Bobis Šmurda

Bobby Shmurda yra amerikiečių reperis ir dainų autorius. Jo tikrasis vardas yra Ackquille’as Jeanas Pollardas, taigi Bobby Shmurda yra jo profesionalas arba gali pasakyti sceninį vardą. Jis yra „Brooklyn Drill Music“ įkūrėjas kartu su „Rowdy Rebel“. 2014 m. Šis jaunas amerikiečių reperis tapo tarptautine šlove po to, kai jo daina „Hot Nigga“ buvo šešta „Billboard Hot 100“ vieta. Jo sukurto „singlo“ populiarumas Bobis Šmurda gauti sutartį su „Epiniai įrašai“. Pirmasis jo EP Shmurda Ji parašė, buvo paleista 2014 m. lapkričio 10 d. Bet tai dar ne viskas; jo gyvenime įvyko dar daugybė dalykų, apie kuriuos daugelis iš jūsų gali net neįsivaizduoti. Šiame straipsnyje mes suteiksime jums daug informacijos apie šį reperį. Taigi, pradėkime dabar!

Bobis Šmurda Ankstyvasis gyvenimas ir vaikystė

Bobby Shmurda gimė Majamyje, Floridoje, 1994 m. Rugpjūčio 4 d., Kilęs iš afroamerikiečių motinos ir tėvo Jamaikos. Visiems žmonėms įdomu kiek metų Bobby Shmurda, tikimės, kad jūs turite suprasti jo amžių. Bobis taip pat turi vyresnįjį brolį, vardu Javese Pollard. Matydami savo praėjusį gyvenimą galime pasakyti, kad šis amerikiečių reperis nuo savo amžiaus pradžios gyveno sunkiai. 1995 m. Jo tėvas Gervase’as Johnsonas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos už pasikėsinimą nužudyti. Po to jo motina, kartu su juo ir broliu, persikėlė į Brooklyną East Flatbush rajone.

Remiantis įrašais, Bobby Shmurda sako, kad jis užaugo džiunglėse. Didžiąją vaikystės dalį jis praleido gatvėse, rinkdamasis muštynes ​​su kitais už jį vyresniais vaikais. Be to, Shmurda taip pat patyrė dėmesio trūkumo sutrikimą (ADD). Atlikęs užduotis, jis turėjo įprotį išeiti iš klasės.

Anksčiau Bobby Shmurda kūrė savo populiarių dainų versijas, kurias dainavo Jay Z ir 50 Cent. Jis taip pat mini, kad jį labai motyvavo ir įkvėpė tokie atlikėjai kaip Lil Wayne, Juvenile, Biggies, 2Pac ir Trick Daddy. 2004-aisiais jis išmaišė savo pirmąjį albumą „Cruck Mob“ pavadinimu „Knuck If You Buck“. Jis prisijungė prie savo vyresniojo brolio ir jo grupės, kurie pradėjo kovoti su narkotikais, kai jiems buvo tik 9 klasė. Bobby Shmurda narkotikais užsiiminėjo nuo tada, kai mokėsi 5 klasėje. Apie tą patį jis kalbėjo daugelyje dainų.

Karjera

Kalbėdami apie savo karjerą galime pasakyti, kad Bobby Shmurda labai sėkmingai žengė labai jaunas. Nepaisant to, kad jis pradėjo remiksuoti dainas būdamas labai jaunas, jo karjera 2014 m. Padarė didžiulį šuolį su savo daina „Hot Nigga“ savo „YouTube“ kanale. Šios dainos idėja jam kilo išklausius Lloydo Bankso „Jackpot“. Bobby taip pat išleido vaizdo įrašą, kuriame atliko savo garsųjį „Shmoney“ šokį. Per dieną jis peržiūrėjo apie 2000 šio vaizdo įrašo peržiūrų ir tapo populiarus per naktį.

Jei naudojate „Twitter“, matėte, kad žmonės kalba apie memus, susijusius su kepurė apie Bobis Šmurda. Šis memas sukurtas pagal dainą „Hot Nigga“. Šioje dainoje Bobis meta skrybėlę į orą, o gerbėjai mato, kad ji niekada nebegrįš. Net ir po šių daugelio metų žmonės vis dar stebisi, kas būtų nutikę su kepure.

Be to, Bobby Shmurda taip pat pasirodė scenoje kartu su „Meek Mill“, kuris buvo gyvenimo etapas. Šis amerikiečių reperis yra laimingas vaikinas, nes tokios žvaigždės kaip Lilas Durkas ir Yo Gotti parodė susidomėjimą bendradarbiauti su juo.

Bobby Shmurda taip pat buvo repo grupės „GS9“ iš Bruklino (Niujorkas) dalis. 2014 m. Bobby Shmurda išleido miksą, pavadintą „Shmoney Shmurda“. Jis taip pat pasirodė kaip svečias televizijos laidoje pavadinimu „Tikri Holivudo vyrai“.

Grynoji vertė

Daugelis žmonių domėjosi grynosios vertės apie Bobis Šmurda. Be abejo, Bobby’o Shmurdos įkalinimas turi įtakos jo darbingumui, todėl pateikiame žvilgsnį į jo naują grynąją vertę.

  • Bobby vaizdo įrašas „YouTube“ pasirodė taip gerai, kad dabar jis siekia beveik 700 mln.
  • 2014 m. Bobby pasirašė septynių skaičių sutartį, kaip minėta „New York Times“.
  • Panašu, kad „Celebrity Net Worth“ turtas liko 400 000 USD. Tačiau jie prognozuoja, kad dabar tai dramatiškai kils, nes jis grįžo į rinką.

Bobby Shmurda paleidžiamas

Jūs visi turite žinoti apie septynerius metus kalėjimo Bobby už sąmokslą ir ginklus. Bobis Šmurda buvo paleistas 2021 m. vasario 23 d., kai lygtinio paleidimo institucijos buvo susitarusios, kad jis bus tinkamas sąlyginiam paleisti. Išėjęs į laisvę, jis grįžta pas savo partnerį Rowdy Rebelį, kuris du mėnesius anksčiau buvo paleistas iš valstybės kalėjimo. Bobby Shmurda iš tikrųjų buvo susitikęs su „Quavo of the Migos“, kuris ypač pasiėmė privatų lėktuvą, kad pasiimtų jį ir privertė su šeima turėti „FaceTime“.

Nemokamas Bobby Shmurda

Su jo paleidimu mes visi tai žinome “.Nemokamas Bobby ShmurdaMes visi žinome, kad jo gerbėjai sulaukė neprilygstamo palaikymo. Jo kampanija buvo tokia savita, ir žmonės prašė jį išvaduoti dėl kelių priežasčių. Žinoma, kai kurie žmonės tai sakė tik dėl memo faktoriaus. Bobis ir jo draugai buvo pavyzdžiai, kaip NYPD nuolat smurtauja ir kriminalizuoja jaunimo bendruomenes kaip gaujas. Iš jo bylos tiek daug žmonių girdėjo, kad NYPD turi savavališką gaujų duomenų bazę, pavadintą „90 procentų juodaodžių ir ispaniškų“. Taigi žmonės, supratę sistemos rasinį išankstinį nusistatymą, šaukė „išlaisvinti jį“ kaip aiškų pareiškimą, kad nusikaltėlių laikymas kalėjime nėra atsakymas; leisti jiems galimybę yra. Tikimės, kad po ilgo laukimo Bobis grįžta namo ir yra pasirengęs pradėti savo naują gyvenimą ir karjerą. Taip pat galite patikrinti Bobby Shmurda wiki.

Mes tiesiog melsimės, kad jam nuo šiol viskas būtų geriau !!!

Skaitykite daugiau apie garsų SNL asmenį – Pete’ą Davidsoną.