8 geriausi profesionalūs plaukų suktukai namams

jūs galite turėti labai tiesūs plaukai, bet jūs norite dėvėti bangas, kad pritrauktumėte daug daugiau dėmesio ir atrodytumėte daug gražiau. Bet kokiu atveju, jei negalite (ar nenorite) praleisti valandų, kad sukurtumėte fantastiškas garbanas, tikrai turėtumėte turėti vieną iš geriausių. profesionalūs plaukų suktukai. Geriausias yra neabejotinai Remington S6606 Curl & Straight Confidence nes tai suteiks galimybę per labai trumpą laiką pasidaryti tobulą garbanas.

Dėl šių įrenginių galite gauti kai kuriuos tobulos kirpyklos garbanos, nereikia daug laiko skirti namų darbams. Tačiau ne visi garbanojimo lygintuvai turi vienodą našumą, todėl pasirinkti, kas atitinka jūsų poreikius, nebus taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Koks yra geriausias plaukų suktukas namams?

metu pasirinkti plaukų suktuką rinkoje susidursite su daugybe skirtingų variantų, todėl išsirinkti modelį nėra taip paprasta. Dėl šios priežasties mes išanalizavome ir pasirinkome tik 8 geriausi variantai rinkojetodėl galite turėti profesionalų plaukų suktuką už geriausią kainą.

Tai yra geriausi plaukų suktukai namuose po mūsų analizės:

1. Garbanojimo geležis Remington S6606 Curl & Straight Confidence

remington-s6606-curl-straight-contact-hair-curling iron.jpg
Remington S6606 Curl & Straight Confidence plaukų suktukas

Tai yra 2 viename modelis, kuri leidžia pasiekti didžiausią įmanomą universalumą, nes naudojamas tiek garbanoti, tiek tiesinti plaukus. Dėl šaunaus galiuko galite sukurti šokinėjančias garbanas, švelnias bangas ar tiesias šukuosenas. Jų keraminės plaukiojančios plokštės Su turmalinu jie lengvai slysta, o plaukai gana efektyviai atrodys tinkami salonui.

Siūlo valdyti skaitmeninė temperatūra su 5 nustatymais nuo 150 iki 230 °C, Su atminties funkcija, kad vėl įsijungtų taip, kaip palikote paskutinį kartą. Jame yra greita šildymo sistema, leidžianti pradėti naudoti vos per 30 sekundžių. Jame yra sistema automatinis apsauginis išjungimas, kad būtų išvengta perkaitimo, todėl jis išsijungia po 60 minučių. Jame yra karščiui atsparus apsauginis dangtelis, todėl jį naudodami galite būti ramūs.

Šis modelis turi labai gerų vartotojų atsiliepimų, kurie jį įsigijo, todėl užtikrina, kad „Labai geras, greitai įkaista, taip pat lengvas ir labai patogus naudoti„. Be to, jie užtikrina, kad „verta, labai greitai sušyla ir plokštelės visiškai neužsidaro, nes tai yra tiesinimo ir garbanojimo mašina, bet ne labai smulkioms spynoms“. Tai modelis, leidžiantis susikurti tobulą šukuoseną vos per 5 minutes.

žiūrėti kainą

šepetys-tiesinimas-philips-bhh880.jpg

Kokie yra geriausi tiesinimo šepečiai? Yra daug modelių, o šiame įraše rasite geriausias galimybes įsigyti SAVO.

2. Garbanojimo lygintuvas GHD Curve Creative Curl

ghd-curve-curve-creative-curl-hair-curling iron.jpg
GHD Curve Creative Curl plaukų suktukas

Tai neabejotinai vienas geriausių modelių, kuriuos rasite profesionalių plaukų suktukų, skirtų jūsų namams, rinkoje. Jame yra ultra zonos technologija, kuris pilnai prisitaikys prie jūsų plaukų tipo, taip pat pritaikymas sekcijos dydžiui ir formavimo greičiui. Tai bus suteikia didelį universalumą ir galėsite turėti visiškai profesionalius rezultatus, taip garantuodami, kad turėsite įspūdingą garbanojimą.

Turėk 28 mm kūginis korpusas, taip pat 23 mm ovalo formos antgalį, kad galėtumėte pasiekti salonines šukuosenas. Galėsite turėti platų garbanų ir bangelių asortimentą, suteikdami jums universalumo ir daugybę garbanojimo galimybių. Tai prisitaiko prie efektyvus šilumos lygis, ir turi apsauginį stovą, kad būtų išvengta žalos nenaudojant. Šio modelio įkaitimo laikas yra tik 25 sekundės, todėl garantuojate puikų našumą.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai teigiamų nuomonių ir teigia, kad „Tai verta, nes labai paprasta naudoti ir palieka labai gražias bangas„. Jie taip pat teigia, kad „kaina nemaža, bet tai visiškai verta, nes garbanoms pasidaryti reikia labai mažai laiko, o jūs galite turėti puikų garbaną“.

žiūrėti kainą

3. Garbanojimo lygintuvas babyliss

babyliss-c1225e.jpg
BaByliss C1225E plaukų suktukas

Tai puiki galimybė, į kurią galite atsižvelgti, ypač todėl, kad ji turi automatinio garbanojimo technologija, kuri leidžia jums turėti didelį efektyvumą, kad galėtumėte be vargo atlikti visas savo garbanas. Jame yra trys laiko pozicijos, todėl galite pasirinkite 8, 10 arba 12 sekundžių priklausomai nuo norimų garbanų tipo. Tokiu būdu galite turėti banguotas, dideles ar uždaras garbanas, kad galėtumėte turėti unikalią išvaizdą, atitinkančią jūsų skonį.

Jis turi keraminę dangą, todėl galite turėti efektyvią temperatūrą ir tuo pačiu galite kad jūsų plaukai visada būtų sveiki ir žvilgantys. Dėl LCD ekrano galite pasirinkti vieną iš 3 automatinių nustatymų, kad per kelias sekundes gautumėte rezultatus. Jį galima reguliuoti dviem lygiais 210°C ir 250°C temperatūrakad idealiai tinka visų tipų plaukams.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, kurios užtikrina, kad „Tai puikus garbanojimo lygintuvas, kuris leidžia jums palikti tobulas garbanas, kai naudojate plonas plaukų sruogas.„. Kita vertus, jie tikina, kad „Priklausomai nuo pasirinktos temperatūros ir laiko, galite turėti daugiau ar mažiau pažymėtas garbanas, taip pat daugiau ar mažiau atviras.„. Tai labai rekomenduojamas modelis, pasižymintis puikiu našumu, kad galėtumėte iššukuoti plaukus per kelias minutes.

žiūrėti kainą

4. Garbanojimo lygintuvas Remington Conique Pearl CI95

remington-conique-pearl-curling iron-ci95.jpg
Remington Conique Pearl CI95 plaukų suktukas

Šis modelis pagamintas iš pažangios keramikos su Aukščiausia technologija su tikru perlu, todėl jis labai švelnus jūsų plaukams. Šis modelis leis jums turėti 8 kartus daugiau minkštumo ir 5 kartus ilgalaikiškesnius rezultatus. Turi skaitmeninį ekraną leidžia reguliuoti nuo 130°C iki 210°Cir labai efektyvi temperatūros fiksavimo sistema.

Turėk labai greitas įkaitinimas vos per 30 sekundžių todėl visada galite pasiekti maksimalų našumą. Dėka kūgio formos korpuso galite turėti minkštas ir laisvas garbanas, kai tik to prireiks. Be to, jis turi apsauginį antgalį, kad išvengtumėte nudegimų, ir sistemą automatinis išsijungimas po 60 minučių. Jis tiekiamas su praktišku dėklu, kuriame galima laikyti, ir turi 3 metrų besisukantį laidą, kad būtų patogiau.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi daug teigiamų nuomonių apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai modelis, kuris palieka profesionalų apdailą, tačiau turite turėti šiek tiek miklumo, ypač jei turite ilgus plaukus.„….