9 geriausios ukulelės, kad taptumėte tikru muzikantu

The muzika yra universali kalba, o išmokti groti instrumentu yra kažkas, kas neabejotinai gali tapti magiška, ir apie ką dauguma iš mūsų kažkada svajojo. Norint išmokti groti paprastu instrumentu, vienas geriausių variantų yra pradėti nuo a ukulele Kaip ir Enya Nova U Mini Simple 21 coliokurios dėka galėsite tobulinti savo įgūdžius ir išmokti groti styginiu instrumentu, kuris suteiks jums unikalų ir neprilygstamą skambesį.

Šie keturi styginiai instrumentai Jie leidžia pasinerti į muzikos lauką ir taip mėgautis susibūrimais su šeima ar draugais, kur galėsite pramogauti. Ir pamatysite, kad labai lengva išmokti groti pirmąsias melodijas su jam būdingu ir patraukliu skambesiu.

Kokios yra geriausios ukulelės rinkoje?

rasti gerą ukulele Tai ne visada lengva, ypač todėl, kad nuo jo kokybės priklausys garsas, kurį jis gali skleisti. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome tik 9 geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje kad galėtumėte lengviau pasirinkti. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Soprano ukulelė Enya Nova U Mini Simple 21 colio

ukulele-soprano-enya-nova-u-mini-simple-21-inch.jpg
Sopranas Ukulele Enya Nova U Mini Single 21 colių

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausi soprano ukulelės kurių galime rasti rinkoje, ir tai puikus dydis pradedantiesiems. Jo garsas yra lengvas ir gražus, todėl galėsite mėgaukitės savo garsu iki galo. Jo konstrukcija pagaminta iš anglies pluošto, todėl jis yra labai atsparus, patvarus ir labai stabilus, kartu yra atsparus vandeniui.

Turėk kūnas yra labai lengvas ir plonas, todėl atrodo labai moderniai. Jis idealiai tinka kelionėms, nes jo nepaveiks karštis ar drėgmė, todėl tai gali būti puikus pasirinkimas jūsų muzikai. Jų nugara išlenkta, grifas yra spindulio ir turi nupjautą korpusą, kad būtų geresnis rezonansas. Jo negalima naudoti su metalinėmis stygomis, ji apima dėklą, dirželį, gaubtą ir stygas.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Tai kokybiškas prekės ženklas, jis skamba gana gerai, jo dizainas yra gražus ir pateikia pagrindinius dalykusKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai puikus, garsas neįtikėtinas, verta tiek, kiek kainuoja, o apdaila tobula„. Tai labai geras pasirinkimas, ypač jei ieškote kokybiškos ukulelės.

žiūrėti kainą

2. Soprano ukulelė Winzz AU-H01A-BL

ukulele-soprano-winzz-au-h01a-bl.jpg
Winzz AU-H01A-BL soprano ukulele

Tai yra modelis ukulele, kuri išsiskiria ypatingu dizainu su rankomis poliruotomis detalėmis, kuri leidžia išgauti tobulą apdailą. Jo viršuje yra unikalus spalvotas raštas, juolab kad jis yra rankų darbo, o tai reiškia, kad jie nėra identiški vienas kitam. Ateina su aukštos kokybės stygos iš Aquilakurios leidžia turėti ryškų ir savitą toną, lengvai spaudžiamas ir derinamas, pasiekti stabilų atlikimą grojant instrumentu.

Tai turi liejimo mašinų galvutės, kuris leidžia labai tiksliai sureguliuoti, lengvas ir atsparus dulkėms bei rūdims. Dėl to melodiją bus galima išlaikyti daug lengviau. Is pagamintas iš medžio, kuri leidžia gauti daug ryškesnį ir išskirtinį toną. Idealiai tinka pradedantiesiems ir profesionalams, jame yra vandeniui atsparus dėklas, prisegamas LED derintuvas, dirželis, virvelės, grifo lipdukas ir poliravimo šluostė.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Jis yra gražus, su gera apdaila ir jo garsas yra gana geras„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Jo apdaila yra pirmos klasės, veikia labai gerai, bet imtuvas yra be baterijos ir jam reikalingas CR2032„. Tai labai geros kokybės ukulelė, pagaminta iš medžio ir skleidžianti labai aiškų garsą.

žiūrėti kainą

3. Soprano ukulelė Donner EC1252-ES

ukulele-soprano-donner-ec1252-es.jpg
Donner EC1252-ES Soprano Ukulele

Tai apie a ukulele, kuri išsiskiria tuo, kad yra lygi ir tiksli, su sidabriniais chromo derintuvais, kad visada būtų suderinta. Jo grifas ir tiltelis pagaminti iš graikinio riešuto, o kaklas yra pagamintas iš nato medienos. Jis yra įvairių spalvų, todėl galite pasirinkti labiausiai patinkantį, o jo dydis yra 21 colis, todėl jis idealiai tinka pradedantiesiems.

Jis tiekiamas su aukštos kokybės nailoninėmis stygomis, kurios užtikrina labai ryškų garsą, ir turi a 12 fret dizainas. Mediena, iš kurios jis pagamintas, yra AAA kokybės, todėl garso kokybė bus labai gera. Yra transportavimo krepšys, dirželis, stygos, derintuvas ir 4 kirtikliai, kad galite pradėti naudoti iš karto. Be to, jame yra 10 internetinių pamokų, todėl galite mokytis bet kuriuo metu.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai geras pirkinys, puiku mokytis ir pradėti šiame styginių muzikos pasaulyje„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jis puikiai tinka pradedantiesiems, yra pagamintas iš medžio, kuris suteikia didelį garso rezonanso ir šilumos pranašumą, o derinimo mašinos yra geros kokybės“.

žiūrėti kainą

4. Soprano ukulelė Everjoys EVUK-DB

ukulele-soprano-everjoys-evuk-db.jpg
Everjoys EVUK-DB Soprano Ukulele

Tai yra pradedančiųjų rinkinyskuri leidžia mokytis su tradicine soprano ukulele, kuri yra Pagaminta iš boso medienos kūnui, medžio masyvo kaklui ir juodmedžio grifai bei tiltui. Jo stygos yra nailono, kuri garantuos puikią garso kokybę.

Ateina su 12 nikelio sidabro juostelių, su teisinga griovelių padėtimi, pažymėta penktoje, septintoje ir dešimtoje juodmedžio grifo dalyse. Jame yra skaitmeninis imtuvas, dirželis, dainų rinkinys, du atsarginiai kirtikliai, atsarginė styga ir mikropluošto poliravimo priemonė. Is Galimos skirtingos spalvos, todėl išsirinkti labiausiai patinkančiąo jo dėklas leidžia labai patogiai pasiimti visur.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis, jis skirtas pradedantiesiems ir yra gražus su kokybiškomis medžiagomisKita vertus, jie pabrėžia, kad „Visiškai rekomenduojama, puikiai groja, stygų derinimas skamba kaip profesionali ukulelė„. Tai labai geras produktas, yra su derintuvu ir nedideliu vadovu, kaip jį žaisti.

žiūrėti kainą

5. Soprano ukulelė Winzz Starter Kit AU01L-TAN

ukulele-soprano-winzz-starter-kit-au01l-tan.jpg
Winzz Soprano Ukulele Starter Kit AU01L-TAN