8 geriausi įrankių krepšiai ir dėžės

Jei norite patogiai nešiotis savo įrankiusarba galvojate įsigyti įrankių rinkinį, jums reikės vieno iš geriausi įrankių krepšiai ar dėžės kaip ir DEKO 198 vnt kad viskas būtų sutvarkyta ir po ranka. Ir nebereikia iš proto ieškoti atsuktuvo, kurio mums taip reikia bet kuriuo metu.

O rinkoje randame daug įvairių dėžių ir krepšių variantų, ir apskritai įrankių dėžėse yra skirtingų dalių, o krepšiuose nėra. Taigi vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turėtume žinoti, yra tai, ar ieškome dėžutės, kurioje būtų įrankiai, ar mums reikia maišelio jau turimiems įrankiams laikyti.

Koks yra geriausias įrankių krepšys ar dėžutė rinkoje?

Galite rinktis iš kelių variantų įrankių krepšiai ar dėžės. Kad būtų lengviau apsispręsti dėl pirkimo, pasirinkome 8 geriausi variantai kurį rasite turguje. Taigi, nesigilindami toliau, susipažinkime su jais:

1. Įrankių rinkinys DEKO 198 vnt

toolbox-deko-198-pieces.jpg
DEKO įrankių dėžė 198 vnt

Tai apie a gana išsamus įrankių rinkinys kuris idealiai tinka bet kokiems „pasidaryk pats“ projektams namuose. Puikiai tinka įvairiems remonto darbams, taip pat baldų surinkimo darbams, apšvietimui, automobilių remontui ir daugeliui kitų variantų. Yra kaltiniai plieniniai įrankiai, ir su itin blizgia chromo apdaila. Jie turi didelį atsparumą ir antikorozinę apsaugą, todėl jie yra maksimaliai patvarūs.

Turėsite visą asortimentą veržliarakčiai, reketai, matavimo juosta, replės, plaktukas ir kt galimybės. Be to, jame yra įvairių variantų atsuktuvų antgaliai, todėl galite pasiekti didesnį universalumą. Įrankių transportavimo dėžė yra labai atspari ir leidžia juos tvarkyti ir apsaugoti visiškai pasiimti juos bet kur.

Yra daug teigiamų atsiliepimų apie šį modelį iš tų, kurie jį nusipirko, užtikrinant, kad „Tai tikrai pilnas komplektas, kuriame yra beveik viskas, ko reikia visiems remonto darbams, kuriuos norite atlikti savo namuose.Kita vertus, jie pabrėžia, kad „Šis produktas yra labai geras, jis visiškai atlieka savo funkciją ir jūs turite sprendimą beveik viskamJį taip pat galite rasti 138 dalių rinkinyje, jei norite turėti paprastesnį ir tuo pačiu funkcionalesnį rinkinį.

žiūrėti kainą

2. Įrankių dėžė TECCPO X-CREATOR 97 vnt

toolbox-teccpo-x-creator-97-pieces.jpg
TECCPO X-CREATOR įrankių dėžė 97 vnt

Tai aukštos kokybės įrankių dėžė, kurioje iš viso yra 97 aukštos kokybės įrankiai. Ar taip pagamintas su didelio atsparumo CRVkuri leidžia turėti maksimalus patvarumas, net ir dirbant su dideliu intensyvumu. Jame yra viskas, ko jums gali prireikti, pavyzdžiui, aliuminio lydinio pjūklas, reketinis raktas, atsuktuvai, plaktukas ir kiti įrankiai.

The dėžė pasižymi dvigubų durų dizainu, kuri leidžia lengvai pasiekti įrankius. Tokiu būdu jose galima pasiekti didesnį organizuotumą, turi specialią apsaugą su itin atspariais kraštais ir kampais. Dėžutė yra gana kompaktiško dydžio ir sveria tik 5,46 kgkuri leidžia transportuoti įrankius tikrai paprastai ir efektyviai.

Šį modelį įsigijusių vartotojų atsiliepimai yra gana teigiami, todėl „Jame yra daug įrankių, kad „pasidaryk pats“ užduotis būtų galima atlikti namuose.„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai įrankių rinkinys, su kuriuo turėsite visiškai patenkintą patirtį, dėklas yra labai gražus ir kompaktiškas„. Šis įrankių rinkinys yra labai geros kokybės, ir jūs turėsite puikų sprendimą pasidaryk pats namuose.

žiūrėti kainą

3. Įrankių dėžė Amazon Basics DS-JYAMZ0002 131 vnt

toolbox-amazon-basics-ds-jyamz0002-131-pieces.jpg
„Amazon Basics“ įrankių dėžutė DS-JYAMZ0002 131 vnt

Tai labai geros kokybės įrankių dėžė, kurioje yra viskas, ko reikia norint atlikti visus pagrindinius remonto darbus jūsų namuose. Turėk viso 131 vnt, su kuria visus savo namų remonto darbus galite atlikti optimaliai ir su jums reikalingais įrankiais. Ar taip pagamintas iš chromuoto legiruoto plienoir termiškai apdoroti, kad užtikrintumėte gerą atsparumą korozijai.

The įrankiai turi neslidžias plastikines rankenas, kurios leidžia geriau sugriebti ir labai efektyviai valdyti visus įrankius. Korpusas yra formuojamas pūtimu, kas leidžia Laikykite ir transportuokite visus įrankius visiškai saugiai. Priklausomai nuo jūsų poreikių, taip pat galite pasirinkti 48 dalių dėklą arba 173 dalių dėklą.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai geras įrankių rinkinys pradedantiesiems, jie yra gana funkcionalūs ir leidžia išspręsti bet kokią problemą namuose, nemokant už brangesnį rinkinį„. Be to, jie pabrėžia, kad „tai puikus įrankių rinkinys, bet lizduose nėra laikiklio, kuris juos laikytų, kad jie iškristų atidarius dėžutę„. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote įrankių dėžės, kurios kainos ir kokybės santykis būtų geras.

žiūrėti kainą

4. Įrankių krepšys WORKPRO W081122A

tool-bag-workpro-w081122a.jpg
WORKPRO W081122A įrankių krepšys

Tai vienas labai erdvus įrankių krepšys kuri visada suteiks jums didelę saugyklą, kurioje galėsite nešiotis visus įrankius ir priedus. Leidžia sutvarkyti visus įrankius taip, kad tai būtų lengva rasti juos viduje. Jie turi tamprę ir kabliuką, leidžiantį uždėti matuoklį arba atsuktuvą ir kt.

Is pagamintas iš 1680D poliesterio, kuris suteikia jai didelį atsparumą nusidėvėjimui ir yra labai patvarus. Jo apatinė dalis yra atspari vandeniui, o dugnas yra kietas guminis, kuris leidžia apsaugoti viduje esančius įrankius jiems nukritus. sukelti bet kokį kritimą ar smūgį. Jame yra reguliuojami pečių dirželiai ir tinklinės rankenos, kad galėtumėte patogiai nešioti. Šiame krepšyje nėra įrankių, jis sveria tik 1,66 kg.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Jis yra labai geros kokybės už gana mažą kainą, yra gana atsparus ir pakankamai gero dydžio, kad būtų galima nešiotis įrankiusKita vertus, jie pabrėžia, kad „leidžia neštis visus daiktus, sudėtus į vidines kišenes, su dideliais ir tvirtais užtrauktukais„. Tai vienas geriausių įrankių krepšių, kokį tik galite rasti rinkoje, pasižymintis išskirtine kokybe.