Geriausi el. knygų skaitytuvai ir priedai

Šiandien skaitmeninimo dėka mūsų kasdieniai įpročiai pasikeitė ir skaitymas ta prasme labai pasikeitė. Kad būtų lengviau skaityti, Elektroninių knygų skaityklės Kaip ir „Kindle Oasis“.kurios leidžia skaityti mėgstamas knygas jų nespausdinant, su ja galite laikyti daugybę knygų viename įrenginyje, sutaupydami daug vietos ir galėsite jas visur pasiimti su savimi.

Kokie yra geriausi el. knygų skaitytuvai ir priedai rinkoje?

Tai darosi vis populiaresnė mėgaukitės mėgstamomis knygomis elektroninių knygų skaitytuvų dėka, be to, jums reikės kai kurių priedų, kurie juos apsaugotų ir padarytų patogesnius. Kad jums būtų lengviau išsirinkti, šiandien atrinkome 6 elektroninių knygų skaitytuvai ir 5 priedai kad galėtumėte pasirinkti tuos, kurie jums labiausiai patinka. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Elektroninių knygų skaitytuvas „Kindle Oasis“.

ebook-reader-kindle-oasis.jpg
„Kindle Oasis“ elektroninių knygų skaitytuvas

Tai tikrai yra geriausias elektroninių knygų skaitytuvas, kurį galite rasti rinkoje, ir kad jame yra geriausias „Paperwhite“ ekranas, kokį tik galite rasti. Jo skiriamoji geba yra 300 dpi ir priekinė konstrukcija be paraščių. siūlo galimybė turėti reguliuojamą šiltą šviesąkuri leis pakeisti ekrano atspalvį iš balto į gintarinį, kas neabejotinai suteiks jums didelį komfortą naudojant jį skaitant mėgstamas knygas.

Šis modelis yra atsparus vandeniui pagal IPX8 sertifikatą, todėl galėsite jį naudoti vonioje arba baseine, puikiai atlaikydami vandens purslus. Jo dizainas yra plonas, lengvas ir ergonomiškas, su praktiškais puslapio vartymo mygtukais. E-Ink technologijos dėka jį galima skaityti taip, lyg tai būtų spausdintas popierius. Šį modelį galite gauti dviejų spalvų, ir tai yra yra 8 GB ir 32 GB talpos. Taip pat galite pasirinkti, ar jums labiau patinka „Kindle Unlimited“, ar be prenumeratos.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Tai neabejotinai vienas geriausių el. knygų skaitytuvų, kurį randame rinkoje, o dizainas ir medžiagos yra geriausios iš visų.„. Kita vertus, jie tikina, kad „Tai puiki el. knyga, leidžianti skaityti daug valandų per dieną, taip pat yra aliuminio galinis dangtelis, suteikiantis jai ypatingo prisilietimo.„. Tai neabejotinai geriausias pasirinkimas, kurį turite rinkoje, ypač jei mėgstate skaityti, nes tai suteiks jums geriausias galimas funkcijas.

žiūrėti kainą

2. Elektroninių knygų skaitytuvas „Kindle Papewhite Signature Edition“.

ebook-reader-kindle-papewhite-signature-edition.jpg
Kindle Papewhite Signature Edition el. knygų skaitytuvas

Tai apie a aukštos kokybės elektroninių knygų skaitytuvas, kuriame yra viskas, ko reikia norint pradėti mėgautis mėgstamomis knygomis. Be to, jame yra belaidė įkrovimo sistema ir savaime reguliuojama priekinių žibintų sistema. Jų vidinėje atmintyje yra 32 GB vietosir jo dizainas su sumažintomis kraštinėmis ir 300 ppi ekranu, kuris skaitomas kaip spausdintas popierius be jokių atspindžių.

Turi puiki autonomija, nes vienu įkrovimu jis gali veikti iki 10 savaičių. Jis taip pat turi priekinę šiltą šviesą, kuri leis puikiai prisitaikyti prie jūsų skonio net ir skaitant naktį. Ši versija pasiekiama kartu su „Kindle“ neribota prenumerata arba be jo, už tą pačią kainą, o šis modelis išsiskiria tuo, kad neturi reklamos.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geras modelis, su automatiniu šviesos reguliavimu ir belaidžiu įkrovimu, todėl labai patogus„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai patogus, komplektuotas ir labai greitas modelis, kurio baterija nė kiek nenuvilia„. Tai labai geros kokybės modelis, leisiantis labai patogiai skaityti ir turintis IPX8 atsparumo vandeniui sertifikatą.

žiūrėti kainą

3. Elektroninių knygų skaitytuvas Kobo Svarstyklės 2

ebook-reader-kobo-libra-2.jpg
Kobo Libra 2 elektroninių knygų skaitytuvas

yra labai geras pasirinkimas perskaityti visas mėgstamas knygas, ir turi 7 colių E-Ink jutiklinį ekraną, kuris leis greitai peržiūrėti turinį. Jis siūlo didesnį kontrastą ir jokio atspindžio, be to, turi a reguliuojamas ryškumas ir mėlynos šviesos mažinimas, siekiant sumažinti akių įtampą. Jame yra naktinio režimo parinktis, kad juodame fone būtų baltas tekstas, kad būtų patogiau skaityti.

dizainas yra ergonomiškas, kuris suteikia didelį komfortą, o puslapį galite vartyti jutikliniu ekranu arba mygtukais. Jis taip pat gali būti skaitomas kraštovaizdžio režimu, todėl jis yra labai universalus. Dėl „Bluetooth“ ryšio jis suderinamas su „Kobo“ garso knygomis. Is atsparus vandeniui pagal IPX8 standartą, ir iš viso jame yra 32 GB saugyklos, todėl galite saugoti iki 24 000 el. knygų arba 150 garsinių knygų.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai modelis, kuris yra labai sklandus, turi puikų apšvietimą ir automatiškai prisitaiko prie šiltos šviesos„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai neabejotinai geriausia „Kindle“ alternatyva, ji yra lengva, patogi laikyti, puikios kokybės komponentai ir labai geras foninis apšvietimas.„. Puikus šio modelio pranašumas yra tai, kad jis leidžia skaityti bet kokio tipo formatą.

žiūrėti kainą

4. Elektroninių knygų skaitytuvas Kindle Paperwhite

ebook-reader-kindle-paperwhite.jpg
Kindle Paperwhite elektroninių knygų skaitytuvas

Tai labai geros kokybės skaitytuvas, jis pateikiamas kartu su a 6,8 colio ekranas su sumažintais kraštais ir su reguliuojama šilta šviesa. Jis siūlo visišką autonomiją iki 10 savaičių naudojimo ir yra modelis, kuris išsiskiria tuo, kad yra labai greitas. Jų 300 dpi ekranas skaitomas kaip spausdintas popierius be jokio atspindžio, net jei naudojate jį saulėje.

Turi galimybę saugokite tūkstančius knygų, kurias galėsite visur pasiimti su savimi ir taip visur mėgaukitės mėgstamais skaitiniais. Skirtingai nei „Signatur Edition“, šis modelis neturi belaidžio įkrovimo, o įkrauna tik per USB-C laidą. Jame yra reguliuojama apšvietimo sistema yra baltos arba gintaro spalvos ir yra atsparūs vandeniui pagal IPX8 sertifikatą. Jį galima įsigyti be skelbimų arba su skelbimais palaikoma versija ir su „Kindle Unlimited“ prenumerata arba be jos.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „ekranas labai greitai verčia puslapius, turi labai gerą procesorių ir jo kraštai plonesni nei ankstesnės kartos„. Kita vertus, jie tikina, kad „ekranas yra šiek tiek didesnis nei ankstesnės kartos, pastebimai patobulintas jo apšvietimas, nesunkiai reguliuojama temperatūra„. Tai labai geros kokybės modelis, kuris…