8 geriausi dekoratyviniai veidrodžiai namams

The veidrodžiai – tai būdas papuošti namus itin elegantiškai ir originaliai, kurios neabejotinai leidžia pasiekti itin modernią ir šviesią aplinką. Ir laimei, yra visa pramonė dekoratyviniai namų veidrodžiai, Kaip Kelly Miller Mw009kuri neabejotinai suteiks jums unikalų ir modernų dizainą.

Ir kaip turguje randame galima rinktis iš daugybės skirtingų variantųŠiandien mes pasirinkome puikų dekoratyvinių veidrodžių sąrašą, kuris jus įkvėps.

Kokie dekoratyviniai veidrodžiai namuose yra geriausi rinkoje?

Nors ieškant yra daug įvairių variantų dekoratyviniai veidrodžiai namamsNe visi jie yra kokybiški. Kad būtų lengviau pasirinkti, pasirinkome 8 geriausi variantai, kuriuos rasite rinkoje:

1. Dekoratyviniai veidrodžiai namams Kelly Miller Mw009

dekoratyviniai-veidrodžiai-namui-kelly-miller-mw009.jpg
Dekoratyviniai veidrodžiai namams Kelly Miller Mw009

Tai vienas iš geriausi dekoratyviniai veidrodžių rinkiniai namams aukso spalvos ir kurie turi trikampį kabliuką, kad būtų lengva pakabinti ant sienos. Jie pagaminti su metaliniu rėmu, kuris suteikia jam didelį tvirtumą ir leidžia lengvai apsaugoti centrinį veidrodį, kad jis nesulūžtų. gausite a viso 3 sieniniai veidrodžiaio tai reikš, kad jei norite, galėsite papuošti kelis kambarius.

Jie turi a dizainas yra labai elegantiškas ir modernus, ir jų dydis yra 12x12x0,5 colio ir puikiai prisitaikys prie bet kokio tipo erdvės. Jie puikiai tinka dekoravimui vintažinio, retro ar pramoninio stiliaus paprastu būdu. Šie veidrodžiai yra specialiai sukurti papuošti beveik bet kurią vietą.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai labai gražūs veidrodžiai, kuriuos labai lengva ir paprastai montuoti ant bet kurios sienosKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai geros kokybės veidrodžiai, o namų dekoravimui turite 3 skirtingus veidrodžius“. Tai labai geras namų apdailos variantas ir labai kokybiškas.

žiūrėti kainą

2. Dekoratyviniai veidrodžiai namams OCIOLI mėnulio fazės kristalas

dekoratyviniai-veidrodžiai-namui-ocioli-moon-phase-of-glass.jpg
Dekoratyviniai veidrodžiai namams OCIOLI Crystal Moon Phase

Ar kai kurie dekoratyviniai veidrodžiai, pagaminti iš stiklo ir ekologiškos liepų medienos ir visiškai be toksinų. Jis siūlo labai gerą vaizdo kokybę, kuri nėra iškraipyta, o tai leidžia puikiai vizualizuoti. Jie turi labai gražų dizainą su mėnulio fazėmis, kurios taip pat suteikia spalvų, daug linksmybių ir patogumo bet kokio tipo erdvėse.

Šie veidrodžiai puikiai atspindi aplinkinę šviesą, todėl jūsų namai tampa šviesesni ir erdvesni. gausite a viso 5 veidrodžio detalės, kad galėtumėte patys surinkti, o juos reikia klijuoti ant lygios sienos, kad gerai užsifiksuotų. Jis tvirtinamas lipnia juosta, su 3M prekės ženklo juostelės ir apskritos lipnios juostelės.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „tai modelis, kuris yra veidrodis, o ne akrilo lakštas, bet vis tiek šiek tiek iškraipo vaizdą. Juos pakabinti labai paprasta dėl turimų dvipusių klijų„. Jie taip pat užtikrina, kad „Pagrindas pagamintas iš medžio ir turi tikrą veidrodį, su dvipusiais klijais, kurie gerai juos pritvirtina“. Tai itin geros kokybės veidrodžiai, kurie leis pasiekti unikalią jūsų namų puošmeną.

žiūrėti kainą

3. Dekoratyviniai veidrodžiai namams Sqinor kvadratiniai klijai

dekoratyviniai-veidrodžiai-namui-sqinor-adhesive-square.jpg
Sqinor namų dekoratyvinių veidrodžių kvadratiniai klijai

Tai rinkinys 8 veidrodžių lipdukai Jie pagaminti iš stiklo ir visada suteikia didelės raiškos vaizdą. Su šiais veidrodžiais galite sukurti bet kokį norimą raštą ant sienos ir Jie yra be rėmelių, todėl galite turėti daug modernesnę išvaizdą. Jis puikiai prisitaiko prie bet kokio dekoratyvinio stiliaus ir labai paprastai gali būti naudojamas bet kurioje jūsų namų patalpoje.

Tu gali sujunkite juos, kad padarytumėte didelį veidrodį, arba naudokite juos įvairiose erdvėse, atsižvelgiant į jūsų dekoravimo poreikius. Šių veidrodžių montavimas yra labai paprastas dėl jo dvipusė lipni juosta, ir pasižymi labai patvariu sukibimu. 8 dalys, kurias gausite, leis jums paprastai ir labai efektyviai sukurti įvairius dizainus. Šie veidrodžiai yra įvairių dydžių, todėl galėsite pasirinkti tokius, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Tų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonės yra labai teigiamos, užtikrinančios, kad „Šie veidrodžiai yra labai geros kokybės, jie yra ploni ir lengvi, juos lengva įklijuoti ant bet kokio paviršiaus be jokios rizikos„. Be to, jie pabrėžia, kad „jie labai gerai prilimpa prie sienos, tai labai praktiškas ir paprastas sprendimas“.

žiūrėti kainą

4. Dekoratyviniai veidrodžiai namams Poilsio dienos 10025533_49

dekoratyviniai-veidrodžiai-namui-relaxdays-10025533-49.jpg
Dekoratyviniai veidrodžiai namams Relaxdays 10025533_49

Tai yra apvalaus stiliaus veidrodis, ir tai suteiks elegantišką puošmeną bet kurioje įrengtoje patalpoje. Jo dizainas yra puošnus barokiniu dizainu, jį galima įsigyti skirtingų spalvų, kad galėtumėte pasirinkti tą, kuri geriausiai tinka jūsų erdvėms. Jo rėmo plotis yra 1 cm, o veidrodžio skersmuo – 28 cm. Tai unikali dekoratyvinė parinktis, kurią galite apsvarstyti ir kuri suteiks jums gerą vaizdo kokybę.

Is puikiai tinka bet kokio tipo erdvei, netgi naudoti kaip makiažo veidrodį. Jo surinkimas labai paprastas, nes turi atramą, leidžiančią lengvai pakabinti ant bet kokios sienos. The jo rėmo gamybos medžiaga yra plastikas didelis atsparumas ir tai suteiks jums didelį patvarumą.

Yra daug teigiamų vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, nuomonių, užtikrinančių, kad „Tai gana geras modelis, labai gražiai atrodo ir pristatomas labai gerai supakuotasKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai labai gražus veidrodis, kuris puikiai atrodo miegamajame“.

žiūrėti kainą

5. Dekoratyviniai veidrodžiai namams SFeng mėnulio fazė

dekoratyvinis-veidrodžiai-for-the-home-sfeng-moon-phase.jpg
Dekoratyviniai veidrodžiai namams SFeng Mėnulio fazei

Tai yra keletas veidrodžiai, kurie tiekiami su a medžio imitacija, ir sudarytas iš akrilo plokštės, todėl jis yra labai atsparus, palyginti su tradiciniais stiklo veidrodžiais. Tai veidrodis, kurio skersmuo yra 26,4 cm. Šie veidrodžiai yra su dvipuse juosta, kuri leidžia lengvai pritvirtinkite prie sienos, todėl nereikia …