4 jautienos rūšys pagal gabalėlius Kuris yra geriausias?

Žinokite jautienos rūšys Tai nėra toks populiarus, kaip atrodo, gali būti labai ilgas ir šiek tiek sudėtingas sąrašas tiems, kurie paprastai neapsiperka arba mažai išmano apie mėsą.

Na, nors yra lengvų gabalų, tokių kaip krūtinėlė ar nugarinė, yra ir kitų gabalėlių jautiena kurios beveik nežinomos.

Čia mes jums papasakosime šiek tiek daugiau apie šiuos gabalus, kad taptumėte jautienos ekspertu.

Kodėl turėtumėte žinoti jautienos rūšis?

Galbūt niekada gyvenime neuždavėte sau šio klausimo, ir tai nėra didelis dalykas, jei nesate žmogus, kuris mėgsta gaminti maistą, bet žinote. kas yra raudona mėsa pagal jų konkrečius pavadinimus, galima sakyti, kad tai yra kažkas išgyvenimo, jums bus įdomu kodėl?

Maistas yra vieno iš svarbiausių mūsų gyvenimo aspektų, žinojimas apie tai, ką valgome, keičia daugelį mūsų kasdienio gyvenimo aspektų.

 • Ar žinojote, kad jautienos filė kalorijų ar jie per žemi?

Žinodami, kuris mėsos gabalas yra liesesnis arba kuris kepsnys yra tankiausios tekstūros švelnus ir sultingasyra be galo naudinga, norint ne tik žinoti apie kokybę, bet ir rūpintis sveikata.

Ne visa jautiena yra vienoda, dar mažiau naudojama tam pačiam tikslui, todėl jūs turite žinoti kas yra liesa mėsa, iš kur atkeliauja nugarinė, nugarinė, tapilė ir kiti gabalai. Viskas priklauso nuo recepto, kurį ketinate gaminti, jei gerai žinosite jų pavadinimus ir specifikacijas, jums bus lengviau išsirinkti tinkamą.

Visų rūšių jautiena

Ši mėsa skirstoma į skirtingas pjūvių tipaiTai gali būti papildomos kategorijos, pavyzdžiui, nugarinė, tačiau yra ir pirmoji A kategorija, kurią dėl savo kokybės galima palyginti su papildoma.

Šie gabalėliai, kurie dažniausiai paimami iš vidurinės gyvūno dalies, garantuoja, kad bus geriausi tam tikram gaminimui dėl savo minkštumo ir dėl to, kad mažai riebios mėsos.

Tačiau mes taip pat galime rasti kitų B ir trečiųjų gabalų, žinomų kaip „populiarūs“, nes jų kaina yra mažesnė nei raudona mėsa pirma klasė

Pavyzdžiui, pirmos klasės B mėsa yra kietesnė ir kartais gali turėti kaulų. Šios kategorijos pjūviai yra petys, adata, žuvis, mentele, pelekas, mentė, šlaunys ir klubo uodega.

Nors pjūviuose, skirtuose trečiajai kategorijai, paprastai yra daugiau riebalų, kaulų ir mažiau raumenų audinio.

Uodega, krūtinė, sijonas, morrillo, kaklas ar šonkaulis yra trečios kategorijos detalės.

Šiame vaizdo įrašą galite pamatyti šiek tiek daugiau apie karvės dalis ir pjūvius.

Toliau pristatome jautienos rūšys:

1. Ekstra kategorijos jautiena

Ekstrakategorija-jautiena-mėsa

Tai gabalai, kuriuos vertina kiekvienas geras mėsos gerbėjas! Jie yra sultingi, minkšti ir pilni skonio.

Kaip minėjome anksčiau, veršiena Laikoma papildoma kategorija, tai yra ta, kuri atsiranda iš mažiau riebalų turinčios gyvūno dalies, iš raumenų, kurie neturi daugiau pastangų, todėl gabalo minkštumas valgant.

 • Aukšta nugara: Jei ieškote tobulo jautienos gabalo, tikrai turėtumėte nusipirkti viršutinę nugarinę. būdamas a stuburo dalis labai sultingas ir liesas, nuostabu nustebinti savo svečius kepsnių metu arba paruošti bet kokį receptą, kurio metu reikia kepti, o gal kepti ant grotelių.
 • Apatinė nugaros dalis: Tai vienodai sultingas, minkštas ir labai lengvai paruošiamas gabalas, visa mėsa verta priklausyti papildomai kategorijai. Kaip tu gali virti apatinė nugaros dalis? Ant grotelių, orkaitėje arba ant grotelių.
 • Nugarinė: Nugarinė kilusi iš apatinės nugaros dalies, esančios tarp nugaros slanksteliai ir apatinę nugaros dalį, kadangi ji yra universalaus kirpimo, ją galima paruošti įvairiais būdais, taip pat ir ant kepsninės. Pagrindinė nugarinės savybė yra apvali forma.

2. Pirmos A kategorijos jautiena

Jautienos kategorija - pirmoji A

Tai labai geros kokybės mėsos gabaliukai, minkšti ir gali būti naudojami daugelyje mėsos receptų.

Sužinokite daugiau apie juos!

 • dangtis: Labai geras kirpimas tiems, kurie mėgsta mėsą, bet nori pasirūpinti savo fizine būkle valgydami Mažai riebalųnes jo pagrindinė savybė yra būti gana lieknam, todėl jums nereikės jaudintis dėl jautienos kalorijų.
 • užgniaužti: Stylis yra labai geras gabalas, todėl reikia aiškiai pasakyti, kad jis sudarytas iš dviejų visiškai priešingų dalių, nes, nors stūmoklis, ištrauktas arti klubo, yra sultingas ir švelnustas, kuris ateina iš kelio, kartais gali būti labai kietas ir turi būti virti troškiniuose, kad galėtum tai įvertinti.
 • Klubas: Klubo dalis kilusi iš gyvūno kojos viršaus. Labai minkšta mėsa, kurią galima valgyti bet kuriuo metu ir nereikalaujantis labai sudėtingo gaminimo būdo.
 • Turas: Kaip sako pats pavadinimas, šis pjūvis išsiskiria iš apvalios formos. Puikiai tinka troškintai mėsai, troškiniams ir kepsniams.
 • Prieš: Jei planuojate kepti mėsą, tai yra gabalas, kuris gali jums pasitarnauti. Ši mėsa neturi riebalų, todėl valgydami nesitikėkite sultingumo.
 • Į viršų: Lieknas ir pakankamai minkštas, kad būtų galima kepti ant grotelių ar kepti, tačiau gaminant reikia būti labai atsargiems, kad neliktų sausas.

3. Pirmos kategorijos B jautiena

Mėsa-jautiena-kategorija-pirma-B

Šios kategorijos kirpimai yra pigesni nei pirmieji du sąraše, tačiau toli gražu negalvokite, kad jie yra žemos kokybės.

 • Klubo uodega: Pjaustytas pilnas riebalų, dažniausiai naudojamas ypač troškiniuose, kai kuriuose troškiniuose ir susmulkintas.
 • Žuvis: Šį gabalą kerta nervas, skiriantis liesa mėsaDėl šios priežasties tai gali būti kietesnė minkštimas. Naudokite jį smulkinimui, ilgam virimui arba užpildymui pašalinus nervą.
 • Petys: Galite juos atskirti į dvi dalis: plokščią ir cantero, ji gali būti šiek tiek kietesnė, palyginti su kita mėsa kepsniams, todėl labiau tikėtina, kad ji bus naudojama kepant, troškinant ar troškinant.
 • Užpakalis: Tai mėsa su sausgyslėmis, kurią valgyti gali būti labai kieta ir pluoštinė, tačiau tai nereiškia, kad šiam gabalui nėra specialių patiekalų. Pabandykite gaminti troškiniuose ar iešmuose.
 • petys: Sriuboms, troškiniams ar troškiniams gaminti, nes jo tekstūra kupina riebalų ir želatinos.
 • Adata: Šis gabalas yra gana minkštas, nepaisant to, kad jame yra daug dryžuotų riebalų. Tai nuostabu kepti kepsninėje. Jis žinomas kaip vargšo žmogaus kepsnys.
 • Finas: Pelekinė mėsa paprastai nėra labai patraukli trumpai kepant, pavyzdžiui, ant grotelių, ji geriau tinka ilgai ruošiant, pavyzdžiui, troškinant, nes yra labai kieta.
 • Mentele: Tai labai sultingas pjūvis, visai ne be kokybės. Jis gali būti naudojamas receptams kepti orkaitėje arba ant kepsnio tartaro.
 • Juodas pudingas: Mėsa, turinti daug skaidulų ir prisotinta skonio, gali būti kepama troškiniuose ir troškiniuose.

4. Trečiosios kategorijos jautiena

Paprastai ši trečiosios kategorijos mėsa gali būti labai pluoštinė arba kieta, nes yra iš karvės dalys Jie deda daug pastangų, todėl nenuostabu, kad jų būna ilgai verdant troškinius ar troškinius, be to, tai gerokai pigesni gabalai.

 • Uodega: Ar jautienos uodegos troškinys skamba? Šis gabalas yra daugelio tradicinių receptų dalis, jo tekstūra yra želatinos ir prilipusi prie kaulo.
 • Kaklas: Kaklas daugeliui atrodo nepažįstamas pjūvis, ne už mažesnį, nes daug kartų atmetamas, nes ne taip prašoma. Tačiau yra receptų, kurie su šiuo gabalėliu daro stebuklus – tiek sultiniuose, tiek jį galima pjaustyti.
 • Krūtinė: Tai dar vienas jautienos gabalas, kuris, atrodo, neturi daug pasekėjų, nes turi daugiau nervų nei mėsa. Taip pat galite gauti ir jautienos sultinius.
 • Morrillo: Norėdami virti ilgas valandas. Jis išimamas iš jautienos gabalas per krūtinę nugara. Jis yra riebios tekstūros ir pilnas skonio, kai valgomas troškiniuose.
 • Sijonas arba tuštuma: Sijonas arba vakuumas gali būti pjūvis su daug nervų ar riebalų, priklausomai nuo gyvūno dalies, iš kurios jis kilęs. Ši mėsa gali būti naudojama virtuvėje gaminant troškinius ar troškinius, tačiau ją galima sumalti kotlečiams ar mėsainių mėsai.
 • Šonkauliai: Tai kaulai su riebalais ir šiek tiek mėsos, kuri ištraukiama iš viršaus, dažniausiai naudojami sultiniams, troškiniams ruošti ir net ant šašlykų.

Karvės pjovimo tipai