8 geriausi stacionarūs dviračiai sportuoti

Taip jums labiau patinka mankštintis namuose, o ne kasdien eiti į sporto salę viena iš įtaisų, kuriuos visada turėtumėte turėti, yra geras stacionarus dviratis kaip ir Ultrasport F-Bike Home Trainer. Tai labai naudingos mašinos, kurios leis atlikti funkcines treniruotes, o geriausia – nereikės išeiti iš namų.

Tai mašinos, kurios suteikia daug nauda sveikatai ir užima mažai vietos, tačiau galima rinktis iš daugybės skirtingų modelių, nes jie gali būti sulankstomi arba standūs, be to, suteikia skirtingus mokymo ir stebėjimo režimus. Dėl šios priežasties apsispręsti dėl pirkimo nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, todėl šiandien atrinkome tik geriausius variantus.

Taigi, jei galvojate nusipirkti naują treniruoklįkviečiame toliau tai skaityti paštu.

Koks yra geriausias treniruoklis rinkoje?

Nors yra daug skirtingų modelių treniruokliai, ne visi parodys vienodą našumą. Dėl šios priežasties mes pasirinkome 8 skirtingi modeliai, kurie pasiūlys jums gerą treniruotę namuose. Susipažinkime su jais!:

1. Stacionarus dviratis Ultrasport F-Bike Home Trainer 200B

treniruoklis-ultrasport-f-bike-home-trainer-200b.jpg
Dviratis treniruoklis Ultrasport F-Bike Home Trainer 200B

Tai vienas labai geros kokybės sulankstomas treniruoklis, todėl galite lengvai treniruotis namuose. Iš viso jis turi 8 atsparumo lygius, todėl Galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį ir taip pasiekti didžiausią komfortą. Ji siūlo greitą surinkimo ir išmontavimo sistemą, todėl galėsite patogiai laikyti bet kurioje savo namų vietoje.

Jis turi apvalią struktūrą, kuri taupo erdvę, o sulankstymo mechanizmas yra vienas geriausių rinkoje. Tai turi LCD ekranas, kur jis jums pasiūlys įvairias funkcijas, tokias kaip kalorijos, trukmė, atstumas, pulsas ir greitis, ir veikia su dviem baterijomis. Be to, jame yra a patogus atlošas, kuris suteiks didesnį komfortą naudojant jį sportuojant.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai fantastiškas dviratis, kuris yra sulankstomas ir puikiai tinka mankštai, nors ir netinka spiningavimui„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis, jis yra labai gražus, lengvai surenkamas, labai tylus ir turi 8 greičius, kad visiškai prisitaikytų prie jūsų treniruočių lygio„. Tai labai patogus modelis, ypač dėl savo atlošo, leidžiančio patogiau ilsėtis nugarą ir apatinę nugaros dalį, spaudžiant pedalą.

žiūrėti kainą

2. Stacionarus dviratis Gridinlux Trainer Alpine 7000

treniruoklis-gridinlux-trainer-alpine-7000.jpg
treniruoklis gridinlux Trainer Alpine 7000

Tai vienas didelio našumo besisukantis treniruoklis, kuris turi smagratį su 15KG. Jis tinka visų tipų treniruotėms ir yra profesionalaus dizaino, kad galėtumėte treniruotis patalpose. Turi LCD ekranaskur rasti visi parametrai, leidžiantys geriausiai valdyti aukšto lygio treniruotes.

Tavo ergonomiškas oro minkštas balnas, leidžia jaustis labai patogiai sportuojant. Pedalai pagaminti iš aliuminio ir turi papildomą sukibimo sistemą prie pado bei ergonomišką neslystančią vairą. Jo aukščiausios kokybės struktūra leidžia jam būti stabiliam ir atspariam, ir tai yra a geras pasirinkimas žmonėms iki 1,80 cm. Jis turi 4 atramos taškus, kad būtų maksimaliai stabilus, o transportuoti labai paprasta, nes turi 2 ratus, kad galėtų lengvai slysti.

Atsiliepimai apie šį modelį iš jį nusipirkusių asmenų yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Surinkimas yra labai paprastas, jis yra geros kokybės ir yra labai tylus, todėl idealiai tinka treniruotis sukimui namuose.„. Jie taip pat užtikrina, kad „Tai labai geras dviratis sportuoti namuose, o gamintojo aptarnavimas po pardavimo yra puikus„. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, yra gana tvirtas ir su geros kokybės medžiagomis.

žiūrėti kainą

3. Stacionarus dviratis SOVNIA Fitnesas

stationary-bike-sovnia-fitness.jpg
SOVNIA Fitness treniruoklis

Tai tikrai vienas iš geriausi treniruokliai, kuriuos rasite rinkoje, kuris turi 35 svarų smagratį. Jis turi pastorintą trikampį plieninį rėmą ir tylią diržu varomą sistemą, kuri labai pagerins stabilumą ir stiprumą. Tai didelio našumo dviratis, su a maksimalus svoris 330 svarų, ir tai lengvai pritaikoma prie bet kokio tipo dviračių rutinos.

su jo subalansuotas vairas leidžia sklandžiai ir tyliai važiuoti, ir prailgintas tarpkojo sėdynės stulpelis padidina mobilumą. Jame yra skaitmeninis monitorius, rodantis atstumas, greitis, kalorijos, laikas ir odometras. Jame taip pat yra iPad arba telefono laikiklis, leidžiantis žiūrėti klasės vaizdo įrašus arba mėgautis treniruotėmis daug patogiau.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Jis yra gana tvirtas ir labai patogus, leidžiantis mankštintis iš namų be jokių problemų, gana sklandžiai judant.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Jį lengva surinkti, jis labai stabilus ir turi labai gerą kainos ir kokybės santykį, yra gana tvirtas, todėl galite gerai treniruotis.„. Tai vienas geriausių sprendimų sportuojant, ypač jei ieškote geros kokybės ir gana žemos kainos.

žiūrėti kainą

4. Stacionarus dviratis HOMCOM A90-198

treniruoklis-homcom-a90-198.jpg
Dviratis treniruoklis HOMCOM A90-198

Tai dviratis treniruoklis, turintis daugiafunkcį ekraną, kuris leis itin efektyviai valdyti pratimus. Suskaičiuok su vienu pasipriešinimo sistema, kuri leis pritaikyti ją savo treniruočių poreikiamstokiu būdu siekdami turėti daug efektyvesnę treniruotę ir visiškai pritaikytą jūsų poreikiams.

Galima reguliuoti ir vairą, ir sėdynę 7 skirtingos aukščio padėtys, todėl prisitaiko prie kiekvieno vartotojo tobulumo. Šis dviratis yra gana kompaktiškas ir veikia tyliai, todėl jį galite naudoti namuose ar biure labai patogiai. Ji taip pat apima a buteliuko laikiklis ir kitas jūsų mobiliajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui. Jame yra 8 kg smagratis, kad būtų galima atlikti daug išsamesnį ir profesionalesnį pratimą. Iš viso palaiko 100 kg.

Vartotojų, kurie jį įsigijo, nuomonės apie šį modelį yra gana teigiamos ir užtikrina, kad „Jį lengva surinkti, jis yra labai lengvas ir visiškai atlieka savo buitinę funkciją.„. Iš kitos pusės,…