8 geriausi mobilieji telefonai senjorams

Daugeliu atvejų jaunimas turi padėti savo tėvams naudotis išmaniaisiais telefonais, o nuo senelių atotrūkis gali būti dar didesnis. Todėl labai būtina turėti a mobilusis telefonas senjorams Kaip ir Panasonic KX-TU456EXCEkuris leidžia prisitaikyti prie su amžiumi susijusių problemų, tokių kaip regėjimo ir lytėjimo praradimas.

The Vyresnio amžiaus žmonėms reikės mobiliojo telefono, kurį būtų lengva valdyti, bet ne viskas, ką randame rinkoje, yra tokios pat kokybės. Dėl šios priežasties mes pasirinkome 8 geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje, ir taip išsirinkti modelį bus lengviau. Taigi susipažinkime su jais:

1. Mobilus telefonas pagyvenusiems žmonėms Panasonic KX-TU456EXCE

mobile-phone-for-elderly-panasonic-kx-tu456exce.jpg
Mobilus telefonas senjorams Panasonic KX-TU456EXCE

Tai tikrai vienas iš geriausi modeliai, kuriuos galite rasti, jei ieškote aukštos kokybės mobiliojo telefono senjorams. Jame yra lengvai įskaitomas 2,4 colio įstrižainės ekranas, kuris yra ryškus ir leis jį žiūrėti net be akinių. Tai yra mobilusis telefonas su atvartu, kuris yra atsparus smūgiams ir kritimams nelaimingų atsitikimų, kurie gali įvykti.

Jis ateina su kai kuriais dideli apšviesti mygtukai, leidžianti jį tvarkyti daug lengviau net tamsoje. Jis turi pagalbos skambučio funkciją, tiesiog paspaudus mygtuką, jis paskambins nurodytam asmeniui ir bus įjungtas garsiakalbis. Jis suderinamas su klausos aparatais, kurie leis jums turėti a didesnis patogumas kalbant su šiuo telefonu. Be to, jis turi bateriją, kurios veikimo trukmė yra iki 600 valandų ramybės būsenoje.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Šio modelio valdymas yra labai intuityvus, skambučio skambėjimo garsumas yra labai didelis, todėl jis girdimas net jei turite klausos sunkumųKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai geras telefonas vyresnio amžiaus žmonėms, labai paprastas ir greitas su dideliais klavišais„. Tai neabejotinai idealus telefonas senjorams, turintiems klausos ar regėjimo problemų.

žiūrėti kainą

2. Mobilus telefonas pagyvenusiems žmonėms uleway

mobile-phone-for-seniors-uleway.jpg
Mobilus telefonas senjorams Uleway

Tai modelis, kuris išsiskiria tuo, kad yra labai paprastas ir pigus mobilusis telefonas, kuris palaiko skirtingas GSM dažnių juostas. Turi didelius raktus, kurie leidžia vyresnio amžiaus žmonėms daug lengviau matyti skaičius. Jame yra garsiakalbis ir didelis garsumas, kuris palengvins nepriekaištingą klausą bet kokia proga.

Be to, ji siūlo a sos mygtukas, ir greitojo rinkimo mygtukai, kuriuose paprastai galima išsaugoti dažniausiai naudojamus duomenis. Jame yra 1000 mAh talpos baterija, kuri turi a trukmė iki 240 valandų ramybės būsenoje, o pokalbis gali trukti iki 360 minučių. Šiame telefone yra FM radijas, žadintuvas, Bluetooth, skaičiuotuvas ir žibintuvėlis. Sistema yra prieinama keliomis kalbomis, o tai leis jums turėti didelį universalumą.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai paprastas, praktiškas ir naudingas modelis, dėl lengvo naudojimo idealiai tinkantis vyresnio amžiaus žmonėms.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai labai geras pasirinkimas, o tik atidarę dangtelį galite atsiliepti į skambučius, be to, turite tris svarbiausių telefonų prisiminimus„. Tai labai geras pasirinkimas, ypač todėl, kad juo labai paprasta naudotis ir galite jį įsigyti dviejų skirtingų spalvų.

žiūrėti kainą

3. Mobilus telefonas pagyvenusiems žmonėms Artfone Flip CF241A

mobile-phone-for-elderly-artfone-flip-cf241a.jpg
Mobilus telefonas senjorams Artfone Flip CF241A

Tai apie a pagyvenusiems žmonėms skirtas mobiliojo telefono modelis su dangteliu, kurio platus 2,4 colio ekranas yra labai aiškus ir mygtukai yra labai dideli. Turi 1000 mAh baterija, kuri atlaikys iki 180 minučių pokalbio arba 120 valandų budėjimo režimu. Tokiu būdu visada bus garantuotas mobiliojo autonomiškumas ir galėsite visiškai nustoti nerimauti dėl baterijos veikimo laiko.

Suskaičiuok su vienu SOS mygtukas, kuris leis jums skambinti pagalbos numeriuir siūlo skaičius bei dideles raides. Jame yra kamera, „Bluetooth“, žibintuvėlis, skaičiuotuvas ir FM radijas, o visas jo funkcijas labai lengva valdyti ir pasiekti. Turi du atminties mygtukai M1 ir M2kuri leis labai greitai surinkti dažnai naudojamą numerį.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai puikus modelis vyresnio amžiaus žmogui, todėl jį labai lengva visiškai pritaikyti pagal savo skonį„. Be to, jie pabrėžia, kad „Tai puikus modelis vyresnio amžiaus žmonėms, o dideli skaičiai klaviatūroje yra tiesiog puikūs„. Tai labai geras modelis, kurį galite pasirinkti, kad vyresnis žmogus gerai matytų skaičius ir raides.

žiūrėti kainą

4. Mobilus telefonas pagyvenusiems žmonėms „Artfone F20 Blue“.

mobile-phone-for-seniors-artfone-f20-blue.jpg
Mobilus telefonas senjorams Artfone F20 Blue

Tai yra labai geros kokybės senjorams, kuri leis lengvai atsakyti su viršeliu arba be jo. Jame yra dideli mygtukai, kuriuos lengva perskaityti net ir turint regėjimo problemų, o garsiakalbis leis daug lengviau išgirsti pokalbius. Jame yra 2,4 colio ekranas kuri yra pakankamai plati, kad informacija būtų rodoma aiškiai.

Jis palaiko iki 32 GB talpos „microSD“ korteles, todėl galima saugoti įvairius telefono duomenis. Jų 1000 mAh baterija, jis gali trukti 5–6 valandas pokalbių metu, o budėjimo režimu – 10–12 dienų. Jo gale yra didelis avarinis mygtukas ir galima užprogramuoti iki 5 greitojo rinkimo numerių. Tai suderinama su bet kuris telefono operatorius, palaikantis 2G tinklus, o dėl dviejų SIM kortelių vienu metu galite turėti dvi SIM korteles.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Labai tinka vyresnio amžiaus žmonėms, gana aukšto tembro, geri klavišai ir labai lengva valdytiKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis, skambučiai girdimi gana gerai, o skambučius galima pradėti ir baigti atidarius ir uždarius dangtelį“. Tai modelis, kuris visiškai pateisina lūkesčius ir yra labai geras sprendimas vyresnio amžiaus žmonėms.

žiūrėti kainą

5. Mobilus telefonas pagyvenusiems žmonėms Artfone C1+

mobile-phone-for-elderly-artfone-c1.jpg
Mobilus telefonas senjorams Artfone C1+

Be jokios abejonės, šis modelis yra labai…