Bikalutamido tabletė

Bikalutamidas yra vaistas, vartojamas prostatos vėžiui gydyti. Jis veikia blokuodamas vyriško lytinio hormono – testosterono – poveikį.

Kam vartojamas šis vaistas

Bikalutamidas yra vaistas, vartojamas prostatos vėžiui gydyti. Jis veikia blokuodamas vyriško lytinio hormono – testosterono – poveikį

,

Dozavimas ir vartojimo būdas

Tai tabletė, kurią reikia gerti kasdien tuo pačiu metu. Jį galima gerti valgio metu arba nevalgius, užgeriant stikline vandens ar sulčių.

Praleido dozę

Jei praleidote bikalutamido dozę, išgerkite ją kuo greičiau, jei praėjo 12 valandų nuo praleistos dozės. Jei praėjo daugiau nei 12 valandų nuo praleistos dozės, praleiskite praleistą dozę ir grįžkite į įprastą dozavimo laiką.

Šalutinis poveikis, atsargumo priemonės, kontraindikacijos

Koks yra bikalutamido šalutinis poveikis?

  • Gali pasireikšti pykinimas ir vėmimas, kurie tęsiant gydymą turėtų išnykti.

    Jei pykina, valgykite ir gerkite mažesnėmis porcijomis, bet dažniau.

  • Karščio pylimas kartais gali pasireikšti pirmą kartą pradėjus vartoti Bicalutamide Accord.

    Jei taip atsitiko, išgerkite tabletę prieš miegą. Jei naktinis prakaitavimas trukdo užmigti, pabandykite tabletę išgerti ryte.

Pasakykite gydytojui, jei atsiranda bet kuris iš šių reiškinių:

  • Odos bėrimas, dilgėlinė ar niežulys
  • Dusulys arba pasunkėjęs kvėpavimas

.

Tvarkymas ir saugojimas

Bicalutamide Actavis laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje, apsaugotoje nuo karščio, šviesos ir drėgmės. ,

.

Papildoma informacija

Kitas pavadinimas: Casodex®


Jei turite klausimų, kreipkitės į Nacionalinio vėžio centro vaistininką. Pirmiau išvardyti šalutiniai poveikiai yra tie, kurie pasireiškia dažnai. Gali atsirasti kitų šalutinių poveikių. Prašome susisiekti su savo gydytoju, kad praneštumėte.


Atsisakymas: Singapūro nacionalinis vėžio centras neremia ir nepropaguoja jokių šioje brošiūroje paminėtų produktų naudojimo. Informacija pateikiama santraukoje, siekiant suprasti ir tik pažinti, joje gali nebūti informacijos apie visus priežiūros aspektus. Nerekomenduojama savarankiškai gydytis sveikatos problemų ar pakeisti konsultacijos su gydytoju. Niekada neturėtumėte nepaisyti medicininių patarimų arba atidėti gydymą dėl to, ką perskaitėte šioje knygelėje.

©2011 m

Autorių teisės priklauso Singapūro nacionaliniam vėžio centrui

Visos teisės saugomos. Be išankstinio raštiško leidėjo leidimo jokia šio leidinio dalis negali būti atgaminta, saugoma paieškos sistemoje ar perduodama jokia forma ar bet kokiomis priemonėmis, elektroninėmis, mechaninėmis, kopijavimo, įrašymo ar kitu būdu.

Dokumento Nr.PHM-MED-PEM-039/0416

1 versija

Paskutinė peržiūra:
2017 m. birželio mėn,

Pagaminta Farmacijos katedros

Singapūro nacionalinis vėžio centras