9 geriausi USB kortelių skaitytuvai kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams

Vis daugiau kompiuterių neturi integruoto visų tipų kortelių skaitytuvas, todėl tai yra priedas, kurį turime įsigyti atskirai. Dėl šios priežasties gali prireikti usb kortelių skaitytuvas Kaip ir Rocketek TK-CR7-EUkuriame siūlomi keli lizdai, skirti skaityti visų tipų korteles ir lengvai pasiekti jų turinį.

Kokie yra geriausi USB kortelių skaitytuvai rinkoje?

rasti gerą usb kortelių skaitytuvas Tai ne visada lengva, nes šiandieninėje rinkoje yra daugybė pasirinkimų. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome tik 9 geriausi variantai, kuriuos radau rinkoje srovė.

USB kortelių skaitytuvai:

1. USB kortelių skaitytuvas Rocketek TK-CR7-EU

usb-card-reader-rocketek-tk-cr7-eu.jpg
Rocketek TK-CR7-EU USB kortelių skaitytuvas

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš Geriausi usb kortelių skaitytuvai kurį rasime rinkoje ir išsiskiria tuo, kad yra 7 viename modelis. Jis veikia su USB 3.0 sąsaja, leidžiančia vienu metu skaityti ir rašyti į penkias korteles, todėl nereikia prijungti ir išimti. . Galima skaityti visų tipų korteles, kurių talpa iki 2TB. The perdavimo greitis yra iki 480 MBpskuris užtikrina didelį pervedimų efektyvumą.

Turi atskiri veikimo indikatoriai kiekvienai kortelei, kuri lieka įjungta ir mirksi perduodant duomenis. Jis palaiko karštąjį keitimą ir nereikia įdiegti tvarkyklės. Tai suderinama su „Mac OS“, „Linux“, „Chrome“ OS ir visos „Windows“ versijos nuo XP. Tai labai lengvas modelis ir jungiamas per A tipo USB laidą.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „kortelių skaitytuvas yra labai geras ir nereikia kaskart išimti USB atmintinęKita vertus, jie pabrėžia, kad „atitinka lūkesčius, veikia gana gerai, patogus naudoti, idealiai tinka perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš fotoaparato į kompiuterį„. Tai labai geras pasirinkimas, ypač todėl, kad viename įrenginyje iš viso turėsite 7 skaitytuvus.

žiūrėti kainą

2. USB kortelių skaitytuvas Lexar Multi Card 2 in 1

lexar-multi-card-2-in-1-usb-card-reader.jpg
Lexar Multi Card 2 viename USB kortelių skaitytuvas

Tai skaitytuvas, kuris leidžia pagerinti darbo eigą dėl 3.1 greičio sąsajos. Naudojimo metu jis palaiko ir SD, ir microSD korteles greitis iki 312 MB/s. Tai labai geras pasirinkimas norint labai greitai perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš kelių kortelių.

Turi galimybė vienu metu skaityti kelias korteles, ir leidžia perkelti failus tarp kortelių skirtinguose lizduose, taip užtikrinant didelį universalumą. Tai suderinama su abiem USB 3.1 ir 2.0 prievadai, todėl naudodami jį galite pasiekti puikų našumą. Palaiko SD, SDHC, SDXC, microSD ir microSDHC korteles.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „tai labai greita, kai reikia kopijuoti failus ir veikia gana gerai„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Puikiai tinka nešiotis kompiuterio kuprinėje, kad galėtumėte perkelti nuotraukas iš fotoaparato atsarginėms kopijoms“.

žiūrėti kainą

3. USB kortelių skaitytuvas Zedela T-DKQ-L-002

usb-card-reader-zedela-t-dkq-l-002.jpg
USB kortelių skaitytuvas Zedela T-DKQ-L-002

Tai apie a modelis, leidžiantis vienu metu skaityti ir rašyti 5 korteles, kuris leidžia užtikrinti kur kas efektyvesnį ir daug laiko sutaupantį duomenų perdavimą. Jis turi didelio našumo lustą, kuris suteikia greitas ir efektyvus duomenų perdavimo greitis iki 5 GBpssuderinamas su USB 3.0 ir 2.0.

Is suderinamas su dauguma kortelių kad šiuo metu esame rinkoje, kad galėtume turėti maksimalų įmanomą universalumą. Tai 7 viename modelis, kuris turi skirtingus prievadus, kad galėtumėte maksimaliai suderinti. Jis gali būti naudojamas visose operacinėse sistemose ir yra paprastas „plug and play“ be tvarkyklės.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami, pabrėžiant, kad „skaitytuvas yra su USB jungties kabeliu, yra mažas, greitas ir palaiko daugybę skirtingų kortelių formatų„. Be to, jie pabrėžia, kad „veikia nepriekaištingai, yra paprasta naudoti ir turi kelis prievadus, kurie gali padėti mums išeiti iš problemų“.

žiūrėti kainą

4. USB kortelių skaitytuvas UGREEN 50706

usb-kortelių skaitytuvas-ugreen-50706.jpg
UGREEN 50706 USB kortelių skaitytuvas

Tai yra 2 viename kortelių skaitytuvas kurį galima naudoti tiek su kompiuteriu, tiek su mobiliuoju, nes turi C ir A tipo jungtį. Siūlo USB 3.0 greitį, o veikimas visiškai prijungti ir žaisti tad norint pradėti dirbti pakaks jį prijungti. Jame yra 2 kortelių lizdai, leidžiantys nuskaityti abi korteles vienu metu ir sutaupyti laiko skirtingoms kortelėms.

Siūlomas didelis 5 GBps greitis, leidžiantis perkelti 1 GB HD filmą greičiau nei per 5 sekundes, todėl jis yra labai greitas. palaiko Atmintis iki 512 GB tiek SD, tiek TF kortelėse. Tai kompaktiškas modelis su geros kokybės aliuminio korpusu, kuris suteikia jam a elegantiška apdaila, o jo dydis mažas. Be to, jį labai lengva transportuoti ant raktų pakabuko, krepšio, piniginės ir kt.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Tai mažo dydžio, lengvai transportuojamas skaitytuvas, kuris yra labai tvirtas ir kokybiškas.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai puikus produktas su greitu duomenų perdavimu, naudojamas prisijungimui prie mobiliojo telefono ir kompiuterio“. Tai labai praktiškas modelis, kurį galima lengvai naudoti su mobiliuoju telefonu.

žiūrėti kainą

5. USB kortelių skaitytuvas BENFEI 000328

usb-card-reader-benfei-000328.jpg
USB kortelių skaitytuvas BENFEI 000328

Tai kortelių skaitytuvas, kuris veikia tiek su kompiuteriu, tiek su mobiliuoju, nes turi C tipo USB prievadas kaip A 3.0 tipo. Jis siūlo didelį greitį, kad tuo pačiu metu būtų pasiekta didelės spartos duomenų prieiga 4 skirtingų tipų kortelėse. Tai labai geras sprendimas, leidžiantis perduoda iki 104 MB/s UHS-I režimu.