10 žuvies receptų Kalėdoms (lengva)
Žuvies receptai Kalėdoms

Kokią žuvį daryti per Kalėdas? Tai vienas iš klausimų, kurį dažniausiai sau užduodame artėjant Kalėdų datoms.

Ir taip, gerai išvirti krevetes (tiesą sakant, tai beveik „privaloma“), bet be to yra daugybė kitų žuvies ir vėžiagyvių ruošinių, kuriuos galite padaryti.

Geriausio žuvies recepto pasirinkimas Kalėdoms Tai priklauso nuo jūsų skonio ir biudžeto.. Štai mano rekomendacijos šioms Kalėdoms.

Pigūs žuvies receptai Kalėdoms

Kaina gali sąlygoti paruošimą. Tiesą sakant, šiais laikais tai yra veiksnys, kuris paprastai daro daug įtakos. Kokį žuvies receptą paruošti, jei turite mažą biudžetą?

  • Jūros karšiai druskoje: tereikia karšių (išaugintas dažniausiai pigus) ir pakelio rupios druskos. Tai labai paprastas ir originalus receptas, puikiai tinkantis Kalėdoms.
  • Jūros ešerys druskoje: panašus į ankstesnį receptą, tačiau šiuo atveju pagrindinis veikėjas yra jūros ešerys (yra ir ūkyje auginamų). liko 10.
  • Ungurio troškinys su midijomis: šis receptas yra ekonomiškas ir ruošiamas „automatiškai“. Tai neturi jokių komplikacijų. Ir taip, tai taip pat skanu.
  • Bulvės su menke: dar vienas troškinys, kurį galite paruošti už priimtiną kainą ir iš anksto.
Žuvies troškinys Kalėdoms

Klasikiniai žuvies ir vėžiagyvių receptai

Ir mes einame su klasika. Tie tipiški žuvies receptai, kurie tinka per Kalėdas, nes yra turtingi ir visiems žinomi.

  • Jūros lydeka žaliame padaže: klasika tarp klasikų. Gera jūrų lydeka žaliame padaže bus Kalėdų stalo žvaigždė. Lengva.
  • Keptos krevetės: esame įpratę prie virtų krevečių, bet ne tiek prie gero paruošimo orkaitėje. Užrašykite žingsnis po žingsnio. Veikia.
  • Virti scampi: Kalėdų karalienės. Kai kurie geri langoustinai patrauks visų žvilgsnius prie stalo. Žinoma, jūs turite juos gerai išvirti, iki galo.
Lašiša en papillote Kalėdoms

Žuvies receptai nustebinti Kalėdų proga

Norite žengti dar vieną žingsnį? Kartais mes siekiame nustebinti kiek originalesniais patiekalais. Ir ne, nėra jokios priežasties komplikuotis. Šie receptai yra paprasti:

  • Lašiša al papillote: Lašiša garsėja kaip sausa arba per daug riebi. Todėl daugelis žmonių stengiasi to išvengti. Kai papilote viskas pasikeičia: sultinga, saldu ir tiksli. Ir su originaliu tašku. Tai nėra įprastas žuvies receptas, kurį mes visi galvojame.
  • Cococha padaže: mažai svečių prie jūsų stalo bus ragavę gerų troškintų kokosų. Šiltas troškinys idealiai tinka Kalėdoms.
  • Kalmarų ceviche su mangais: skirtingi. Su originaliu prisilietimu žengti žingsnį toliau nei klasikinis žuvies receptas. Gerai paruošta ceviche yra dar viena puiki alternatyva dovanoti Kalėdų datų proga.

Jei be žuvies jums reikia užkandžių idėjų, pažiūrėkite į šiuos originalius užkandžius Kalėdoms. Turtingas ir lengvas. Kad galėtumėte mėgautis ir mėgautis.