31 baldų tipas jūsų namams

Įrengiant namus yra daugybė baldų, nesvarbu, ar jūs dekoruojate savo namų svetainę, miegamąjį, virtuvę ar terasą, jums visada reikės parsinešti į namus konkrečius daiktus kiekvienai vietai.

Savaime suprantama, kad kiekvienas įsigytas baldas ar dekoracija turi tam tikrą paskirtį, todėl apžiūrėsime visus tuos baldus, kurių jums vienaip ar kitaip reikia ar kada nors prireiks. tavo namuose.

baldų tipai

Štai baldų tipai:

1. Sofos

Sofa

Nesvarbu, ar norite atsipalaiduoti savo svetainėje, žiūrėti televizorių ar tiesiog gerai nusnūsti, mums visiems reikia sofos, šie baldai yra užpildyti putplasčiu, iškloti tam tikros rūšies oda ir yra naudojami sėdėti. arba jose nusnūsti. Įprastai jas naudojame gyvenamosiose patalpose, tačiau kartais galima rasti variantų terasoms ar lauke.

Galima rinktis iš daugybės sofų tipų iš miegamųjų sofų, sekcinių baldų, atlošų, senesnių ar modernesnių. Trumpai tariant, kalbant apie svetainės sofas, sąrašas, atrodo, nesibaigia.

2. Lentelės

Rašomasis stalas

Kiekviename name yra bent vienas, ir taip yra todėl, kad dėl savo naudingumo žmonija juos naudojo kasdienėms užduotims atlikti. Labai tikėtina, kad turite skirtingų tipų ir dydžių, nes kiekvienai užduočiai reikia tam tikro tipo lentelės. Šie baldai turi 3 ir daugiau kojeles su plokščiu paviršiumi viršuje, kuriose galime atlikti tiek rankų darbą, tiek apdailą ar kokį kitą elementą.

Kalbant apie stalų tipus, galime rinktis iš daugybės valgomųjų stalų, naktinių staliukų, kavos staliukų, virtuvės staliukų ar tiesiog svetainės stalo, vienas iš jų visada bus reikalingas jūsų namuose.

3. Kėdės

Kėdė

Stalas nenaudingas, jei neturi kur sėdėti, pastarajam idealiausia įsigyti kėdę. Šie baldai mums padeda ne tik papuošti namus, bet ir suteikti vietą, kur atsisėsti atlikti kasdienes užduotis, ar tai būtų valgymas, knygos skaitymas, darbas ar tiesiog poilsis.

Yra įvairių paskirčių kėdžių, ir jūs neketinate naudoti valgomojo kėdės darbui, nes galiausiai būsite labai pavargę, o pastariesiems idealu yra stalo kėdė. Taip pat yra dekoratyvinės kėdės, skaitymo kėdės, baro kėdės. Visi jie atlieka tam tikras specifines funkcijas, priklausomai nuo turimų savybių.

4. Lovos

Lova

Nėra nieko nepatogiau už miegojimą ant grindų, o visų pirma labai šalta ir kieta, taip pat atsikėlus ryte labai sunku keltis, nes esi labai žemai. Norint to išvengti, geriausia yra lova, šis elementas, lydintis žmones nuo senovės Egipto, kur jie naudojo ilgą medinį ar metalinį rėmą miegoti, bet tuo metu jį naudojo ir valgydami. dieną ir toliau karts nuo karto daryti.

Jie būna įvairaus dydžio ir aukščio, priklausomai nuo to, kokio dydžio esate ir kiek žmonių ketina miegoti toje vietoje.

5. Rašomasis stalas

Rašomasis stalas

Norint dirbti ar užsiimti amatais, geriausia tokį turėti, rašomasis stalas yra specialiai darbui sukurtas stalas, kurio aukštis dažnai gali būti reguliuojamas, bet kitu atveju beveik visada jų aukštis yra tinkamas daugumai žmonių. Stalų kraštai paprastai yra suapvalinti arba su tam tikru kampu, kad, kai dilbiai remiasi į juos, jie nepažeistų odos, be to, turi lygų paviršių, kurį lengva valyti ir ant kurio galima rašyti ar daryti Jūsų darbas. Patogus būdas.

Yra keletas tipų, nesvarbu, ar tai būtų kompiuterio stalas, rašomasis stalas, kampinis stalas, sekretorės stalas ar net stovimas stalas, sąrašas atrodo begalinis.

6. Čiužiniai

Čiužinys

Lova neapsieitų be čiužinio, nes šios dalys padeda mums miegoti patogiau ir geriau prilaiko nugarą, nei miegodami ant kieto paviršiaus, pavyzdžiui, grindų. Anksčiau čiužinių rūšių praktiškai nebuvo, o šiuo metu yra daugybė pasirinkimų, tarp kurių galime išskirti lateksinius čiužinius, čiužinius iš atminties porolono, spyruoklinius čiužinius ar net hibridus, kurie visi pasižymi skirtingomis savybėmis ir kainomis, tinka įvairiems žmonėms. .

7. Komodos

Patogus

Norint papuošti savo miegamąjį ar net vieną ar kitą svetainę, visada praverčia komoda, nes turėdami didelį stalčių skaičių ir plokščią paviršių viršuje galime sutalpinti daugybę daiktų ir aksesuarų. Šiandien yra didelė maisto įvairovė, o medžiaga ir dydis yra labiausiai skirtingi veiksniai. Tačiau funkcija, kurią jie atliks, visada yra ta pati – viską laikyti ir sutvarkyti jūsų namuose.

8. Osmanai

pufas

Šie maži baldai yra itin universalūs, nes gali būti naudojami kaip vieta atsisėsti, nes yra užpildyti putplasčiu ir iškloti tam tikros rūšies oda, arba netgi gali būti naudojami kaip svetainės stalai. , kadangi jie Dėl mažo dydžio ir dekoratyvinių detalių puikiai dera praktiškai bet kokio tipo patalpoje. Netgi labai tikėtina, kad daugelio jų viduje yra kažkoks skyrius, todėl jie gali būti naudojami ne tik kaip dekoratyviniai elementai, bet ir kaip vieta susidėti visus jūsų namuose esančius daiktus.

9. Valgomojo stalai

Pietų stalas

Įsivaizduokite, kad turite valgyti maistą ant grindų, manau, kad niekam nepatiks tokia patirtis. Norint to išvengti, geriausia namo parsinešti valgomąjį stalą. Jau kalbėjome apie stalų naudingumą jūsų namams, ir tai yra stalo tipas, orientuotas tik į valgymą ant jo. Paprastai jie yra šiek tiek aukštesni nei kitų tipų stalai, be to, jų paviršius yra lengvai valomas, kad pašalintų maisto likučius, kurie bus ant jo. Paprastai jie yra pagaminti iš stiklo, plastiko, medžio ar tam tikros rūšies medžiagos, kuri atitinka aukščiau nurodytas specifikacijas.

10. Valgomojo kėdės

Valgomojo kėdė

Kitaip nei daugelyje Rytų namų, kur žmonės valgo klūpėdami aplink stalą, Vakaruose įprasta valgyti atsisėdus. Tam, be valgomojo stalo, naudojamos kai kurios aplink jį apeinančios kėdės, šios kėdės skirtos trumpam naudojimui, kol valgome, o jų naudojimas ilgą laiką gali būti kiek nepatogus.

Didžioji dauguma jų neturi porankių, nors galima rasti ir tokių modelių, medžiagos labai skiriasi, dažniausiai galima rasti medinių ar net plastikinių kėdžių.

11. Sekcijinės sofos

sofa-sekcija

Šios klasės sofos ypatumas yra tai, kad jos yra suskirstytos į dalis, kurias galima sujungti į didelę sofą arba atskirti taip, kad uždengtų didesnę dalį arba kad būtų lengviau judėti namuose ar judant. Yra daugybė sekcijinių sofų tipų iš L formos, U formos, išlenktų sofų, kurios savo ruožtu gali būti pagamintos iš pačių įvairiausių medžiagų ir netgi turinčių skirtingas funkcijas, pavyzdžiui, atlošiamas arba su įmontuotomis lovomis.

12. TV baldai

TV spinta

Šiuo metu televizorių galima pastatyti dviem būdais: ant sienos arba ant stalo. Bet kuriuo iš dviejų atvejų po juo visada reikia tam tikrų baldų, kad būtų galima sudėti visus įrenginius, tokius kaip grotuvai, dekoderiai ar namų asistentas, pvz., Alexa. Tokie baldai paprastai yra žemi, be to, juose yra daugybė skyrių, kuriuose tilps visi daugialypės terpės priedai, kuriuos turime namuose.

13. Bibliotekos

biblioteka

Pamirškite, kad jūsų knygos yra išsibarsčiusios po namus, kad visos būtų sutvarkytos konkrečioje vietoje, geriausia turėti biblioteką, šis mažas baldas leis klasifikuoti ir užsisakyti knygas ir žurnalus, kad jų nebūtų visuose lenteles. Čia yra…