Geriausi Bosch prietaisai jūsų namams

Jumyse namuose tikrai norite turėti aukščiausios kokybės prietaisus, nes taip sutaupysite nesėkmių ir gyvenimas taps lengvesnis. Dėl šios priežasties nekyla abejonių, kad bosch prietaisai, kaip šaldytuvas-šaldiklis Bosch KGN36VIEA Series 4visada yra geriausias pasirinkimas dėl puikios technologijos ir medžiagų, iš kurių jie pagaminti, kokybės, ir visa tai nepamirštant naujausio dizaino.

bet gal Nežinote, kokią šios markės techniką rinktis savo namams, nes yra daug įvairių variantų. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien parengėme šį įrašą rinkdamiesi pagrindinius iš Bosch.

Taigi, jei norite atnaujinti buitinę techniką Jūsų namuose kviečiame toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Kokie yra geriausi Bosch prietaisai rinkoje?

čia yra platus pasirinkimas renkantis Bosch prietaisus, nes jie turi platų produktų pasirinkimą. Kad galėtumėte lengviau pasirinkti, mes pasirinkome 9 buitinė technika, kurios negali trūkti jūsų namuose. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Kombinuotas šaldytuvas Bosch KGN36VIEA Series 4

šaldytuvas-combi-bosch-kgn36viea-series-4.jpg
Bosch KGN36VIEA Series 4 šaldytuvas-šaldiklis

Savo namuose negalite išsiversti be gero šaldytuvo ir, be jokios abejonės, tai yra vienas geriausių tarp Bosch prietaisų. Tai turi VitaFresh stalčiaikurios leidžia jums išlaikyti savo šviežias maistas daug ilgiau, dėl žemos temperatūros. Be to, jis siūlo optimalią drėgmę tiek vaisiams, tiek daržovėms, o tai garantuos, kad jie tarnaus daug ilgiau.

Jis ateina su sistema LED apšvietimas kuris yra vienodas ir efektyvus bei pasižymi ilgaamžiškumu. Naudodami „EasyAccess“ stiklinius padėklus galėsite patogiai susikrauti arba iškrauti maistą ir puikiai matote. Kita vertus, jis turi super vėsinimo funkciją, su kuria daug greičiau atvės naujai įsigytą maistą. Jis taip pat turi super užšaldymo funkciją, skirtą greitai užšaldyti maistą ir taip išvengti bet kokio jų skilimo.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis yra sėkmingas, labai erdvus, be triukšmo ir labai gerai vėsinaKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis, yra daug talpos, o trys stalčiai yra labai praktiški„. Tai vienas geriausių kombinuotų šaldytuvų, kokį tik galite rasti rinkoje, o jo apdaila nuo pirštų atspaudų labai lengvai valoma.

žiūrėti kainą

2. Drabužių džiovintuvas Bosch Series 4 WTR85V91ES

drabužių džiovintuvas-bosch-series-4-wtr85v91es.jpg
Bosch 4 serijos drabužių džiovintuvas WTR85V91ES

be jokios abejonės a džiovintuvas yra pagrindinis prietaisas, ypač greitai išdžiovinti drabužius žiemą. Šis modelis leidžia reguliuoti džiovinimo laipsnį, neleidžiant drabužiams be reikalo būti aukštai temperatūrai. Jis ateina su a paprastas naudoti LED ekranas leidžia greitai ir intuityviai pasirinkti džiovyklės programas. Be to, jis parodys likusį kiekvieno ciklo laiką, kad galėtumėte žinoti, kiek laiko liko iki džiovinimo pabaigos.

Jis ateina su a apsaugos nuo raukšlių sistema, kad visi tavo drabužiai išeitų tokie panašūs, lyg būtum juos išlyginęs. Tai pasiekiama dėl būgno siūbavimo, kuris leidžia išvengti pernelyg didelio raukšlių atsiradimo. Tai puikus modelis drabužių džiovinimui ir priežiūrai, nepažeidžiant pačių subtiliausių audinių. Šis modelis turi a energijos vartojimo efektyvumo tipas A++, kuri taupys elektros energiją.

Tie, kurie įsigijo šią drabužių džiovyklę, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai puikiai veikianti džiovintuvas, puikiai tinkantis namams„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai labai geros kokybės gaminys, labai gerai džiovina drabužius ir yra labai patogus naudoti, todėl drabužiai yra tobuli„. Tai neabejotinai viena geriausių džiovyklių, kurią radome rinkoje ir kuri nekelia per didelio triukšmo, kai veikia.

žiūrėti kainą

3. Daugiafunkcinė orkaitė Bosch Series 6 HBA5360S0

daugiafunkcinė-orkaitė-bosch-series-6-hba5360s0.jpg
Bosch Series 6 daugiafunkcinė orkaitė HBA5360S0

Tai apie a orkaitę, kuri jums pasiūlys profesionalų 3D šildymą ir kad jame iš viso yra 7 funkcijos, todėl tai yra puikus pasirinkimas, jei ieškote bosch prietaisai. Tai turi 7 skirtingas funkcijas, todėl galėsite jį puikiai pritaikyti prie visų jūsų poreikių ir kad visi jūsų patiekalai būtų tobulai paruošti.

Jis ateina su a iš viso 10 iš anksto užprogramuotų receptųTokiu būdu turi būti parinktas tik maistas ir jo svoris, kad būtų gauti tobuli rezultatai. Jame yra paslėpti valdikliai, o priekinę dalį labai lengva valyti. Be to, jis pateikiamas su a savaime išsivalantis galinis skydelis todėl valyti šią orkaitę daug patogiau. Jame yra keičiamo aukščio bėgeliai, leidžiantys priderinti vidinę erdvę pagal norimą gaminti maistą.

Vartotojų, įsigijusių šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Tai gera orkaitė, puikios kokybės už gerą kainą, o valymui užtenka į vidų įpilti vandens ir nustatyti valymo programą„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jį labai lengva montuoti, jis yra labai geras, o jo medžiagos yra labai geros kokybės„. Tai didelio efektyvumo orkaitė, kurią labai lengva montuoti bet kurioje virtuvėje.

žiūrėti kainą

4. Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUC631BB2E

indukcinė plokštė-bosch-series-4-puc631bb2e.jpg
Bosch Series 4 indukcinė kaitlentė PUC631BB2E

Tarp Bosch buitinė technika jūsų namams, negalite nepastebėti indukcinės kaitlentės, kuri leidžia gaminti maistą labai greitai. Ši indukcinė kaitlentė išsiskiria labai mažomis energijos sąnaudomis ir leidžia greitai gaminti maistą. Jis ateina su a Palieskite Pasirinkite valdiklįkuriuo lengvai parenkama kaitvietės zona, bei leidžia greitai reguliuoti norimą galią.

Jame taip pat yra a sprinto funkcija, skirtas didelio vandens ir kitų skysčių kiekių kaitinimo laikui sumažinti. Tai leidžia įkaisti iki 50 % trumpiau nei įprastai. leidžia kepimo laiko programavimas kiekvienai zonaikad jis išsijungtų pasibaigus nustatytam gaminimo laikui.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Tai labai paprastas, galingas ir elegantiškas, puikios kokybės modelis„. Be to, jie teigia, kad „Tai geras kainos ir kokybės santykis, ją galima naudoti be rūpesčių ir ji veikia fenomenaliai„. Ši indukcinė kaitlentė yra…