7 geriausios lėtos viryklės ir puodai

Ne visi žmonės virtuvėje dirba vienodai, juolab kad dažnai griebiamės iš anksto paruošto maisto ar kelių receptų. Priemonė, kurios negali trūkti jūsų virtuvėje, bus a Lėto virimo puodasypač todėl, kad jie puikiai tinka intensyvioms tekstūroms ir skaniems skoniams pasiekti.

Šio tipo puodų dėka galėsite Išsaugokite maistines medžiagas ir vitaminus maiste. Jie puikiai tinka troškiniams, ankštinėms daržovėms ar mėsai ruošti, išlaikant visas savo savybes ir su a tikrai unikalus skonis. Tačiau renkantis galite rasti daugybę skirtingų variantų, tačiau ne visi turi tas pačias savybes.

Taigi, jei norite žinoti tik geriausius parinkčių, kurias rasite rinkoje, kviečiame toliau atidžiai tai skaityti paštu.

Kokia yra geriausia lėta viryklė?

Išsirinkti vieną nėra lengva Lėto virimo puodasNes jie egzistuoja daug variantų rinkoje, tai labai apsunkins pasirinkimą. Jums pasisekė, šiandien mes tai paruošėme paštusu 7 geriausiais jūsų pasirinkimais rinkis išmintingaiir tokiu būdu visada turėsite geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje.

Tai geriausios lėtos viryklės

1. Lėta viryklė Puodas SCCPRC507B

slow-cooker-crock-pot-sccprc507b.jpg
„Crock-Pot“ SCCPRC507B lėta viryklė

Tai puiki alternatyva, jei norite turėti a labai pilnas prietaisas jūsų namuoseJuolab kad turi skaitmeninius valdiklius. Tai puodas, leidžiantis pasirinkti gaminimo laiką ir nesijaudinti, kol ateis laikas valgyti. Galite paruošti bet kokio tipo cimbolus tikrai patogiu būduir išlaikyti visų naudojamų ingredientų maistinę vertę.

Jo bendra talpa yra 4,7 litro, kuris puikiai tinka iki 5 žmonių. Tai labai universalus modelis dėl savo skaitmeninis laikmatis, programuojamas iki 20 valandų su atgaline atskaita Be to, jis gali būti nustatytas į didelę arba mažą galią ir automatiškai palaikys šilumą. Išimamas keraminis puodas puikiai dera su indaplove ir orkaite.

Pasak vartotojų, kurie įsigijo šį modelį, jie patikina, kad „tiesiog padėkite maistą, nustatykite temperatūrą, laiką ir viskas„. Be to, jie užtikrina, kad „Tai labai geras kainos ir kokybės santykis ir daro tai, ką žada.„. Šio modelio trūkumas yra tas, kad jis turi silikonines kojeles, kurios nusiima nejudinant puodo gaminant maistą.

žiūrėti kainą

duonkepė-princesė-152006.jpg

Paruoškite savo duoną ir desertus pagal savo skonį: baltą, vientisą, be glitimo, speltos, daugiagrūdžių. Mes pristatome jums geriausius duonos gamintojus, užsukite!

2. Lėta viryklė „Crock Pot“ SCV400RD

slow-cooker-crock-pot-scv400rd.jpg
„Crock-Pot“ SCV400RD lėta viryklė

Nėra jokių abejonių, kad tai yra vienas iš geriausi variantai, kuriuos galite rasti rinkoje, ypač todėl, kad galite lengvai pasiruošti. Jis puikiai tinka visų rūšių mėsai, žuviai, daržovėms, ankštinėms daržovėms ir daugeliui kitų ruošinių ruošti. Jos dėka tu gali pagerinkite visų savo patiekalų skonįir turi daug malonesnę tekstūrą visuose preparatuose.

Turėk mažo suvartojimo virimo sistema, todėl sąskaita už elektrą didelės įtakos neturės. Siekiant didesnio patogumo, jį galima plauti indaplovėje arba labai lengvai plauti rankomis dėl nepridegančios dangos. Jų bendra talpa 3,5 litro kuris puikiai tinka 4 žmonėms ir yra labai universalus, nes siūlo aukštą-žemą padėtį, o kitą – maistui šiltai palaikyti.

Šis modelis turi labai teigiamų vartotojų, kurie jį nusipirko atsiliepimų, teigia, kad „pagerina maisto skonį, o mėsa troškiniuose būna minkštesnė„. Jie taip pat teigia, kad „leidžia daug ilgiau gaminti maistą žemoje temperatūroje“. Tai puikus modelis, juolab kad galima paruošti daugybę receptų ir išsaugoti nepakartojamą skonį maiste.

žiūrėti kainą

3. Lėta viryklė Russell Hobbs Cook@Home

russell-hobbs-slow-cooker-cooker.jpg
Russell Hobbs Cook@Home lėta viryklė

Tai yra pasirinkimas gana pigu, kuri leis turėti puodą, tinkantį ne tik jūsų virtuvei, bet ir biudžetui. Tai 3,5 litro talpa, todėl galite suvalgyti iki 4 maisto porcijų. Be to, yra troškintuvas, leidžiantis uždaryti maistąkurį galima lengvai naudoti ant bet kokio tipo viryklės.

Jis yra visiškai nuimamas ir yra labai lengva valyti, kuri garantuos, kad valymui nereikės stengtis. Jis siūlo tris skirtingus galios nustatymus: aukštą, žemą ir kaitinti. Jo rankenos labai gerai izoliuoja nuo karščio ir visiškai nedega. Dėl neslidžių kojų puodas išliks stabilus ten, kur jį pastatysite, ir taip išvengsite nelaimingų atsitikimų virtuvėje.

Atsižvelgdami į klientų nuomones, jie pabrėžia, kad „Jis geras, gražus ir pigus, su dviem galios lygiais ir minimaliomis sąnaudomisJie taip pat pabrėžia, kaddydis yra labai geras, todėl galite jį laikyti bet kur. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote pigaus elektrinio puodo, kuriame galėsite gaminti maistą visiškai automatizuotu būdu.

žiūrėti kainą

4. Lėta viryklė „Breville Compact“.

slow-cooker-breville-compact.jpg
Kompaktiška lėta viryklė Breville

Jei ieškote lėtos viryklės maža talpa 1 ar 2 žmonėms, tai neabejotinai puikus pasirinkimas jums. Jis puikiai tinka virti sriubas, troškinius, karį ir bet kokį receptą, kurį galite įsivaizduoti. siūlo a puikus temperatūros išsaugojimasleidžianti suminkštinti mėsą tikrai paprastai, suteikiant galimybę visada turėti minkštos mėsos.

kompaktiškas dydis sutaupys vietos ant stalviršio ir labai patogu laikyti ant bet kokio stalviršio ar spintelės. Kita vertus, dėl nuimamo keraminio dubenėlio su šiuo puodu jį lengva patiekti prie stalo. yra visiškai Tinka plauti indaplovėje, todėl valymas nesukels problemų. Jis siūlo du galios lygius, priklausomai nuo patiekalų, kuriuos ketinate gaminti, ir gali išlaikyti maisto šilumą.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, pavyzdžiui, kad „Puikiai tinka gaminti maistą žiemą„. Be to, jie pabrėžia, kad jis turi „geras kainos ir kokybės santykis, o dauguma receptų bus paruošti per 2–3 valandas„. Tai puikus pasirinkimas, jei gyvenate vienas arba tik su vienu žmogumi, bet jei tai…