8 geriausios nakties lemputės vaikams

Kai vaikai auga jie įgyja savarankiškumą ir normalu, kad jie miega savo kambaryje. Tačiau tamsa pirmaisiais mėnesiais gali būti baisu, todėl a naktinė lemputė vaikamskaip Tekemai TC886-4Tai būtina, nes suteikia daugiau saugumo ir ramybės prieš miegą, kad vaikai galėtų užmigti.

Tačiau rinkoje randame galima rinktis iš daugybės skirtingų variantųDėl šios priežasties pasirinkome tik geriausius variantus, kad turėtumėte labai geros kokybės naktinę šviesą.

Kokia yra geriausia naktinė lemputė vaikams?

Ne visos vaikų naktinio apšvietimo parinktys yra vienodos, ir ne visi siūlo tas pačias funkcijas. Dėl šios priežasties šiandien pristatome 8 geriausi variantai todėl galite pasirinkti daug lengviau. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Vaikų naktinė lemputė Tekemai TC886-4

night-light-for-kids-tekemai-tc886-4.jpg
Tekemai TC886-4 Vaikiška naktinė lemputė

Tai yra naktinė lemputė kūdikiui, pagaminta iš plaunamo ir be BPA silikono, kuris suteikia švelnų prisilietimą. Jis neturi jokių aštrių briaunų ir neturi stiprios šviesos, todėl tinka kūdikiams ir mažiems vaikams. Jame yra patogus nuotolinio valdymo pultas, todėl galite lengvai pakeisti spalvas. Lengvai paplojus, lemputė įsijungs automatiškai, o nuotolinio valdymo pultas gali veikti 4-7 metrų atstumu. Jį galima nustatyti su laikmačiu automatinis išjungimas po 15, 30 ir 60 minučių.

Ši lempa turi a normalus darbo režimas ir 9 vienos spalvos, ir netgi gali būti naudojamas kaip skaitymo lemputė ir žibintuvėlis. Be to, jame yra mirksėjimo režimas, kai spalvos patenka į šokinėjimo kilpą. Jis yra visiškai įkraunamas, su a Integruota 700 mAh baterija, pilnai įkraunama per 2-3 valandas. Vienu įkrovimu jis gali veikti nuo 12 iki 16 valandų, taip pat gali būti naudojamas kaip stalinė lempa.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Jis veikia gana gerai, yra labai minkštas ir malonus, puikiai tinka jūsų vaikui„. Kita vertus, jie tikina, kad „jis yra minkštas ir guminis, yra labai egzistuojantis ir siūlo puikų šviesos srautą, kuris nėra nei per šviesus, nei per mažas„. Šis modelis yra su įvairių formų gyvūnais, todėl galite pasirinkti sau labiausiai patinkantį.

žiūrėti kainą

2. Naktinė lemputė vaikams Brunoko rinkinys iš 3 meškiukų

night-light-for-childs-brunoko-set-of-3-bears.jpg
Naktinė lemputė vaikams Brunoko rinkinys iš 3 meškiukų

Tai vienas visai geras variantas, ir kad jame yra LED fotoelementas ir šviesos jutiklis, todėl tereikia jį prijungti prie lizdo. Tai automatiškai įsijungia temstant arba kai Aplinkos šviesos nepakankair automatiškai išsijungia auštant. Jį galima lengvai prijungti prie bet kurio standartinio europietiško elektros lizdo, kad būtų galima akimirksniu apšviesti.

Ši šviesa turi a mielas meškos dizainas ir iš viso gausite 3 lempas kad galėtumėte prisijungti bet kurioje kūdikio kambario vietoje. Jie iš viso turi 100 000 darbo valandų ir yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PC, yra labai saugus naudoti vaikams. Taip pat galite rasti įkraunamos lempos modelį, jei nenorite, kad ji būtų įjungta.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geras šviestuvas, labai praktiškas ir labai gerai apšviečia kūdikio kambarį„. Jie taip pat užtikrina, kad „Jis veikia gana gerai, yra labai praktiškas, o intensyvumą galite reguliuoti gana paprastai„. Tai labai praktiškas kištuko modelis, taip pat galite pasirinkti įkraunamą variantą, kuris yra gana geras.

žiūrėti kainą

3. Naktinė lemputė vaikams BONNYCO 16 spalvų

night-light-for-kids-bonnyco-16-colors.jpg
BONNYCO naktinė lemputė vaikams 16 spalvų

Tai vienaragio formos vaikiška naktinė lemputė, kurią galima įkrauti ir tiekiama 10 ryškumo intensyvumo. Tai idealus šviestuvas vaikų kambario dekoravimui ir suteikia gerą apšvietimą. Tai kūdikių naktinė lemputė su laikmačiu, kuris gali būti automatinio išjungimo grafiką 15, 30 arba 60 minučių, jūsų netrukdydami. Ši lemputė yra su USB laidu, kad būtų lengva įkrauti.

Vienu įkrovimu galite eksploatavimo laikas iš viso 12–15 valandųir gali būti naudojamas kraunant. Šios lempos įkrovimo laikas yra nuo 3 iki 4 valandų ir yra visiškai saugus vaikams. Jis pagamintas iš aukštos kokybės silikono, kuris yra lygus, minkštas ir yra visiškai be BPA, jį taip pat galima išardyti, kad būtų geriau išvalyta. Jį galima lengvai valdyti dėl nuotolinio valdymo pulto, kuris suteikia jums daugiau praktiškumo.

Tų, kurie nusipirko šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos ir užtikrina, kad „Tai labai graži lempa, ji turi daug intensyvumo atspalvių, spalvų, o spalva gali pasikeisti tik ją įjungus„. Be to, jie teigia, kad „lempa yra sėkminga, o šviesa yra silpna, todėl be jokių problemų galite ją įjungti visą naktį“. Yra įvairių gyvūnų formų, todėl mažyliui galėsite išsirinkti sau labiausiai patinkantį.

žiūrėti kainą

4. Naktinė lemputė vaikams Onefire DE-D-2

night-light-for-kids-onefire-de-d-2.jpg
Onefire DE-D-2 Naktinė lemputė vaikams

Tai labai saugi naktinė lemputė vaikams, ypač todėl, kad pagaminta iš minkšto silikono. Turi CE ir RoHS sertifikatas kuri visada suteiks didžiausią įmanomą saugumą. Idealiai tinka vaikams neštis į lovą. Jis negeneruoja jokios šilumos kad jūsų mažylis būtų visiškai saugus.

Turi skirtingi intensyvumo lygiai kad galėtumėte pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Be to, dėl savo mielos triušio formos jis patiks vaikams ir siūlo įvairiaspalvių šviestuvų sistemą. yra visiškai įkraunama su 1200 mAh baterija, kuris trunka nuo 6 iki 12 valandų, priklausomai nuo šviesos intensyvumo. Prie šios lempos nėra nuotolinio valdymo pulto, todėl turėsite ją įjungti paspaudę mygtuką.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis turi gerą laikmatį ir gerą baterijos veikimo laiką, o ryškumą galite lengvai reguliuoti, o tai pavyksKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai mielas triušiukas, kuris skleidžia daug šviesos ir yra labai minkštas liestiŠis modelis taip pat yra su nuotolinio valdymo pulteliu, kad būtų patogiau jį naudoti.

žiūrėti kainą

5. Šviesa…