5 populiariausi mokomieji stalo žaidimai su patarimais

Viduje konors mokymo planuose paprastai labai prastai mokoma apie finansus, ir dėl šios priežasties būtinai turite paskatinti šią dalį mažiesiems. Puikus būdas yra įgyti šių pagrindinių žinių per stalo žaidimus, nes galite išmokti pagrindinių problemų, reikalingų geram darbui asmeninių finansų sritis.

Tačiau labai svarbu nepamiršti, kad ne visi stalo žaidimai yra naudingi mažiesiems. Dėl šios priežasties šiandien pasirinkome geriausi variantai rinkoje. Taip mažieji galės praktiškai ir linksmai sužinoti apie finansus.

Taigi, jei norite pasirinkti vieną iš geriausių variantų rinkojeRekomenduojame ir toliau atidžiai skaityti šį įrašą.

Koks yra geriausias mokomasis stalo žaidimas norint išmokti finansų?

egzistuoja daug žaidimų, kurie gali padėti lavinti įgūdžius finansų srityje, o kai kurie yra geriau žinomi nei kiti. Dėl šios priežasties atrinkome tuos, kurie, mūsų nuomone, yra geriausi.

Tai yra geriausi mokomieji stalo žaidimai, skirti mokytis finansų po mūsų peržiūros:

1. Stalo žaidimas mokytis finansų Vertės mokyklos žaidimo vertė

stalo-žaidimas-to-learn-finance-value-school-play-value.jpg
Stalo žaidimas išmokti finansuoti Value School Play Value

Tai žaidimas, kuris padės susiformuoti geri pinigų valdymo įpročiai, pradedant nuo mažiausio. Ne visos veiklos, į kurias investuojate savo pinigus, suteiks jums tokį pat pasitenkinimą, todėl šis žaidimas yra puiki alternatyva. Šis žaidimas leidžia jums pasistengti atliekant veiklą, kad galėtumėte gauti Vertės monetos.

Šis stalo žaidimas jums padės išsiugdyti visiškai sveikus įpročius ir rekomenduojama vyresniems nei 8 metų vaikams, kiekvieno žaidimo trukmė – 60 min. Yra žaidimas, skirtas 2–6 žaidėjams, ir tai daug ko išmokys apie finansus. Šio žaidimo dėka išmoksite paprastai valdyti savo pinigus. Žaidimą sudaro 200 kortelių ir 1 smėlio laikrodis, o norint gauti visą vadovą, tereikia apsilankyti gamintojo svetainėje.

Tai pirmojo lygio mokomasis žaidimas, turintis labai gerų komentarų, tokių kaip „Tai linksma ir lavinanti ne tik vaikams, bet ir ne tokiems jauniems„. Be to, jie užtikrina, kad „Tai labai smagus žaidimas, skirtas vaikams sužinoti apie finansinius įpročius“.

žiūrėti kainą

2. Stalo žaidimas mokytis finansų „Hasbro Gaming Monopoly“ balso bankininkystė

board-game-to-learn-finance-hasbro-gaming-monopoly-voice-banking.jpg
Stalo žaidimas, skirtas išmokti finansuoti Hasbro Gaming Monopoly balso bankininkystę

Ar jis esminis finansų žaidimas ir kad tai yra būdas labai efektyviai išmokti finansų. Šioje versijoje yra priverstinės prekybos erdvė, kurioje jie nori, kad galėtumėte gauti produktus iš banko. Tai gali turi namus ar viešbučius, su kuria galite greitai užkariauti savo draugus. Šioje versijoje galite greičiau ir labai efektyviai sukurti nekilnojamąjį turtą.

Vienetas Šiame žaidime naudojama valiuta yra ponas monopolis, kuris bus atsakingas už visų jūsų finansų valdymą žaidime. Tai žaidimas, specialiai sukurtas 8 metų ir vyresniems vaikams, kad jis būtų malonus. Žaidėjų, galinčių dalyvauti žaidime, skaičius yra nuo 2 iki 4, todėl jis yra puikus Alternatyva šeimos vakarams. Šis turi balso atpažinimo sistemą, kuri leidžia valdyti žaidimą daug lengviau jo kepurės dėka.

Vartotojai, įsigiję šį modelį, turi labai teigiamų atsiliepimų, tokių kaip „Tai fantastiškas žaidimas ir viskas pasirodo teisingai pagal aprašymą„. Jie taip pat teigia, kad „yra puiki Monopolio evoliucija ir turi tam tikrus taisyklių variantus, priklausomai nuo versijos„. Tačiau turėkite omenyje, kad tai yra angliška žaidimo versija, todėl neturėsite visų instrukcijų ispanų kalba.

žiūrėti kainą

3. Stalo žaidimas mokytis finansų Folamiro superpolija

stalo-žaidimas-to-learn-finance-folamir-superpoly.jpg
Stalo žaidimas mokytis finansų Folamir Superpoly

Tai klasikinis žaidimas, kurį sudaro savybių įgijimas, kad galėtumėte atleisti kitus žaidėjus. Tai labai žaidimas Panašus į tradicinį monopolį, o joje yra kartoninė žaidimo lenta su visais kvadratais, kuriuos reikia perkelti. Tai pasiekiama naudojant žaidimo kauliukus. Šis turi 1 kupiūra ir 28 nuosavybės kortelės kiekvieno daugiabučio namo.

Žaidimas taip pat turi banko ir staigmenų kortelės, su konkrečiais įsakymais, kurių turėsite vykdyti. Kartais šios kortelės jums bus palankios, o kartais pakenks. Be to, jame yra visos namo ir viešbučio plytelės, kurių jums prireiks, kad galėtumėte pasiekti maksimalų įmanomą našumą. Tai taip pat apima a visiškai išsami naudojimo instrukcija kad prieš pradėdami žinotumėte visas žaidimo taisykles.

Nuomonės, turinčios šį modelį, yra gana geros, teigiančios, kad „Tai puikus kainos ir kokybės santykis, nors lenta yra plonesnė nei originalios žaidimų lentos„. Kita vertus, jie taip pat teigia, kad „tai labai gera kaina ir tai yra pigi alternatyva, jei nenorite pirkti originalios versijos nemokėdami penkis kartus daugiau„. Tai puiki kopija, kuri leis jums praleisti daug valandų linksmybių ir padės lengvai lavinti sudėjimo ir atimties įgūdžius.

žiūrėti kainą

4. Stalo žaidimas mokytis finansų pinigų srautas 101

stalo žaidimas-to-learn-finance-cashflow-101.jpg
Stalo žaidimas mokytis finansų Cashflow 101

The pinigų srautų žaidimas yra Roberto Kiyosaki sukurtas žaidimas, kuriame lavinami investavimo įgūdžiai, norint tapti turtingu. Tai žaidimas, leidžiantis analizuoti elgesį ir investuoti veda žaidėjus į sėkmę. Žaidimas sukurtas labai linksmai, kad išmokytų investuoti pinigus, kad sukurtumėte gerovę.

The žaidimas prasidės žiurkių lenktynėse turėsite įvairių profesijų. Šiose lenktynėse turite sukurti investavimo strategiją, kad galėtumėte pabėgti nuo šių lenktynių. Tada turėsite eiti pirkti nekilnojamojo turto, akcijų ir privalote mušti savo draugus kad galėtum užsidirbti pinigų. Šis žaidimas skatina ekonominius įgūdžius, kad galėtumėte suprasti, kaip finansai veikia realiame pasaulyje.

Žaidimas turi labai geras nuomones iš vartotojų, kurie teigia, kad „Puikiai tinka ugdyti finansinį IQ ir taip daryti optimalias investicijas„. Jie taip pat užtikrina, kad „yra žaidimas, kuris verčia jus atlikti skaičiavimus savo lapuose, kad nustatytumėte balansą ir žaidimo metu patirtus nuostolius„. Tačiau kai kurie vartotojai skundžiasi, kad jo kaina yra didesnė nei daugumos tokio tipo žaidimų.

žiūrėti kainą

5. Stalo žaidimas mokytis…