7 geriausios baltojo triukšmo mašinos miegui

miego problemos nėra nieko geriau už balto triukšmo mašinos mažo intensyvumo kaip Marpack Whish kurį rekomenduoja terapeutai. Šis sprendimas leidžia tiek suaugusiems, tiek vaikams giliai miegoti. Jie puikiai tinka gydyti daugybę miego sutrikimų ir taip pasiekti geresnį poilsį.

Nors jie yra labai rekomenduojami geriate, jie taip pat gali būti naudojami suaugusiems, kurie turi tokių problemų. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad rinkoje yra daug įvairių variantų, todėl apsispręsti dėl pirkimo nėra taip paprasta.

Taigi, jei norite pasinaudoti baltojo triukšmo privalumai ir įsigyti geriausių prekių ženklų, kviečiame toliau atidžiai skaityti.

Kokia yra geriausia baltojo triukšmo mašina miegui?

Labai svarbu nepamiršti, kad galite rasti daug balto triukšmo mašinos rinkoje, iš kurių galima rinktis. Dėl šios priežasties mes atrinkome 7 geriausius modelius rinkoje, kad labai palengvintume jūsų pasirinkimą. Rinkitės protingai ir išgauna homogenišką ir nenutrūkstamą garsą, panaikindamas visus aplinkos triukšmus.

Tai yra geriausios baltojo triukšmo mašinos po mūsų peržiūros:

1. Balto triukšmo mašina Marpack Whish

white-noise-machine-marpack-whish.jpg
White noise mašina Marpack Whish

Tai vienas balto triukšmo mašina, kuri yra visiškai stilinga ir puikiai tinka bet kur. Tai padeda miegoti daug patogiau ir natūraliau, o kūdikiams puikiai tinka miegoti patogiau. Jame yra aštuonios skirtingos baltojo triukšmo parinktys, todėl galite pasirinkti bet kokį triukšmą, kuris pagerina jūsų miegą ir pašalina nepageidaujamą triukšmą.

Siūlo tvirtą garsumo valdiklis ir laikmatis, o tai leis jam veikti gana efektyviai. Jis gali būti naudojamas bet kokiu garsumo lygiu, priklausomai nuo triukšmo kiekio aplinkoje. Be to, ji turi paslaugą, kuri leidžia jums Išbandykite 101 naktį ir jei nesate patenkinti, galite be problemų grąžinti. Jis yra puikaus dizaino ir tinka bet kokioje aplinkoje, o dėl kompaktiško dydžio jį galima pasiimti bet kur.

Šio modelio nuomonės yra labai teigiamos, teigiančios, kad „Jis turi daugybę garsų tipų, paliekant jį visą naktį veikia puikiai, todėl labai rekomenduojama kūdikiams„. Jie taip pat teigia, kad „Tai puikus pasirinkimas kūdikiams, kurie mažai miega, o tūris yra gana geras“. Tai automatiškai neišsijungiantis modelis, o tai gali būti didžiulis pranašumas prieš kitus modelius.

žiūrėti kainą

mattress-memory-elastic-sleep-online-nature-biogel.jpg

Koks yra geriausias atminties putplasčio čiužinys ir kurį pirkti? Rekomenduojame 8 geriausius ir patarimus, kaip rasti savo. Įeina!

2. Balto triukšmo mašina morfė

morphee.jpg
Morphée baltojo triukšmo mašina

Tai apie a puikus meditacijos ir sofrologijos prietaisas, puikiai tinkantis užmigti. Be to, jo jungti nebūtina, nes jame yra įkraunama baterija, kuri veikia iki savaitės, o tai kartu su mažu dydžiu tampa puikiu kelionių palydovu.

Veikia be išmaniojo telefono, neturi ekrano ir neskleidžia bangų, todėl puikiai tinka naudoti ir su vaikais. Ateina su 210 meditacijos ir sofrologijos užsiėmimųkad geras miegas taptų kasdienybe.

Remiantis vartotojų, įsigijusių šią baltojo triukšmo mašiną, nuomone, jie patikina, kad „Malonu ir atsipalaiduoti, ir miegoti“. Jie taip pat teigia, kad „tai labai atpalaiduojanti ir elegantiška“. Vienu įkrovimu šis modelis puikiai tarnaus savaitę, vadinasi, nereikės jo taip dažnai krauti.

žiūrėti kainą

3. Balto triukšmo mašina LectroFan ASM1007-G

white-noise-machine-lectrofan-asm1007-g.jpg
Balto triukšmo mašina LectroFan ASM1007-G

Tai oro srauto garso aparatas, kuris groja 10 skirtingų baltojo triukšmo variantų, kad būtų daugiau universalumo. Jis puikiai tinka sukurti labai ramią vietą miegoti ir suteikia didelį komfortą. Be to, jis puikiai tinka naudoti visame pasaulyje, nes jame yra adapteriai Amerikos, Europos ir JK srovė. Tai puiki galimybė pasiimti su savimi į visas keliones ir puikiai prisitaikyti, kad ir kur eitumėte.

Tai mašina, kuri nekelia pasikartojančio triukšmo, tačiau turės a labai atpalaiduojanti garso terapija. Laikmačio dėka galite reguliuoti laiką, per kurį bus grojamas baltas triukšmas arba ventiliatoriaus garsai. Tokiu būdu galite lengvai suplanuokite, kada ketinate nusnūsti ar visą naktį, ir jis išsijungs, kai pasibaigs laikas. Šis modelis turi labai gerą kainos ir kokybės santykį, todėl neturėtumėte nustoti į tai atsižvelgti.

Ši mašina turi daug teigiamų nuomonių, tarp kurių išsiskiria „Leidžia uždengti išorinius triukšmus, kad galėtumėte ramiai miegoti„. Be to, „Puikiai tinka miegoti net tada, kai yra daug triukšmo, be to, jį labai lengva nustatyti, kad jis lengvai išsijungtų„. Tai vienas geriausių modelių, kurį galite rasti, pasižymintis dideliu universalumu ir labai aukšta kokybe.

žiūrėti kainą

4. Baltojo triukšmo mašina Sound+Sleep Mini Adaptive Sound White

white-noise-machine-soundsleep-mini-adaptive-sound-white.jpg
White noise machine Sound+Sleep Mini Adaptive Sound White

Tai labai universali mašina, kurioje iš viso yra 48 unikalūs garsai kuri leidžia jausti gilų miegą ir puikų atsipalaidavimą. Jis turi prisitaikančią garso sistemą, kuri leidžia jam eiti nuolat ir automatiškai keičiasi. Nepageidaujamas aplinkos triukšmas gali būti sumažintas, todėl galite patogiai miegoti dėl šio baltojo triukšmo aparato.

Turi laikmatį, su kuriuo galima užprogramuoti a automatinis išjungimas 30, 60, 90 minučių arba visai nakčiai. Jis veikia iš trijų maitinimo šaltinių: kintamosios srovės, USB arba baterijos. Šis modelis taip pat turi pagalbinę liniją, kuri leis jums leisti bet kokios rūšies muziką ar garsus iš bet kurio įrenginio. Tokiu būdu jis tampa garsiakalbiu, todėl galite turėti daugiau universalumo.

Šis modelis turi daug teigiamų nuomonių, teigiančių, kad „padeda ramiai miegoti ir veikia taip pat gerai, nesvarbu, ar yra triukšmas, ar ne„. Be to, jie pabrėžia jo puikų „įvairių garsų, kad tiktų…