Geriausi baltymų milteliai svorio metimui ir raumenų augimui

Baltymai, gyvybės statybinės medžiagos, yra svarbus kuro šaltinis. Jie padeda organizmui atkurti esamas ląsteles ir gaminti naujas. Jie dar svarbesni, jei to siekiate didinti, numesti svorio arba tiesiog tobulėti bendrą išvaizdą ir kūno rengybos lygį. Kaip? Virškinant, baltymai suskaidomi į įvairias aminorūgštis, kurios padeda kurti ir atkurti raumenis. Pakankamas baltymų kiekis taip pat gali padėti numesti svorio, nes užtikrina, kad kūnas degins riebalus, o ne raumenis.

Tyrimai parodė, kad kiekvienam kilogramui kūno svorio reikia maždaug 1,5–2 gramų baltymų. Kadangi sunku gauti reikiamą kiekį iš natūralių šaltinių, baltymų milteliai gali suteikti papildomos paskatos, leidžiančios žmonėms pasiekti savo kūno rengybos tikslus. Greita ir patogu, tereikia užpilti tam tikru skysčiu, ir gerti.

Tačiau paprasčiausias būdas gauti kasdienį baltymų kiekį gali būti sudėtingas, kai atsižvelgsite į galimų pasirinkimų skaičių. Kaip išsirinkti sau tinkamiausius baltymų miltelius? Pradedantiesiems visada patikrinkite kalorijų kiekį porcijoje, riebalų kiekį ir angliavandenių skaičių. Taip pat atsižvelkite į savo kūno rengybos tikslus, nes veikia visi baltymų milteliai a Kitoks būdas.

Štai kaip pasverti savo parinktis:

Išrūgos

Šis vandenyje tirpus pieno baltymas yra visų laikų mėgstamiausias. Nebrangus, visavertis baltymas, išrūgos turi visas devynias organizmui reikalingas aminorūgštis. Jis virškinamas ir absorbuojamas greičiau nei kiti baltymai, o greitas aminorūgščių tiekimas į raumenų ląsteles padeda maitinti ir paskatinti raumenų augimą. Skatindamos raumenų baltymų sintezę, išrūgos palengvina atsigavimą po treniruotės. Jis taip pat skatina riebalų deginimą, o jo apetitą slopinančios savybės skatina svorio mažėjimą.

Kodėl verta rinktis: Tai nebrangu. Jei norite stabiliai auginti raumenis arba ką tik pradėjote kilnoti svorius ar kardiotreniruotes, išrūgos yra geras baltymų pasirinkimas. Jis geriausiai veikia, kai vartojamas prieš pat treniruotę arba po jos.

Išrūgų izoliatas

Pagrindinis skirtumas tarp išrūgų baltymų ir jų izoliato formos yra baltymų, laktozės ir riebalų kiekis. Nors išrūgų baltymų milteliuose yra nuo 11 iki 14,5% baltymų, išrūgų baltymų izoliatas sudaro daugiau nei 90% baltymų.

Baltymų milteliai

Kodėl verta rinktis: Išrūgų izoliato milteliuose yra didelė baltymų koncentracija ir jie yra vieni iš lengviausiai organizmui skaidomų ir naudojamų baltymų. Jis rekomenduojamas visiems, kurie užsiima intensyviu pratimu ar raumenų auginimu. Vartokite iškart po treniruotės arba prieš treniruotę, kad raumenys greičiau atsigautų. Tai taip pat naudinga laktozei jautriems kūno rengybos entuziastams.

Kazeinas

Raumenų augimas priklauso nuo baltymų sintezės ir skilimo pusiausvyros. Išrūgos greitai užpildo jūsų organizmą aminorūgštimis ir skatina baltymų sintezę, o kazeinas yra „lėtas“ baltymas, kuriam reikia 3–4 valandų, kad pasiektų didžiausią baltymų sintezę, ir 7 valandas, kad organizmas visiškai pasisavintų. Taip pat ilgiau jaučiatės sotus.greitai sukurti raumenis

Kodėl verta rinktis: Vartojant tinkamu laiku, kazeinas gali padėti greitai ir efektyviai auginti raumenis, nes užtikrina lėtą ir pastovų aminorūgščių srautą kraujyje. Ekspertai rekomenduoja jį vartoti prieš miegą, nes jis naudingiausias raumenų atstatymui ir augimui miego metu.

Sojos

Šiame iš sojų pupelių išskirtame vegetariškame baltyme yra daug dviejų svarbių aminorūgščių, kurios padeda ištvermei ir raumenų atsistatymui. Glutaminas, kuris pagreitina atsigavimą ir palaiko aukštą energijos lygį; ir arganino, kuris padeda išplėsti kraujagysles ir leidžia greičiau judėti per kūną. Ilgą laiką soja buvo išjuokta kaip moteriškas junginys, o tai reiškia, kad ji sutrikdo hormonų pusiausvyrą ir apsunkina raumenų augimą. Tačiau naujausi tyrimai tai paneigia.

sojos pupelės

Kodėl verta rinktis: Sojų pupelėse beveik nėra riebalų ar cholesterolio, todėl jos yra širdžiai protingas baltymas. Be to, tai padeda pagreitinti medžiagų apykaitą ir sustiprina riebalų deginimą. Ekspertai rekomenduoja jį vartoti per pusryčius ir kartu su išrūgų baltymais, kad gautumėte didžiausią naudą.

Išrūgų hidrolizatas

Šis „priešsuvirškinti baltymai“ yra pati brangiausia baltymų forma rinkoje. Aminorūgštys, paprastai randamos izoliatuose ir koncentratuose, suskaidomos į atskiras aminorūgštis, kad susidarytų hidrolizatas. Specialistai tvirtina, kad kadangi tai yra iš ankstovirškinamas, Hidrolizatas maksimaliai padidina raumenų augimą ir atsistatymą. Jis taip pat turi didelį poveikį insulinui ir sotumui, todėl yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems sumažinti kūno riebalus.iš anksto suvirškintas baltymas

Kodėl verta rinktis: Nuomonės skiriasi dėl to, ar hidrolizatas yra superherojaus baltymas arba tiesiog hype. Tačiau tai yra gryniausia, greičiausia ir lengvai virškinama/įsisavinama išrūgų forma, kurią galima rasti rinkoje. Tikėkitės geriausių rezultatų vartojant po treniruotės.

Kiaušinis

Miltelių pavidalu šis baltymų šaltinis yra panašus į išrūgas savo gebėjimu skatinti raumenų augimą. Didelė kiaušinių baltymų biologinė vertė – jame yra nepakeičiamų aminorūgščių, kurių proporcija panaši į tą, kurios reikia organizmui – reiškia, kad organizmas gali efektyviai panaudoti šį baltymą.kiaušinių milteliai

Kodėl verta rinktis: Jis virškinamas net lėčiau nei kazeinas, o tai gali reikšti geresnį bendrą raumenų augimą. Nedidelis riebalų ir angliavandenių kiekis daro jį nugalėtoju!

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, kūno rengybos ekspertai rekomenduoja baltymų miltelių mišinį. Tačiau svarbu atsiminti, kad vien baltymai negali sukurti raumenų audinio. Jis turi būti derinamas su progresyviu treniruočių režimu, kuris skatina jūsų kūno raumenis stiprinti.

Toliau skaitykite:

Jeera vandens privalumai ir šalutinis poveikis

Geriausias maistas prieš ir po treniruotės

Atsisiųskite Healthifyme APP