4 būdai, kaip patogiai miegoti nėštumo metu

Nėštumo metu miegas yra svarbus, tačiau kartais dėl augančio guzo sunku jaustis patogiai. Štai keletas miego padėčių nėštumo metu, kad gerai išsimiegotumėte
Catherine CHUA Bee Hong vyresnioji vyriausioji kineziterapeutė, Elizabeth CHAN Jiahui vyriausioji kineziterapeutė, KK moterų ir vaikų ligoninė Nuovargis dažnai siejamas su nėštumu, nes daugeliui būsimų mamų sunku gerai pailsėti naktį, nes dėl augančio pilvo joms sunku. rasti patogią miego padėtį. Miego trūkumas tam tikrą laiką gali būti sunkus tiek fiziškai, tiek psichiškai, ypač kai jūsų kūnas išgyvena tiek daug pokyčių. Jums svarbu daugiau miegoti, kad būtumėte pasiruošę gimdymui ir galimai bemiegėms naktims. kad gimęs naujagimis atneša.Laimei, gerai išsimiegoti galima lengvai pakeitus įprastus miego įpročius:1. Užimkite poziciją

Patogiausia miegoti ant kairiojo šono nėštumo metu. Atsigavimo padėtis (gulėjimas ant šono sulenktais keliais) padeda įveikti pykinimą. Pabandykite įdėti pagalvę tarp kelių, kad būtų patogiau – tai padės išvengti klubų ir dubens skausmo. Tai taip pat gali padėti nuo kojų mėšlungio ar neramių kojų – abu šie simptomai yra dažni nėštumo simptomai.

Rėmuo taip pat yra priežastis, dėl kurios daugelis būsimų mamų negali gerai pailsėti. Venkite aštraus maisto ir vėlyvų valgių, kurie gali sukelti rėmenį. Norėdami atsikratyti rėmens, atsiremkite į pagalves, kad galva būtų pakelta.

Susijęs:
5 dažni nėštumo simptomai ir kaip juos valdyti

2. Naudokite palaikymą

naudokite paramą, kad gerai išsimiegotumėte nėštumo metu

Galite įsigyti specialių pleišto formos ar kūno pagalvių, tačiau standartinių pagalvių pasirinkimas taip pat tinka, kad sutaupytumėte papildomų išlaidų. Nėštumui įsibėgėjus, pagalvė, ant kurios atsiremti, daugeliui besilaukiančių mamyčių padeda geriau išsimiegoti. Susuktas rankšluostis po pilvu gali suteikti papildomos atramos.

Susijęs:
8 Miego padėtis, skirta pagerinti jūsų sveikatą

3. Atstok

Nėščia moteris sėdi atsilošusi ant sofos ir miega

Kai kurioms moterims, augant guzeliui, miegant ant nugaros gali nualpti. Po 16 savaitės patartina vengti miegoti ant nugaros, nes gimdos svoris, slegiantis kai kurias venas, gali paveikti kraujotaką.

Susijęs:
Įkraunama ir paruošta kūdikiui

4. Komforto taurė

šiltas mažai riebalų pienas gali padėti jums geriau miegoti nėštumo metu

Puodelis šilto neriebaus pieno vėlyvą popietę yra geras būdas pasiruošti geram nakties poilsiui. Raminamasis piene esančios aminorūgšties triptofano poveikis gali paskatinti miegą.

Susijęs:
Valgykite teisingai, miegokite kietai

Autorių teisės © 2016 HealthHub.sg. Visos teisės saugomos.

Apsilankykite tėvų centre, kad gautumėte daugiau naudingų patarimų ir vadovų apie sveiką nėštumą.

Atsisiųskite „HealthHub“ programą iš
„Google Play“ arba
„Apple Store“, kad pasiektumėte daugiau sveikatos ir gerovės patarimų po ranka.


Skaitykite tai toliau:

Literatūra

  1. Tan, T., Tan, K., Tan, H., & Tee, JC (2008).
    Naujas menas ir mokslas apie nėštumą ir gimdymą.. Naujasis Džersis: Pasaulio mokslo.

  2. Sveikatos stiprinimo taryba. (2013).
    Sveika nėštumo pradžia. Singapūras: Sveikatos stiprinimo taryba.

KK Moterų ir vaikų ligoninė