8 geriausi Split oro kondicionieriai

Visus metus laukiame vasara, tačiau karštis gali būti labai didelis, todėl būtina turėti sprendimą, kuris nepriverstų laukti rudens. Tokiais atvejais įdiekite a padalintas oro kondicionierius Kaip ir Samsung F-AR09CBUTai puikus sprendimas, nes leis turėti malonią temperatūrą be tvankiančio karščio, sukeliančio diskomfortą net ir miegant.

Kokie yra geriausi padalyti oro kondicionieriai rinkoje?

Nors yra daug modelių Split oro kondicionieriai rinkojeNe visi jie turi vienodą kainos ir kokybės santykį. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik 8 geriausi variantai kurį rasite turguje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Padalytas oro kondicionierius Samsung F-AR09CBU

air-conditioning-split-samsung-f-ar09cbu.jpg
Split oro kondicionierius Samsung F-AR09CBU

Tai tikrai vienas iš geriausi split oro kondicionieriai kuriuos galite rasti rinkoje, ir tai suteikia daug naudos. Jis idealiai tinka oro kondicionavimo patalpoms iki 22 m2, nes turi a 2,5 kW šaltos galios ir iš viso 2200 frigorijų. Jis taip pat gali šildyti aplinką su 3,2 kW galia ir iš viso 2752 kcal. Šį modelį galima valdyti išmaniuoju telefonu, nes jame yra integruotas „Wi-Fi“ ryšys.

Taip pat galite lengvai valdyti jį balsu bixby valdiklis, kuri leis jums visada turėti maksimalų įmanomą praktiškumą. Tai turi R32 dujų sistemą, kuri užtikrina didesnį našumą nei kiti modeliai ir užtikrina didelį jūsų oro kondicionavimo sistemos efektyvumą. Jo veikimas labai tylus, dirba a garso slėgis tik 19dB. Jame taip pat yra savaiminio išsivalymo režimas, kuris užtikrins labai gerą oro valymą.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai pirmos klasės oro kondicionierius, kurio aušinimo sistema yra labai efektyvi.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „jis gana gerai vėsina, nesukeldamas nemalonaus triukšmo, puikiai tinka vėsinti visą kambarį“.

žiūrėti kainą

2. Padalytas oro kondicionierius Mitsubishi MSZ-HR25VF

air-conditioning-split-mitsubishi-msz-hr25vf.jpg
Split oro kondicionierius Mitsubishi MSZ-HR25VF

Tai yra oro kondicionavimo sistema labai efektyvus, kuris veikia su R32 dujomis, todėl yra labai efektyvus ir pasiekia A ++ energijos vartojimo efektyvumą. Turi aušinimo talpa 2150 frigorijų ir šilumos režimas, kuris pasiekia 2709 kcal. Jis turi DV invertavimo technologiją, kuri leidžia reguliuoti kompresoriaus veikimą prie temperatūros pokyčių namuose, o tai labai optimizuos našumą.

Jis ateina su a Econo Cool režimas, o tai labai optimizuos įrenginio veikimą ir taip bus sutaupyta 20 proc. Jame yra 12/24 valandų laikmatis, kuris leis įjungti ir išjungti užsakymą kiekvieną savaitės dieną. Be to, jame yra įmontuotas „Wi-Fi“, kuris leis lengvai jį valdyti iš nemokamos Mitsubishi programėlės. Jis turi antialerginį filtrą, kuris gali pašalinti iš aplinkos visus alergenus sukeliančius elementus be jokių nepatogumų.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai kokybiška sistema, surenkama po pusės darbo dienos ir veikia puikiai„. Jie taip pat pabrėžia, kad „veikia gana gerai, yra labai tylus, o jei veikia minimaliai, tai vargu ar jaučiasi“.

žiūrėti kainą

3. Padalytas oro kondicionierius Klarstein Windwaker Smart

split-air-conditioning-klarstein-windwaker-smart.jpg
Klarstein Windwaker Smart padalintas oro kondicionierius

Tai apie a karšto ir šalto oro kondicionierius kuris leis pasiekti patogią temperatūrą namuose vienu mygtuko paspaudimu. Galėsite mėgautis pakankama galia ir ji jums pasiūlys a debitas iki 600m3/h ir bendra galia 9000BTU. Sumontavę šilumos siurblį, galite jį naudoti bet kuriuo metų laiku, o jį galima užprogramuoti taip, kad jis įsijungtų arba išsijungtų, net kai esate toli nuo namų.

Tai yra labai efektyvi komanda, dėl savo A klasės energijos vartojimo efektyvumo, o mygtuko paspaudimu galite pakeisti funkciją iš šalčio į karštą. Jis turi savaiminio išsivalymo funkciją, kuri leidžia apsaugoti įrenginį nuo bet kokių nešvarumų, kad nereikėtų jo taip dažnai valyti, o tai leis ilgiau tarnauti. Yra Visiškai tylus modeliskuris padės išvengti diskomforto miegant ar dirbant.

Naudotojų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami, todėl „veikia labai gerai, vėsina 30 m2 kambarį ir laiptinę, geras kainos ir kokybės santykis„. Be to, jie pabrėžia, kad „mašina veikia gana gerai, beveik nekelia triukšmo, o medžiagos labai kokybiškos“.

žiūrėti kainą

4. Padalytas oro kondicionierius Fujitsu 2454134031

air-conditioning-split-fujitsu-2454134031.jpg
Fujitsu split kondicionierius 2454134031

Tai yra labai geros kokybės padalinta oro kondicionavimo sistema, kuris užtikrina optimalų veikimą su mažomis energijos sąnaudomis. Dėl priekinio skydelio su plačiu siurbimo paviršiumi ir didelio efektyvumo turbinos dizainas užtikrina didesnį oro srautą. Jis ateina su a funkcija vadinama Power Diffuser, leidžiantis šaltam orui išeiti horizontaliai, o tai neleis jausti tiesioginio šalčio.

Tai modelis, turintis a Ilgalaikis dezodoruojantis jonų filtras, ir filtras bakterijoms. Jis siūlo automatinį oro srauto režimą, priklausomai nuo temperatūros svyravimų. Jis turi praktišką nuotolinio valdymo pultelį, kuris leis valdyti jo veikimą tikrai paprastai ir pasižymi A+ tipo energijos vartojimo efektyvumu. Jų bendra šalčio galia yra 2500 W, arba 3 200 W šildymo galia, be to, labai tyliai veikia 43 dB.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „veikia gerai, yra labai tylus, nepaisant to, kad yra vidutinės klasės, ir labai lengva surinktiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis turi tylų režimą, leidžiantį miegoti labai patogiai, nekeliant per daug triukšmo, ir veikia tinkamai“.

žiūrėti kainą

5. Padalytas oro kondicionierius Hisense New Eco Easy 12000 TE35YD01

split-air-conditioning-hisense-new-eco-easy-12000-te35yd01.jpg
Hisense New Eco Easy 12000 padalintas oro kondicionierius TE35YD01

Tai yra vienetas oro kondicionierius, kurio energijos vartojimo efektyvumas yra A++, ir kad jis veikia su ekologiškomis dujomis R32. Jis turi padalijimo režimą su siurbliu…