupysite daug laiko ir galėsite puikiai išvalyti.

Tai prietaisai, kurie padeda pasiekti tvarkingus akinius ir geriausiomis higienos sąlygomis. Tačiau jie egzistuoja daug įvairių variantų rinkoje, todėl apsispręsti dėl pirkimo tikrai nebus lengva. Dėl šios priežasties pasirinkau geriausias parinktis, kad galėtumėte pasiekti didžiausią efektyvumą be jokių nepatogumų.

Taigi, jei norite sužinoti parinktys, kurias rasite rinkoje Rekomenduoju ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Kokie yra geriausi langų valymo robotai?

Tu galėtum būti Galvoju apie langų valymo roboto pirkimą, ir tai bus geriausia, ką galite padaryti, ypač jei namuose turite labai didelius langus. Bet kad jums būtų dar lengviau priimti sprendimą, mes turime išrinktas geriausias. Taigi, jūs galite pasirinkti robotą, kuris yra tikrai efektyvus valant langus.

Tai yra geriausi langų valymo robotai:

1. Langų valymo robotas Cecotec Conga Windroid 870

window-cleaning-robot-cecotec-conga-windroid-870.jpg
Langų valymo robotas Cecotec Conga Windroid 870

Tai vienas geriausių robotų, kuriuos galite rasti rinkoje, ir jis yra visiškai protingas, nes galite lengvai valdykite jį naudodami savo programą. Robotas apskaičiuoja idealų maršrutą, kuris aptiks lango ribas ir leis visiškai nuvalyti paviršių. Dėl galingo siurbimo siurblio jums nereikės jaudintis, kad robotas nukrisnes jis liks stipriai prisirišęs prie stiklo.

Jis puikiai tinka valyti visų tipų vidaus ir išorės langus. Tai turi 4 automatinio valymo padėtys, kuri leis lengvai išvalyti langus. Šis modelis turi sistemą automatinis išsijungimas baigus valyti todėl jis yra visiškai draugiškas aplinkai. Su jų mikropluošto šluostės Aukšta kokybė nesubraižys langų ir nepaliks jų švarūs.

Vartotojų nuomonės apie šį modelį yra gana teigiamos ir teigia, kad „be jokių pastangų pašalina pačius sunkiausius nešvarumusJie taip pat teigia, kad tai yrageras produktas ir jis automatiškai išsijungiaTodėl tai yra modelis, į kurį turėtumėte atsižvelgti, jei norite, kad jūsų kristalai būtų nepriekaištingos būklės.

žiūrėti kainą

robotas-vacuum-cleaner-rowenta-smart-force-explorer-aqua.jpg

Kokie yra geriausi robotai dulkių siurbliai? Mes parodysime jums 7 geriausius namams. Nusiurbkite ir nušveiskite namus be pastangų! Papasakosime viską ir dar daugiau, užsukite!

2. Langų valymo robotas ECODE Absolut Carbon WINCLEAN

window-cleaning-robot-ecode-absolut-carbon-winclean.jpg
Langų valymo robotas ECODE Absolut Carbon WINCLEAN

Tai yra didelio našumo robotas, kuris puikiai prisitaikys prie bet kokio tipo vertikalių ir horizontalių paviršių. Turi tris automatines valymo programas, kurios leidžia patogiai valyti langus iš bet kurios padėties. Jame taip pat yra jutiklis, skirtas automatiškai aptiks bet kokią kliūtį ir rėmą. Dėl to jis visada turi maksimalų efektyvumą.

Tai modelis, veikiantis per dirbtinį intelektą ir netgi galima valyti lygias plytas vonios kambariuose joms nenukritus. Turi 5 metrų virvė, kuris laikys jį, jei nutrūktų siurbimas arba užgestų. Išmanioji sistema leidžia tai padaryti išsijungia pats, kai langas yra visiškai švarustodėl jis visiškai gerbia aplinką.

Remiantis vartotojų nuomonėmis apie šį modelį, tie, kurie patvirtina, kad „Tai gana efektyvus langų švarumo modelis„. Jie taip pat užtikrina, kad „tai labai praktiška ir labai gerai veikia“, yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad jūsų kristalai būtų visiškai švarūs ir įgautų puikų blizgesį.

žiūrėti kainą

3. Langų valymo robotas Mamibot W120-T

window-cleaning-robot-mamibot-w120-t.jpg
Langų valymo robotas Mamibot W120-T

Tai gana gero dizaino modelis, leidžiantis paprastai išvalyti langus. Šis langų valymo robotas turi puikią fiksaciją, todėl nenukris, ir jis pradės valyti mygtuko paspaudimu. galima lengvai tvarkyti Iš telefonokad jaustumėtės patogiau, ir galite pasiekti visus kraštus dėl savo kvadratinio dizaino.

Is aprūpintas dirbtiniu intelektu, kurio pagalba galima lengvai suplanuoti idealų maršrutą. Tai taip pat leidžia aptikti kliūtis ir rėmus, taip užtikrinant visišką visų sričių valymą. Dėl didelio paviršiaus galite pasiekti daug efektyvesnį ir greitesnį valymą. Tokiu būdu jums nereikės jaudintis, kad sugaišite daug laiko valydami langus.

Kalbėdami apie tai, ką klientai mano apie šį modelį, jie tikina; “Tikrai veikia ir labai gerai valo.” Kita vertus, jie taip pat nurodo, kad tai yra modelis, kuris „nepraranda galios ir nėra pavojaus nukristi“, viskas dėl to, kad jo jungtis yra laidinė, o tai leis visada palaikyti optimalią mašinos galią.

žiūrėti kainą

4. Langų valymo robotas Cecotec WinDroid 970

window-cleaning-robot-cecotec-windroid-970.jpg
Langų valymo robotas Cecotec WinDroid 970

Nėra jokių abejonių, kad tai yra vienas iš geriausi langų valymo robotai kuriuos galite rasti savo namams ar biurui. Taip yra todėl, kad tai leidžia atlikti profesionalų valymą. be jokių pastangų. Robotas bus atsakingas už greitą giliausių nešvarumų pašalinimą per 5 darbo etapus.

Jame yra visapusiška apsaugos sistema neleiskite jam nukristi nuo paviršiaus, ir vakuumo valdymo jutikliai. Jo galingas siurbimo siurblys leis jums laikyti robotą visiškai pritvirtintą prie paviršiaus, neturėdami problemų dėl kritimo. Kita vertus, turi AutoStop sistemą, su kuria praneš, kai bus baigta arba gali būti automatiškai išjungta.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, teigia, kad tai „labai praktiška ir reikalauja darbo„, kuri leidžia namuose jaustis puikiai. Kita vertus, jie tai patvirtina”palieka langus gana švarius„. Tačiau kai kurie teigia, kad reikia atlikti kai kuriuos pakeitimus, nes robotas kai kuriais atvejais nespėja visiškai išvalyti kristalų.