9 geriausios kiaušinių viryklės, kad jos būtų tobulos

The Virti kiaušiniai yra labai maistingas maistas ir kad į savo racioną visada turėtume įtraukti baltymų, riebalų rūgščių, omega 3, vitaminų ir mineralų. Tačiau norint juos paruošti ir iškepti iki tobulumo, geriausia turėti a kiaušinių viryklė Kaip ir WMF 0415020011kuris leis juos iškepti iki tobulumo, proceso metu nesilaikant priešais vitro.

Tai prietaisas, kuris mums leidžia greitai ir lengvai paruoškite kiaušiniusnerizikuodami jų perkepti.

Kokios yra geriausios kiaušinių viryklės rinkoje?

rasti gerą kiaušinių viryklė Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, ir ne visi turi vienodus pajėgumus. Būtent dėl ​​šios priežasties šiandien pasirinkome tik 9 geriausi variantai, kuriuos jums radome rinkoje.

Geriausios kiaušinių viryklės:

1. Kiaušinių viryklė WMF 0415020011

egg-cooker-wmf-0415020011.jpg
WMF kiaušinių viryklė 0415020011

Tai neabejotinai geriausia kiaušinių viryklė, kurią galite rasti rinkoje, ir kad jis pateikiamas su intuityviomis programomis. Tokiu būdu galite paruošti kiaušinius pagal visus norimus receptus ir kontroliuoti kepimo laiką iki tobulumo. Be to, jis turi intuityvų vaizdinį gaminimo laiko vadovą, kuris labai palengvina naudojimą. Turėk cromargan danga aukštos kokybės matinis

Jo talpa – du įvairaus dydžio kiaušiniai, kuriuos norite įdėti į įrenginį. Jis ateina su a permatomas tritano dangalas, visiškai be BPA, ir jį galima labai lengvai išvalyti. Leidžia matuoti vandenį pagal kiaušinėlio dydį ir skleidžia a akustinis signalas pasibaigus virimo ciklui. Jame taip pat yra kiaušinių perforatorius tinkamam virimui.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis labai greitas, paprastas naudoti ir leidžia optimaliai išvirti optimalų, puikiai nulupamas kevalusKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis atlieka savo paskirtį, labai gerai iškepa kiaušinius per trumpą laiką, nes yra paprastas naudoti ir labai patogus modelis“.

žiūrėti kainą

2. Kiaušinių viryklė Russellas Hobbsas 14048-56

russell-hobbs-egg-cooker-14048-56.jpg
Russell Hobbs 14048-56 kiaušinių viryklė

Tai yra didelės talpos kiaušinių viryklė ir kad jame iš viso telpa 7 virti kiaušiniai, todėl sutaupoma daug vietos. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir reguliuoja kepimo laiką, priklausomai nuo įpilamo vandens kiekio ir kiaušinių skaičiaus, kad jie būtų tobuli. Kartą gaminimo procesas baigiasi skleidžia garsą kad žinotume, kad kiaušiniai yra visiškai paruošti.

Jis ateina su a termiškai izoliuota rankena, kuris padės išvengti bet kokio tipo nudegimų. Jo dangtis yra visiškai be BPA plastiko, o po 2 valandų jis turi automatinio atjungimo sistemą. Jis turi labai aukštos kokybės paviršių, kurį lengva valyti, nes jis yra visiškai nuimamas, ir jo bendra galia 365W. Taip pat galite plakti iki 3 kiaušinių vienu metu, nes jame yra trys kepimo padėklai.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „veikia labai gerai, gana patogus, užima mažai vietos ir leidžia bet kada turėti tobulus margučius„. Jie taip pat pabrėžia, kad „veikia puikiai, kiaušiniai dedami, jie pradurti apačioje, įpilama vandens ir jie paruošiami per 10–15 minučių“.

žiūrėti kainą

3. Kiaušinių viryklė Duronic EB35

duronic-egg-cooker-eb35.jpg
Duronic EB35 kiaušinių viryklė

Tai apie a kiaušinių viryklė, kuri supaprastina užduotį turėti tobulus kiaušinius, vienu metu talpinanti iki 7 kiaušinių. Jame yra reguliatorius, leidžiantis kontroliuoti kiaušinių virimo tašką, kad galėtumėte turėti kietai virti, moletiniai arba minkštai virti kiaušiniai. Jis netgi gali būti naudojamas mažoms daržovėms garinti. Tereikia įmušti kiaušinius ir pasirinkti kepimo tašką, kad jis atliktų visą darbą, kol pasigirs garsinis signalas, kad jie paruošti.

Jis ateina su a įmontuotas laikmatis, kuris yra būtinas, kad kiaušiniai nepraeitų ilgiau nei būtina. Komplekte yra matavimo puodelis, skirtas įpilti tik tiek vandens, kiek reikia, atsižvelgiant į kiaušinių skaičių. Jo perforatorius taip pat palengvina jų patiekimą ir valgymą. Suskaičiuok su vienu rankena, leidžianti išimti kiaušinius iš virdulio nerizikuojant nusidegintio visi jo elementai pagaminti iš medžiagų be BPA.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „gerai iškepkite kiaušinius ir juos galima dėti skirtingais būdais, kad tiktų kiekvienam, nes labai paprasta naudoti„. Be to, jie teigia, kad „Jis atlieka savo darbą, kiaušinius išvirti užtrunka apie 15 minučių, o baigus jis neišsijungia, kol nepaspaudžiate mygtuko“.

žiūrėti kainą

4. Kiaušinių viryklė SEVERIN EK3163

egg-cooker-severin-ek3163.jpg
Kiaušinių viryklė SEVERIN EK3163

Tai yra kiaušinių viryklė su laiko kontrole, ir tai yra aukštos kokybės nerūdijančio plieno konstrukcija. Jame galite išvirti iki 3 bet kokio dydžio kiaušinių, todėl galite būti labai universalūs. Jis ateina su a reguliuojamas kietumo laipsnissu elektroniniu valdymu ir įspėjamuoju signalu, kad kiaušiniai visada būtų tobuli.

Is Pagaminta iš visiškai BPA neturinčių medžiagų, kuri leidžia mėgautis saugiais ir sveikais kiaušiniais. Turi Nuimamas skaidrus dangtelis, leidžiantis lengvai valdyti ir valyti. Komplekte yra matavimo puodelis su kiaušinių perforatoriumi ir leidžia išvirti kiaušinius per labai trumpą laiką.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš tų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „kiaušiniai išeina puikūs, tai labai paprasta naudoti mašina ir sunaudoja mažiau energijos nei virtuvės puodasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai kompaktiška konstrukcija, matavimo taurelę galima laikyti prietaise, o didesni kiaušiniai puikiai telpa į prietaisą“.

žiūrėti kainą

5. Kiaušinių viryklė Tristar EK-3076

egg-cooker-tristar-ek-3076.jpg
Tristar EK-3076 kiaušinių viryklė

Tai apie a aukštos kokybės kiaušinių viryklė, kuri leidžia labai greitai ir paprastai išvirti iki 7 optimalių marera kiaušinių. Tai labai praktiškas modelis, leidžiantis pasiekti didelį universalumą. tegul turi virti, pusiau virti ir minkšti kiaušiniai, tol, kol pilame norimą maisto ruošimui reikalingą vandens kiekį.