8 geriausi sodo ir terasos šviestuvai

The apšvietimo nustatymas Tai yra pagrindinis veiksnys dekoruojant bet kokį kambarį, ypač lauko erdvėje. Tam jums reikės gero sodo ir terasos šviestuvai kaip HOYIBO 11,5 mlnkuri leis sukurti estetišką aplinką ir tuo pačiu su maloniu apšvietimu.

Tačiau rinkoje randame daug įvairių pasirinkimų, todėl apsispręsti dėl pirkimo ne visada lengva. Dėl šios priežasties šiandien parinkau geriausius variantus, kuriuos galite rasti rinkoje.

Taigi, jei norite nusipirkti geras sodo ir terasos apšvietimas, Kviečiu ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą, kad surastumėte tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų skonį.

Kokie yra geriausi sodo ir terasos šviestuvai rinkoje?

Yra daug skirtingų modelių sodo ir terasos šviestuvai, kuri leis sukurti itin malonią atmosferą savo erdvėse. Kad būtų lengviau pasirinkti, šiandien turiu 8 geriausi variantai, kuriuos galite rasti dabartinėje rinkoje kad galėtumėte priimti teisingą pirkimo sprendimą. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Sodo ir terasos šviestuvai HOYIBO 11,5 mln

lights-for-garden-and-terrace-hoyibo-115m.jpg
Šviestuvai sodui ir terasai HOYIBO 11.5M

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausi kiemo ir sodo šviestuvai kuriuos galite rasti turguje, ir dirbti per saulės bateriją ir įmontuotas baterijas. Jie leidžia užfiksuoti saulės šviesą dienos metu, kad būtų galima apšviesti naktinį apšvietimą, ir yra su patobulinta saulės baterija, kuri užtikrina didesnį efektyvumą. Jie turi vieną 1200 mAh baterijakuris leis užtikrinti nuo 8 iki 24 valandų darbą nakties metu.

turėsite a viso 60 LED lempučių, kurios yra ryškios ir su tamsiai žaliomis linijomis, puikiai tinkančios papuošti sodą ar terasą. Jie siūlo iš viso 8 skirtingus apšvietimo režimus, kurie leis juos pritaikyti pagal savo poreikius. yra visiškai atsparus vandeniui su IP65 reitinguo tai reiškia, kad sumontuoti lauke jie gali atlaikyti net stiprų lietų.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Jie visiškai atlieka savo funkciją, suteikia silpną aplinkos apšvietimą ir sukuria labai patogią aplinkąKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jie puikiai tinka lauke, vėjui, lietui, saulei, o jų lėkštė didesnė nei įprastai„. Tai lauko šviestuvai, kurie yra labai atsparūs, puikiai tinka sukurti labai gražią aplinką.

žiūrėti kainą

2. Šviestuvai sodui ir terasai Naudotojas 7M

lights-for-garden-and-terrace-useber-7m.jpg
Šviestuvai sodui ir terasai Useber 7M

Tai yra keletas sodo ir terasos šviestuvai kurie turi 50 šviesos diodų ir yra pagaminti iš specialios medžiagos, kuri yra atspari ugniai, patvari ir saugi. Jų 800 mAh baterija yra didelės talpos, o jūs galite pasirinkti iš 8 skirtingų apšvietimo režimų, be to, jie siūlo automatinį uždegimą sutemus ir išsijungia auštant. Jie turi a automatinė įkrovimo sistema dienos metutodėl jums nereikės jaudintis dėl jų įkrovimo, nes jie veiks autonomiškai.

Jie turi vieną IP65 atsparumas vandeniui, ir juos labai lengva montuoti be jokių nepatogumų. Įkraunant 6-8 valandas, lemputes galima įjungti 8-14 valandų per naktį. Jis idealiai tinka visų tipų lauko aplinkai, todėl galėsite pasiekti didelį universalumą. Kiekvienas iš lemputės yra 1 colio skersmenso jo šviesa yra šiltai balta, kuri leidžia turėti labai patogią aplinką.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai puikūs dekoratyviniai šviestuvai terasai ir sodui, o jų laidas apie septynių metrų ilgio, taip pat įkraunamas per kelias valandas„. Jie taip pat pabrėžia, kad „jie turi daug apšvietimo režimų, jų kainos ir kokybės santykis yra puikus“. Tai labai geras variantas, į kurį reikia atsižvelgti, be to, kad jie yra ir baltos arba ryškios spalvos, kad galėtumėte išsirinkti labiausiai patinkančias.

žiūrėti kainą

3. Šviestuvai sodui ir terasai EUKO 10 mln

žiburiai-sodui-ir-terasai-euko-10m.jpg
Šviestuvai sodui ir terasai EUKO 10M

Tai yra keletas šviestuvai sodui ar terasai, kuriuose jums iš viso siūloma 100 LED lempučių šiltai balti, kurie yra visiškai atsparūs vandeniui ir atsparūs kritimui. Tai šviesų virtinė, turinti iš viso 8 skirtingus veikimo režimus, todėl galėsite pasirinkti tą, kuris atitiks visus poreikius. Jie idealiai tinka abiem vidaus ir lauko apdailakuri leidžia jaustis labai patogiai jas naudojant.

Jie ateina su a patogus nuotolinio valdymo pultas tai leis jums labai paprastai perjungti skirtingus jo režimus. Be to, jie turi laikmatį, kuris leis automatiškai išsijungti šviesą. Jie veikia iš viso su 3 AA baterijomis, ir gamintojas rekomenduoja naudoti įkraunamas baterijas. Jei neketinate jo naudoti ilgą laiką, bateriją reikia išimti ir vengti saulės spindulių.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Jie yra gražūs, yra labai gerai supakuoti ir apsaugoti, o nuotolinio valdymo pultelis reguliuoja norimą šviesos tipą ir intensyvumą„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jie yra atsparūs vandeniui ir jų nereikia jungti, nes galite įdėti AA baterijas ir vanduo nepatenka į juos

žiūrėti kainą

4. Šviestuvai sodui ir terasai Userber 50LED žvaigždės

lights-for-garden-and-terrace-useber-50led-stars.jpg
Šviestuvai sodui ir terasai Useber 50LED Stars

Tai yra žibintai, kurie tiekiami kartu 8 skirtingi darbo režimai, ir kurios leidžia sukurti romantišką atmosferą, kuri yra švelni ir miela. Jų dizainas yra labai gražus žvaigždžių pavidalu, nors galite juos rasti ir su mėnulio dizainu. Jie turi a nuolatinis įjungtas režimas ir blykstės režimas, kuri leis sukurti unikalią atmosferą visose lauko erdvėse.

Šie siūlo sutemus automatinė uždegimo sistema ir automatinis išsijungimas auštant, tiesiog visą laiką laikykite jungiklį „ON“ padėtyje. Jie veikia per saulės bateriją, kuri turi būti veikiama tiesioginių saulės spindulių, kad būtų galima išnaudoti maksimalų efektyvumą. Jis ateina su a 800 mAh baterijasu kuriuo jis gali dirbti 6-12 valandų per naktį, o iš viso turės 50 LED lempučių virtinę, kad galėtumėte pasiekti didelį praktiškumą.

Yra daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, ir tai užtikrina, kad „Jie sukuria tobulą aplinką, daug šviečia ir leidžia turėti labai patogią lauko aplinką“. Kita vertus, jie pabrėžia, kad…