8 geriausi maisto dehidratatoriai

Apie trečdalis maisto iššvaistoma prieš jį suvartojant, ir taip nutinka daugumoje namų. Norėdami to išvengti, galite pasirinkti pirkti a Maisto dehidratatorius Kaip ir Klarstein Fruit Jerky Pluskuri leis maistą išsaugoti daug ilgiau neprarandant jo savybių.

Šie įrenginiai leis jums pašalinti vandenį iš maisto idealiai tinka vaisiams, daržovėms, mėsai ir žuviai. Tačiau rinkoje yra daug skirtingų modelių, todėl priimti gerą sprendimą pirkti ne visada bus lengva.

Kokie yra geriausi maisto dehidratatoriai rinkoje?

rasti gerą Maisto dehidratatorius Tai ne visada bus lengva, juolab, kad jie būna įvairių dydžių ir ne visi yra geriausios kokybės. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome 8 geriausi variantai rinkoje kad galėtumėte rasti sau tinkantį. Pirmyn su sąrašu!:

1. Maisto dehidratatorius Klarstein Fruit Jerky Plus

food-drier-klarstein-fruit-jercky-plus.jpg
Klarstein Fruit Jerky Plus maisto dehidratatorius

Be jokios abejonės, tai yra vienas iš geriausi maisto dehidratatoriai, su kuriais sutiksime, kad galėtumėte išsaugoti maistą ir pasigaminti sveikų užkandžių. Jis turi didelę talpą, nes komplektuojamas iš viso 9 grotelės, kad galėtumėte išdžiovinti visą norimą maistą. Greitai gausite liofilizuotą maistą, be to, galėsite išdžiovinti visų rūšių maistą, kad galėtumėte juos laikyti nepabaigus galiojimo ar sugesti. Be to, jie užims mažiau vietos.

pasiekti a temperatūra nuo 35 iki 70°C, ir turi HotAir cirkuliacijos sistemą. Jis turi greito valymo sistemą dėl chromuotų metalinių grotelių, kurios neleidžia niekam užstrigti, o jas galima be jokių problemų nuplauti. Tai modelio galia 700W ir nelašantis bei nepridegantis padėklas. Taip pat galite rasti jį su 6 tinkleliais, jei ieškote šiek tiek kompaktiškesnio modelio.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jis labai geras, turi nerūdijančio plieno padėklus, oro cirkuliacija puikiai tinka džiovinimui, o galios daugiau nei pakankamai išdžiovinti viską, ką dedate priešaisKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis turi didelę talpą, nekelia jokio triukšmo, jo valdymas yra labai lengvas ir labai intuityvus“.

žiūrėti kainą

2. Maisto dehidratatorius COSORI CP-267-FD

food-drier-cosori-cp-267-fd.jpg
COSORI CP-267-FD maisto dehidratatorius

Tai yra modelis, kuris yra pagamintas iš maistinio nerūdijančio plieno, o jame iš viso yra 6 skyriai maistui dehidratuoti. Jūsų maistas nesilies su plastiku, todėl galėsite valgyti visiškai sveiką ir saugų. Visos jo dalys yra nuimamos ir plaunamos indaplovėje, todėl jas nuvalysite labai lengvai. Turi bendra galia 650W o skersmens valdomas cirkuliacinis ventiliatorius valdomas elektroniniu būdu užtikrina tolygų dehidrataciją.

Jis ateina su a iš viso 6 reguliuojamo aukščio nerūdijančio plieno padėklai, kurios leidžia patenkinti visus poreikius vienu metu gaminti didelius maisto kiekius. Jame yra laikmatis, skirtas 30 minučių padalomis iki daugiausiai 48 valandų. Galima paruošti didelius kiekius sauso maisto Tiksli temperatūra nuo 25 iki 75°C. Jo triukšmo emisija yra labai maža, nes ji yra tik 48 dB, todėl jis jums visiškai netrukdys.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Juo labai paprasta naudotis ir galima pasirinkti tiek temperatūrą, tiek laiką„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Viskas metalas, skleidžia kažkokį triukšmą, bet uždarius dureles nieko nebegirdėti, o naudotis labai paprasta„. Tai modelis, kurį labai paprasta naudoti, triukšmo lygis minimalus, o kaip dehidratatorius puikiai tinka.

žiūrėti kainą

3. Maisto dehidratatorius Kwasyo 6 padėklai

kwasyo-food-dehydrator-6-trays.jpg
Kwasyo 6 dėklo maisto dehidratatorius

Tai yra modelis Maisto dehidratatorius Iš viso yra 6 304 nerūdijančio plieno padėklai ir plieno tinklelio lakštai. Tokiu būdu maistas nesilies su plastiku. The maitinimo kabelis yra 1,5 metro, todėl jį lengva prijungti bet kur. Šį modelį labai lengva valyti, nes visos jo dalys yra nuimamos, todėl valymas bus labai paprastas.

The dehidratorius turi horizontalią džiovinimo sistemąo gale yra ventiliatorius, leidžiantis tolygiai išdžiūti. Temperatūra gali būti lengvai reguliuojama nuo 30 iki 90°C. Jis sunaudoja mažai energijos, nes turi a 400W galios, kurios pakanka visų rūšių maistui džiovinti. Jo laikmatis yra 24 valandos, todėl galite jį įjungti ir jis automatiškai išsijungia.

Atsiliepimai, kuriuos turi įsigiję šį modelį, yra labai teigiami ir užtikrina, kad „dydis labai geras, tai vienas mažiausių savo kategorijoje, o durelės gan patogios naudoti„. Be to, jie pabrėžia, kad „Jis yra tylus, turi didelę talpą ir yra labai praktiškas modelis“.

žiūrėti kainą

4. Maisto dehidratatorius „WMF Kitchenminis Snack To Go“.

food-dehydrator-wmf-kitchenminis-snack-to-go.jpg
„WMF Kitchenminis Snack To Go“ maisto dehidratatorius

Tai modelis, kuris jums pasiūlys a kintama temperatūra nuo 30 iki 70°C kad galėtumėte jį koreguoti pagal savo poreikius. Komplektuojamas su laikmačiu 24 valandas, kurios automatiškai išjungs mašiną, ir galite pasirinkti, ar norite garso signalo, kai baigsite. Jį labai paprasta naudoti ruošiant bet kokius sveikus užkandžius namuose.

leidžia a optimalus džiovinimas dėl elektroninės oro cirkuliacijos sistemos, ir jis yra labai tylus, todėl nepastebėsite jo veikimo. Dėl LCD ekrano galite lengvai reguliuoti visus parametrus. Tai turi 5 lentynos iš tritano ir nerūdijančio plieno. Be to, jame yra silikoninė forma, skirta naminiams grūdų batonėliams gaminti, dvi talpyklos laikymui ir kita javų batonėliams nešti.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias turi įsigiję šį modelį, patikindami, kad „Jame yra viskas, ko reikia, gerai dehidratuota ir gera medžiaga, o maistas neprilimpa prie tinklelioKita vertus, jie pabrėžia, kad „Jis yra mažas, nesunkiai randate jam vietą ir sunaudoja labai mažai, todėl puikiai tinka naudoti buityje ir retkarčiais.“.

žiūrėti kainą

5. Maisto dehidratatorius Klarstein Tutti Frutti

klarstein-tutti-frutti-food-dehydrator.jpg
Klarstein Tutti Frutti maisto dehidratatorius