7 geriausios juosmens pagalvėlės jūsų nugarai

jei kenčiate nuo nugaros skausmai arba jei norite jaustis patogiau bet kurioje kėdėje, kurioje ketinate sėdėti, a juosmens pagalvėlė tai gali būti jūsų sprendimas. ir del to? Nes šios pagalvėlės yra vienas geriausių variantų, kad galėtumėte pagerinti savo nugaros sveikatą, garantuoti, kad turėsite natūralesnę padėtį. Nepamirškite sportuoti ir sustiprinti nugarą!

Turite turėti omenyje, kad ne visi jie visiškai prisitaikys prie jūsų poreikių, nes jie neturi vienodo kainos ir kokybės santykis. Bet kokiu atveju, šiandieniniame įraše kalbėsime apie geriausius pasirinkimus, kuriuos rasite rinkoje, pavyzdžiui, prekės ženklo pagalvėlę. eagar biuras, rekomenduojame. Taigi galite gauti modelį, atitinkantį jūsų asmeninius poreikius.

Jei norite pasirinkti tik geriausi modeliai rinkojegarantuoju, kad čia rasite sau tobulą sprendimą.

Kokia yra geriausia juosmens pagalvė?

yra daug įvairių modelių rinkoje kad galėtumėte pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Bet kuriuo atveju turėsite įsitikinti, kad jūsų pagalvėlė turi geras dizainas, nes kitaip gali sukelti daugiau skausmo. Dėl šios priežasties parinkau jums geriausius pasirinkimus rinkoje.

Juosmens pagalvėlės namuose, biure, automobilyje ir kitoms reikmėms

1. Juosmens atrama automobiliams eagar biuras

lumbal-support-for-cars-feagar.jpg
Tobula juosmens atrama automobiliui Feagar

Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote paramos visiškai ergonomiškas apatinei nugaros daliai ir likusią nugaros dalį. Jis pagamintas iš atminties kempinės, todėl labai minkšta ir priglunda visiškai prisitaikyti prie jūsų kūno kreivumo. Pagalvėlė sukurta taip, kad pilnai prisitaikytų prie Jūsų kūno, nesunkiai keistų formą pagal temperatūrą.

turi dizainą visiškai mokslinis, leidžiantis išlaikyti juosmens atramą 75°, išlaikant nugarą natūraliai pasvirus. Tokiu būdu galite turėti idealią atramą nugarai ir taip jausite didelį komfortą. Jis neslysta nuo kėdės, o pamušalas pagamintas iš hipoalerginis 3D tinklelis su kuria galite turėti optimalią temperatūrą. Be to, jį labai lengva valyti, o tai leidžia turėti didesnį komfortą.

Remiantis šį modelį įsigijusių vartotojų nuomone, jie teigia, kad „Puikiai tinka keliaujant automobiliu„. Jie taip pat užtikrina, kad tai yra „patogi pagalvėlė, kuri pagerina laikyseną ir mažina nugaros skausmusTaigi tai yra puikus pasirinkimas, be to, jo kaina yra gana patraukli.

žiūrėti kainą

2. Juosmens pagalvėlė biuro kėdėms RenFox Black 1

lumbar-cushion-office-renfox.jpg
Juosmens pagalvėlė biurui RENFOX

Jis turi kreivinį dizainą, leidžiantį turėti a 75 juosmens atrama°, kad nugara būtų natūralioje padėtyje. Puikiai tinka daugelio valandų sėdėjimo diskomfortui malšinti ir koregavimui efektyvi sėdėjimo padėtis. Jis visiškai pralaidus orui, nes pagamintas iš tinklelio, leidžiančio išlaikyti šviežumą.

Is puikiai tinka vasarai, o jo kaina yra gana maža, o tai leis neišleisti daug pinigų už kokybišką palaikymą. Jis pagamintas iš didelio atsparumo medžiagų, ir tai neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius. Taip pat labai lengvas, sveriantis mažiau nei 550 gramųkuri leis pasiimti kur reikia tikrai paprastu būdu.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai gerų nuomonių apie jį, todėl užtikrina, kad „ištiesina nugarą ir suteikia juosmens atramos tašką„. Kita vertus, jie taip pat teigia, kad „atitinka lūkesčius ir už labai gerą kainą„. Tai daro jį fantastišku modeliu, ypač jei neturite labai didelio biudžeto.

žiūrėti kainą

3. Nešiojama atminties putų pagalvėlė feagar

feagar-coccyx-foam-cushion.jpg
Feagar Foam Coccyx pagalvėlė

jei sėdi Visą dieną ant kėdės, greičiausiai turite problemų su nugara. Norėdami išspręsti šias problemas, tai yra pagalvėlė yra vienas iš geriausių variantų, kuriuos galite rasti, nes tai leidžia koreguokite juosmens laikyseną ir nugarą optimaliu būdu. Jis turi specialų dizainą, tinkantį uodegikaulio sričiai, kad būtų galima visiškai koreguoti nugaros laikyseną.

Šios pagalvėlės dėka jūs galite mokėti sėdėti be nugaros įtampos. Tai gana patogi pagalvėlė, kuri puikiai prisitaiko prie klubų kontūro, išsklaido spaudimą ir užkerta kelią tirpimui dėl ilgos atramos, suteikia puikią juosmens atramą.

Šios pagalvėlės audinys yra neslidus, o jos dizainas su skylute centre neleidžia susidaryti drėgmei ir skatina vėdinimą, išvengiant bakterijų atsiradimo.

Žvelgiant į vartotojų atsiliepimus, tai yra „labai geras produktas su dideliu palengvėjimu„. Kita vertus, jie taip pat patvirtina, kad tai prisideda”Kokybė, komfortas ir sveikata mano nugaros raumenims.Taigi, šis modelis leis jums pasiekti didelį komfortą sėdint ir nepaprastą naudą juosmeninei stuburui.

žiūrėti kainą

4. Juosmens pagalvėlė LIVEHITOPAS

livehitop-juosmens-pagalvė.jpg
LIVEHITOP juosmens pagalvėlė

Ši pagalvėlė yra a puikus pasirinkimas, į kurį galite atsižvelgtines jis sukurtas su garsiosiomis atminties putomis, kurios leidžia tai būti prisitaikyti prie natūralaus kūno kontūro. Taip pat yra praktiška šoninė kišenė, kurioje galime laikyti savo mobilųjį telefoną. Bet kokiu atveju šis modelis puikiai tinka jūsų apatinės nugaros dalies poreikiams patenkinti. Nugaroje pagalvėlė turi praktišką dirželį, kad būtų galima patogiai ir be nelaimingų atsitikimų ją laikyti ir naudoti.

Tai pagalvėlė leis visada sėdėti labai patogiai nejausite jokio spaudimo ant nugaros. Nepaisant to, kad ji yra putplasčio pagalvėlė, ji suteikia didelį komfortą ir šviežumą dėl oro cirkuliacijos, kurią užtikrina 3D tinklelis, ilgą laiką. Jo tinklinis audinys taip pat yra nuimamas ir skalbiamas.

Kalbant apie vartotojų nuomones, tai yra modelis „fenomenalus ir nuostabus, siūlantis didelį komfortą„ilgas valandas sėdint. Be to, jie pabrėžia, kad „jo tvirtumas padeda išlaikyti gerą laikyseną“, puikiai tinkantis darbo kėdėms ar net pasiimti jas į automobilį ilgoms kelionėms.

žiūrėti kainą

5. Juosmens pagalvėlė Carttiya…