8 geriausi skystųjų procesorių aušintuvai

Kalbant apie optimalų našumą ir gerą kompiuterio priežiūrą, turime ieškoti a puikus temperatūros balansas tarp jo komponentų kad jie neperkaistų. Už tai a CPU skysčio aušintuvas Kaip ir Corsair iCUE H150i ELITEtai bus puikus pasirinkimas, nes leis gana efektyviai ir nesijaudinti dėl šilumos pertekliaus sumažinti kompiuterio temperatūrą.

Šaldymo sistema bus itin svarbi, kad visi kompiuterio komponentai yra optimalios būklės. Tačiau rinkoje randame daug įvairių variantų, todėl labai sunku išsirinkti vieną ar kitą modelį.

Koks yra geriausias skysto procesoriaus aušintuvas rinkoje?

Yra daug skirtingų modelių CPU skysčio aušintuvas rinkoje, tačiau ne visi yra vienodai veiksmingi. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome tik 8 geriausi variantai kuriuos radome, kad būtų lengviau apsispręsti. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Skystas procesoriaus aušintuvas Corsair iCUE H150i ELITE

liquid-cooler-for-cpu-corsair-icue-h150i-elite.jpg
Corsair iCUE H150i ELITE skystas procesoriaus aušintuvas

Tai tikrai vienas iš geriausi skysčių aušintuvai procesoriams kuriuos rasime turguje. Jame sujungiamas intensyvus RGB apšvietimas su tylia aušinimo sistema ir LCD ekranas, leidžiantis turėti asmeninę grafiką. Mes galėsime vizualizuoti mūsų procesoriaus temperatūrą realiu laiku, arba pamatyti mūsų mėgstamą gifą 2,11 colio IPS LCD ekrane, kuris garantuos, kad savo aušinimo sistemoje turėsime unikalų ir ypatingą prisilietimą.

Jis ateina su a įvairi spalvingų temų biblioteka, kuri leis gana efektyviai peržiūrėti sistemos informaciją. Jame yra didelės galios siurblio galvutė su LED žiedu su 24 kryptinėmis lemputėmis, supančiomis gaubtą. Jis taip pat siūlo a ventiliatoriaus greičio reguliatorius ir apšvietimas kad visada būtų galima tiksliai valdyti. Šią sistemą galima įsigyti su 240, 360 arba 420 mm radiatoriumi, priklausomai nuo mūsų procesoriaus poreikių, o jos skleidžiamas triukšmo lygis yra tik 10 dB.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai vienas geriausių aušinimo rinkinių rinkoje, užtikrina gerą aušinimą ir kokybišką ekraną, nesukeldamas triukšmo.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai įspūdinga aušinimo skysčiu sistema, kuri pasiekia labai vėsią temperatūrą, o jos surinkimas yra labai paprastas„. Tai labai geros kokybės sistema, visiškai rekomenduojama kompiuterių aušinimui.

žiūrėti kainą

2. Skystas procesoriaus aušintuvas ASUS ROG RYUKIN 360

liquid-cooler-for-cpu-asus-rog-ryukin-360.jpg
Skystas procesoriaus aušintuvas ASUS ROG RYUKIN 360

Tai kitas gana įdomus variantas, į kurį galite atsižvelgti nes tai mums pasiūlys puikų našumą. Jame yra 1,77 colio OLED spalvotas ekranas, leidžiantis realiuoju laiku rodyti temperatūros statistiką, logotipus ir animacijas. Turėk integruotas mikroventiliatorius leidžianti VRM ir M.2 zoną atvėsinti iki 20°C – tai garantuos optimalią darbo temperatūrą. Kita vertus, Noctua Industrial PPC PWM ventiliatoriai leidžia vėsinti gana efektyviai ir tyliai.

Tai turi ROG Vortex valdymo sąsaja kuri leis valdyti šaldymą, apšvietimą ir OLED ekraną. Tai gana elegantiškas ir šiuolaikiškas modelis, kuris užtikrins gana efektyvų kompiuterio aušinimą. Is yra įvairių dydžiųtodėl galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų procesoriaus poreikius.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai geras pasirinkimas, į kurį reikia atsižvelgti, nors tai labai priklausys nuo jūsų procesoriaus, nes kai kuriems modeliams jis neveikia, todėl jūs turite veikti su visais branduoliais 100 proc.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „vamzdeliai yra lankstūs ir puikiai prisitaiko prie išlinkimų, kuriuos taikote, kad įdėtumėte juos į dėžutę, ir jis gana gerai vėsina“.

žiūrėti kainą

3. Skystas procesoriaus aušintuvas Kraken Z63

liquid-cooler-for-cpu-nzxt-kraken-z63.jpg
Skystas procesoriaus aušintuvas Nzxt Kraken Z63

Tai apie a kompaktiškas modelis, ir kuriame yra 2,36 colio LCD ekranas, leidžiantis rodyti 24 bitų spalvų sistemą, kurią galima visiškai pritaikyti. Tokiu būdu tai bus įmanoma visiškai pritaikykite savo procesoriaus aušintuvą. Jo dizainas yra elegantiškas ir paprastas, o programinė įranga leidžia lengvai valdyti.

Tai modelis su intuityvūs ir lengvai naudojami valdikliai, ir jūs galite lengvai valdyti jo veikimą. Jis veikia gana tyliai ir gerai nailono audinio užvalkalai, kurie suteiks didelį patvarumą. Jis pasižymi galingu aušinimo našumu, todėl jį galite rasti įvairių dydžių ir versijų, priklausomai nuo jūsų kompiuterio poreikių.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra labai teigiami, todėl „Jis suteikia gerą rezultatą, jį lengva surinkti, tačiau reikia būti atsargiems su erdve, nes jis užima savo„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai labai puiki skysčių aušinimo sistema, pasižyminti gana geru našumu, o LCD ekrano pritaikymas yra puikus kartu su programa“.

žiūrėti kainą

4. Skystas procesoriaus aušintuvas ASUS ROG STRIX LC 120

liquid-cooler-for-cpu-asus-rog-strix-lc-120.jpg
Skystas procesoriaus aušintuvas ASUS ROG STRIX LC 120

Tai yra skysčio aušinimo sistema kuriame yra Aura Sync apšvietimo sistema ir 120 mm radiatoriaus ventiliatorius. Jis papuoštas re ROG logotipu, todėl galite turėti ryškių spalvų sprogimą ir įneš puikų stilių į žaidimų sistemos širdį. Spalvų ir apšvietimo efektus galima lengvai pritaikyti, kad būtų sukurta visiškai unikali ir nuosekli išvaizda.

ventiliatoriai sukurti taip, kad generuotų 81 kubinių pėdų per minutę oro srautą, ir 5 mm/H2O statinį slėgį. Jo siurblio konstrukcija yra labai geros kokybės ir tiksliai valdoma 4 kontaktų siurblys. Jis suderinamas su daugybe procesorių ir yra labai lengvas surinkti. Taip pat galite rasti 240 mm dydžio, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų kompiuterio poreikius atitinkantį variantą.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi daug teigiamų nuomonių, užtikrinančių, kad „jo kokybė yra gana gera ir veikiant nekelia jokio triukšmo„. Iš kitos pusės,…