9 geriausi mėsainių presai, kad juos būtų lengva paruošti

jei tau patinka maisto ruošimas, yra tam tikrų įrankių, kurių jūsų virtuvėje negali trūkti mėgstamiems ruošiniams. Norint gaminti prabangius mėsainius, idealu yra turėti gerą mėsainių presas kaip ir Porlik ketaus presaskuris leis puikiai paruošti mėgstamus mėsainius.

Kokie yra geriausi mėsainių presai rinkoje?

The mėsainiai yra daugelio žmonių mėgstamiausias maistas, bet mes visada norime, kad jie būtų tobuli. ir susirask gerą mėsainių presas ne visada taip lengva. Kad būtų lengviau pasirinkti, šiandien pasirinkome 9 geriausi variantai, kuriuos radome rinkoje tau. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Burger Press Porlik ketaus presas

hamburger-press-porlik-cast-iron-press.jpg
Porlik ketaus presas Hamburger Press

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausi mėsainių presai kurį šiandien rasime rinkoje. Jis pagamintas iš labai atsparaus ketaus ir yra puikus visų jūsų mėsainių gaminimo įrankis. Suskaičiuok su vienu dydis 17,7×8 cm, kuri leis jums pasiekti didelį universalumą. Jis turi medinę rankeną, kuri leidžia vėsinti liesti ir nesudeginti savęs.

Tai puikus įrankis visada gauti tobulus mėsainius. Jis taip pat puikiai tinka kitiems maisto produktams, pavyzdžiui, dešroms, kumpiui, mėsainiams, sumuštiniams ir daugeliui kitų. Šis modelis gali būti šiluma be jokių nepatogumų ant ugnies, ir puikiai tiks prie visų tipų virtuvės įrangos. Jis suderinamas su dujinėmis orkaitėmis, indukcinėmis viryklėmis ir elektrinėmis šildymo krosnelėmis.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis pagamintas iš ketaus, gana sunkus ir reikia išmokti juo naudotis, bet apskritai jie labai geriKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis skirtas ne tik mėsainiams, jis yra labai universalus, o dėl savo svorio puikiai iškepa viską viduje“.

žiūrėti kainą

2. Burger Press WMF 690296030

hamburger-press-wmf-690296030.jpg
WMF Burger Press 690296030

Tai yra modelis mėsainių presas12,5 cm x 5,3 cm skersmens, kad gautumėte 11,5 cm dydžio mėsainius. Jis gaminamas Cromargan 18/10 nerūdijantis plienas, kuris suteikia jam didelį atsparumą. Tinka plauti indaplovėje, nes yra labai higieniškas ir atsparus rūgštims modelis, todėl pasižymi dideliu atsparumu.

Šis presas leidžia tolygiai formuoti naminius mėsos ir daržovių paplotėlius bei jo vienodo dydžio visų empanadų kepimo laikas yra vienodas. Turi ergonomišką rankeną, kuri garantuos patogesnį slėgio paskirstymą spaudžiant. Is labai lengva valytiir jis yra su atviru žiedu, kad niekas neužstrigtų ant kraštų.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų, kurie užtikrina, kad „Tai labai patogus, naudingas ir gana atsparus modelis, tinkantis standartiniams mėsainiams„. Jie taip pat pabrėžia, kad „leidžia labai lengvai pasigaminti gerus mėsainius ir jie yra tobuli„. Šis modelis yra labai aukštos kokybės ir pasižymi dideliu patvarumu, kad jūsų mėsainiai visada būtų tobuli per labai trumpą laiką.

žiūrėti kainą

3. Burger Press Rosle Pro 25083

rosle-pro-hamburger-press-25083.jpg
Rösle Pro 25083 Hamburger Press

Tai apie a Aukštos kokybės mėsainių preso modelis, ir kuris pagamintas iš matinio nerūdijančio plieno. Jis leidžia spausti faršą ir tiksliai formuoti mėsainius. Mėsa nesulips ir gali suteikite formą tiesiai ant darbinio paviršiaus be jokių nepatogumų. Jo rankena yra 9 cm ilgio, o skersmuo leidžia gaminti iki 11 cm mėsainius.

Tai turi 0,30L talpa, ir jis pagamintas iš matinio 18/10 nerūdijančio plieno ir grubaus juodo TPE. Tiesiog reikia suformuoti mėsos rutuliukus, o tada juos suspausti, kad mėsainiai būtų tobuli. Yra visiškai bekvapis, higieniškas, beskonis ir lengvai valomasbe to, jį galima plauti indaplovėje be jokių nepatogumų.

Apžvalgos, kurias įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų, kurie užtikrina, kad „Tai labai praktiškas presas ir galima pagaminti daug storių, tik priklauso nuo dedamos mėsos„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai geros kokybės produktas, labai geros išvaizdos, labai naudingas, patogus naudoti ir plauti“. Tai puikiai veikiantis ir itin kokybiškai dirbantis įrankis, labai palengvinantis darbą.

žiūrėti kainą

4. Burger Press Warmodern Round

warmodern-round-hamburger-press.jpg
Warmodern Hamburger Press Round

Tai yra apvalus preso modelis, pagamintas iš 304 nerūdijančio plieno, todėl jis visiškai atsparus korozijai ir yra labai patvarus. Jame yra įmontuota lazerinio suvirinimo technologija, todėl ji ilgai išlieka tvirta, todėl lengvai nesulūžta. Tai mėsainių presas Jai suteikiama visa garantija, todėl gausite savo gaminio pakaitalą, jei jis bus sugedęs.

Is labai lengva valyti, nes jį galima labai lengvai išplauti karštu vandeniu ir lengvai įdėti į indaplovę. Jo pagrindas yra visiškai lygus ir plokščias, todėl maistas įkaista tolygiai ir taip iškepa daug greičiau. Jums visiškai nereikės jaudintis, kad mėsa prilips. Šis mėsainių presas buvo sukurta specialistų efektyviam gaminimuio gaminimo laiką galima lengvai sutrumpinti.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis turi gerą apskritą formą ir gerą sukibimą, todėl norint gauti tobulus mėsainius, reikia technikos.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „tai visiškai verta, jei naudosite pakankamai, tai visiškai verta mokėti už šį produktą“.

žiūrėti kainą

5. Burger Press Yizhet 3 viename

hamburger-press-yizhet-3-in-1.jpg
„Yizhet 3 in 1 Burger Press“.

Tai yra modelis labai geros kokybės mėsainių presas, kuri leidžia jums visada turėti puikių mėsainių. Jis pagamintas iš maistinio ABS, kuris yra saugus ir patvarus, kad būtų užtikrintas išsaugoti maisto kokybę. Galite gaminti tiek didelius, tiek įprasto dydžio paplotėlius, kurie leis iškepti paplotėlius.