8 geriausi planšetinio kompiuterio priedai

Visi mes, kurie tokį turime Planšetinis kompiuteris namuose žinome, kad kartais būtina turėti tam tikrų priedų kad galėtumėte naudotis didesniu patogumu ir funkcionalumu. Dėl šios priežasties jums reikės planšetinių kompiuterių priedai kaip parama MoKo P840034645590nes taip galite pasiekti didesnį komfortą naudodamiesi įrenginiu.

Kokie yra geriausi planšetinių kompiuterių priedai rinkoje?

yra daug planšetinių kompiuterių priedai galima rinktis, bet ne visi jie yra vienodos kokybės ar teikia vienodą naudą. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome su 8 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje jūsų įrenginiui. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Planšetės laikiklis MoKo P840034645590

support-for-tablet-moko-p840034645590.jpg
Tablet MoKo P840034645590 palaikymas

Nėra jokių abejonių, kad tai yra vienas iš geriausi planšetinių kompiuterių priedai kuriuos rasite turguje, kad pagerintumėte komfortą. Tai palaikymas, suderinamas su įrenginiais iki 12,9 colio ir kuriame galite įdėti bet kurį bet kokio prekės ženklo planšetinį kompiuterį. Jis pagamintas iš lino ir medvilnės, o tai minkšta pagalvė, todėl ją galima naudoti ilgas laikotarpis ant kojų be jokio diskomforto. Jis yra labai lengvas, bet tuo pačiu yra labai atsparus, o tai leis jums jaustis patogiau.

Ateina su 2 žiūrėjimo kampai 49° ir 60°, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius, ir kad galėtumėte patogiai bet kur matyti visą planšetinio kompiuterio turinį. Be to, yra rankovių maišelis su užtrauktuku, kur galite bet kur laikyti savo įrenginį. Be to, jame yra šoninių kišenių, kuriose galima laikyti kitus priedus, tokius kaip įkroviklis, ausinės, pieštukas ir kt.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai labai geros kokybės pagalvėlė, su kempinėle gana tanki, neskęsta, o audinys labai minkštasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras pirkinys, kišenės puikiai tinka susidėti viską, ko reikia po ranka, ir puikiai tinka bet kokiam planšetiniam kompiuteriui„. Tai labai geras pasirinkimas norint turėti gerą palaikymą, kad galėtumėte naudoti planšetinį kompiuterį bet kur ir labai patogiai.

žiūrėti kainą

2. Rašiklis planšetiniam kompiuteriui magnetinis iSkey

pen-for-tablet-iskey-magnetic.jpg
Magnetinis iSkey planšetinis rašiklis

Tai yra jutiklinis rašiklis kuris yra plačiai suderinamas su visais planšetinių kompiuterių modeliais, tiek planšetiniais kompiuteriais, tiek mobiliaisiais telefonais. Jis pagamintas su a antgalis pagamintas iš POM, kuris yra labai minkštas, kuris neleis ekrane atsirasti bet kokio tipo dryžių. Tai suteikia didelį jautrumą naudojant jį, yra labai tikslus tiek rašant, tiek piešiant.

Šis pieštukas yra su a praktiška pirštinė nuo jutiklinio ekrano, kuri leidžia palaikyti ranką netrukdant jos veikimui. Jį labai paprasta naudoti, o įkraunant vos 1,5 valandos jis gali veikti iki 20 valandų nepertraukiamo naudojimo. Jame yra išmanioji išjungimo sistema, kuri išsijungs po 5 minučių neveikimo, kad taupytų baterijos veikimo laiką. Yra su C tipo USB laidutaip pat iš viso 3 papildomi atsarginiai antgaliai.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai labai funkcionalus pieštukas, kurį pakanka įjungti, kad pradėtų veikti, kad būtų labai patogu naudoti„. Jie taip pat pabrėžia, kad „veikia labai gerai, o jo kaina yra daug mažesnė nei Apple Pencil, o rezultatai yra gana geri„. Tai modelis, kurio kainos ir kokybės santykis yra labai geras ir kuris leidžia labai patogiai atlikti daugybę dalykų su planšetiniu kompiuteriu.

žiūrėti kainą

3. Palieskite Pen for Tablet LEZUN magnetinis

touch-pen-for-tablet-lezun-magnetico.jpg
Jutiklinis rašiklis skirtas LEZUN magnetiniam planšetiniam kompiuteriui

Tai yra rašiklis suderinamas su dauguma įrenginių, abu planšetiniai kompiuteriai pvz., mobilieji telefonai su iOS ir Android. Tačiau jis nesuderinamas su nešiojamaisiais kompiuteriais ir įrenginiais, kuriuose yra „Windows“ operacinė sistema. Jis turi magnetinės traukos funkciją, kuri leis jį laikyti prietaiso šone ir pasiimti bet kur. Jis turi gerą jautrumą, tačiau neturėtumėte leisti rankų liesti ekrano, nes jose nėra jutiklinių ekrano pirštinių.

Šio rašiklio antgalis pagamintas iš patvaraus plastiko ir gali būti lengvai pakeistas, nes yra 2 keičiami antgaliai. naudoti C tipo USB įkrovimo sąsajair vienu įkrovimu galima naudoti iš viso 20 valandų nepertraukiamai. Be to, jis turi energijos taupymo režimą, kuris prietaisas bus išjungtas, jei jis nebus naudojamas 5 minutes. Kad veiktų, nereikia jokio „Bluetooth“ ryšio, todėl jis yra labai praktiškas.

Apžvalgos, kurias įsigiję šį modelį naudotojai turi labai teigiamų nuomonių apie jį, užtikrina, kad „Tai labai geras pieštukas norint pradėti skaitmeninį piešimą, jį labai paprasta naudoti„. Be to, jie pabrėžia, kad „šio modelio galas yra tvirtas, bet ne metalinis, todėl labai rūpinasi ekranu ir gana gerai veikia su iPad„. Tai labai patogus naudoti modelis, jis yra patvarus, be to, jį labai lengva įkrauti.

žiūrėti kainą

4. Minkštas dėklas planšetiniam kompiuteriui Dadanizmas 9-11 colių

soft-case-for-tablet-dadanism-9-11-inch.jpg
Minkštas dėklas, skirtas planšetiniam kompiuteriui Dadanism 9-11 colių

Jei norite pasiimkite planšetinį kompiuterį bet kurNėra jokių abejonių, kad šis atvejis yra labai geras pasirinkimas. Jis specialiai sukurtas planšetiniams kompiuteriams, kurių įstrižainė yra nuo 9 iki 11 colių, todėl yra suderinama su dauguma populiariausių modelių rinkoje. Jis turi didelę talpą, nes turi pagrindinį skyrių ir dvi atviras kišenes, todėl galite saugokite ne tik planšetinį kompiuterį, bet ir kitus smulkius priedus ir patogiai nešiotis viską, ko reikia.

Is pagamintas iš labai aukštos kokybės poliesterio medžiagos, kuri leidžia apsaugoti jūsų įrenginį nuo smūgių, vibracijos, įbrėžimų, purslų ir kt. Tai dėklas, kuris išsiskiria tuo, kad yra labai lengvas ir plonas, todėl jį patogiai susidėsite bet kurioje kuprinėje ar lagamine. Be to, jis turi labai sklandų užtrauktuką, kad galėtumėte saugiai pasiimti planšetinį kompiuterį bet kur. Is Galimos įvairios spalvos ir spausdinimo parinktis, kad gautumėte tą, kuris geriausiai atitiktų jūsų stilių.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Tai gražus dėklas, puikiai tinka planšetiniam kompiuteriui, jame yra vietos klaviatūrai, pelei, įkrovikliui ir kilimėliuiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis labai erdvus, su keliais skyreliais, ne…