6 geriausi kostiumai kalmarų žaidime

The kalmarų žaidimas Tai buvo sėkminga ir yra viena aktualiausių pastarojo meto serialų. Dėl šios priežasties visada gerai turėti a kalmarų žaidimo kostiumas karnavalui Kaip ir Vaikų rato vakarėlis ir karnavalasnes taip galite apsirengti vienu iš šios serijos veikėjų.

Ir, laimei, „Amazon“ randame daug skirtingų variantų renkantis kostiumą iš šios serijos. Dėl šios priežasties šiandien sudarėme gerą kostiumų pasirinkimą, kad galėtumėte pasirinkti savo.

Taigi, jei norite nusipirkite kalmarų žaidimo kostiumą karnavalui Kviečiame ir toliau atidžiai tai skaityti paštu.

Koks yra geriausias kalmarų žaidimo kostiumas karnavalui?

Per karnavalą puoštis yra tradicijair nėra jokių abejonių, kad turint a kalmarų žaidimo kostiumas visa tai yra sėkmė. Štai kodėl šiandien mes pasirinkome 6 puikūs variantai. Susipažinkime su jais:

1. Karnavalinio kalmarų žaidimo kostiumas Vaikų rato vakarėlis ir karnavalas

kalmarų-žaidimo-karnavalo-party-and-carnival-circle-infantil.jpg
Kalmarų žaidimo kostiumas karnavalo vakarėliui ir karnavalui Círculo Infantil

Tai apie a vaikiškas kalmarų žaidimo kostiumas su rato charakteriu, kuris idealiai tinka tiek karnavalams, tiek vaikų vakarėliams. Tai labai geros kokybės kostiumas, labai geros kokybės dizainas ir labai panašus į kostiumus, kuriuos naudoja serialo veikėjai. Jo naudoti nerekomenduojama vaikai iki 3 metų.

Tai modelis, skirtas vaikams, turintiems a amžius nuo 7 iki 9 metų. Šis kostiumas neturi kišenių ir yra gero dydžio, todėl puikiai tinka bet kokiai progai. Tai modelio su ginklu nėra, todėl šį priedą teks įsigyti atskirai. Į ją taip pat neįeina avalynė, ji pateikiama tik su raudonu kombinezonu, kauke, diržu ir pirštinėmis.

Yra daug teigiamų nuomonių, kurias šį modelį nusipirko, ir tai užtikrina, kad „Tai labai gražus kostiumėlis, gana priimtinos kokybės ir idealiai tinka mažiems vaikamsKita vertus, jie pabrėžia, kad „Tai geros kokybės kostiumas už turimą kainą, o dydžiai puikiai tinka mažiems vaikams

žiūrėti kainą

2. Kalmarų žaidimo kostiumas karnavalui Hipex Collection grotuvas vaikams

squid-game-costume-for-carnival-hipex-collection-player-for-kids.jpg
Squid Game Kostiumas Carnival Hipex Collection Player vaikams

Tai yra kalmarų žaidimo kostiumas vaikams, kuris skirtas žaidėjams, yra klasikinis žalias kostiumas, kurį matėme serijoje. Tai apima ir švarką, ir kelnes, tačiau į šį kostiumą neįeina batai. Jis idealiai tinka vaikai gali cosplay iš serialoir tai labai geros kokybės kostiumas.

The Šių kostiumų kūrinys yra 100% poliesteris, tai leidžia jį naudoti labai patogiai. Jis puikiai tinka karnavalams ir turi a Dydis tinka vaikams nuo 5 iki 6 metų maždaug. Tačiau turėtumėte susipažinti su gamintojo dydžių lentele, kad žinotumėte, ar tai idealus modelis jūsų mažyliui.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „kostiumas labai geras, nors audinys gali buti ir kiek plonas, tai yra priimtinos kokybes kostiumas„. Jie taip pat užtikrina, kad „Dydis yra tinkamas ir puikiai tinka naudojant, yra puikus modelis bet kokiai progai„. Tai labai geras pasirinkimas, ypač jei norite įsigyti gerą kostiumą už prieinamą kainą.

žiūrėti kainą

3. Kalmarų žaidimo kostiumas karnavalui Gojoy Shop Raudonas kombinezonas su gobtuvu

squid-game-costume-for-carnival-gojoy-shop-red-jumpsuit-with-hood.jpg
Kalmarų žaidimo kostiumas karnavalui Gojoy Shop Raudonas kombinezonas su gobtuvu

Tai yra kostiumas, kuris yra tiek vaikams, tiek suaugusiems, o tai raudonas kombinezonas su gobtuvu. Tai puikus modelis bet kokiai progai, kurioje norite jį naudoti, puikiai tinka karnavalui. Jis pagamintas iš aukštos kokybės audinio kokybiškas, 20% medvilnės ir 80% poliesterio.

The šio kostiumo užsegimas yra užtrauktuku, o norint išlaikyti optimalią būklę, rekomenduojama plauti rankomis. Tai yra paprotys Gana patogus ir lengvas naudoti, yra su kauke, ginklu, pirštine, diržu ir virveline kuprine.. Dėl to kostiumas yra labai išbaigtas ir leidžia pasiekti didelį komfortą jį naudojant.

Pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį yra labai teigiami ir užtikrina, kad „Tai geros kokybės kostiumas su visais aksesuarais ir praktiška užtraukiama kuprine jį nešioti.„. Be to, jie pabrėžia, kad „Kostiumas labai geras ir galima rinktis trikampio ar apskritimo modelį, priklausomai nuo to, kuris labiausiai patinka„. Tai labai geros kokybės kostiumas, nors kaukė nėra identiška tai, kurią matome kalmarų žaidimų serijoje.

žiūrėti kainą

4. Karnavalinio kalmarų žaidimo kostiumas Vaikų aikštės vakarėlis ir karnavalas

kalmarų-žaidimo-karnavalo-party-and-carnival-square-for-childs.jpg
Kalmarų žaidimo kostiumas karnavalo vakarėliui ir karnavalo vaikų aikštei

Tai apie a kalmarų žaidimo kostiumas karnavalui, kuris skirtas vaikams ir kuris pateikiamas kartu su aikštės figūra. Tai vaikiškas kostiumas, kuris yra lengvas, todėl Suteiks didelį komfortą naudojant. Šis kostiumas netinka vaikams iki 3 metų ir jį rekomenduojama naudoti prižiūrint atsakingam suaugusiajam.

Aš žinau rekomenduojamas sausas valymas kad būtų galima pasiekti didesnį kostiumo patvarumą. Tai yra su raudonu kombinezonu, kauke, pirštinėmis ir diržu. Neapima batų ar ginklųkurie yra priedai, kuriuos turėsite įsigyti atskirai.

Tie, kurie įsigijo šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų apie jį, todėl užtikrina, kad „Tai kostiumas, kuris yra gerai, bet jis nėra fantastiškas„. Jie taip pat pabrėžia, kad „Tai gana geras modelis už savo kainą, tačiau nėra geriausias tokio tipo kostiumas“.

žiūrėti kainą

5. Kalmarų žaidimo karnavalinis kostiumas Vakarėlių ir karnavalo suaugusiųjų vadovas

kalmarų-žaidimo-karnavalo-party-and-carnival-leader-adult.jpg
Kalmarų žaidimo kostiumas karnavaliniam vakarėliui ir karnavalo lyderiui suaugusiajam

Tai yra kalmarų žaidimo lyderio kostiumas kad jis skirtas suaugusiems ir kad tai puikus kainos ir kokybės santykis. Šis kostiumas yra vieno dydžio suaugusiems, todėl tiks daugumai suaugusiųjų. Tai yra paprotys…