Na, nebūtų klaidinga sakyti, kad šiais metais WWE pašalinimo rūmai baigėsi sukrėtimu. Mizas žengė žingsnį norėdamas išgryninti savo banko pinigų sutartį, kad gautų pergalę 2021 m. WWE pašalinimo rūmai iš Drew McIntyre. Leiskite jums pasakyti, kad šis netikėtas veiksmas kelyje į Wrestlemania tikrai sukėlė didžiulį ažiotažą. Be to, yra šokiruojantis ginčas tarp žmonių. Po beveik dešimtmečio Mizas pagaliau laimėjo čempionatą.

Danielis Bryanas ir Cesaro pradėjo „SmackDown“ pašalinimo rūmų rungtynes
Vaizdo kreditas: wwe.com

Danielis Bryanas pradėjo rungtynes ​​su neįsivaizduojama ir nuostabia eliminavimo kameros rungtynių pergale. Tai tikrai buvo kulminacija žiūrovams, kurie uždirbo daug pinigų už vieną peržiūrą. Kita varžybų scena buvo ta, kai „Universal“ čempionas Romanas Reignsas kitoje kovoje iškart nugalėjo Bryaną. Kalbėdami apie „Women Tag“ komandos čempionatą, Bianca Belair ir Sasha Banks šįkart netraukė daugelio akių. Veikiau Riddle iškovojo JAV titulą pakeldamas Johną Morrisoną. Galime sakyti, kad WWE pašalinimo rūmuose įvyko keletas labai nekviečiamų ir šokiruojančių dalykų čempionatas. Tai sakant, gali būti, kad kai kurie turi atkreipti jūsų žvilgsnį. Kita vertus, keletą kitų galbūt praleidote jūs, kaip ir Pašalinimo rūmų 2019 m. Varžybos.

Nepamirškite, kad turite toliau skaityti šį straipsnį iki galo, ir yra tiek daug dalykų, kuriuos žinojote, o kai kuriuos praleidote. Pirmiausia pradėkime nuo nedidelio „WWE 2021“ pašalinimo rūmų apibendrinimo.

Michaelas MiZaninas tampa WWE čempionu

Bobby Lashley sunaikino Drew’ą McIntyre’ą, išmesdamas jį už žiedo ribų ir uždėdamas Hurt Lock. Mizas užsidirbo „Pinigai banke“ sutartį ir laimėjo rungtynes ​​po „Kaukolės sutriuškinimo“ finalo. Taip, tai atsitiko Pašalinimo rūmai 2021 m.

Nia Jax ir Shayna Baszler išsaugojo savo titulus

Jaxas ir Baszleris sugebėjo išsaugoti savo titulus po susitikimų su Sasha Banksu ir Bianca Belair. Po to galime pasakyti, kad Jaxas tikrai nebuvo įdomus žiūrėti, tačiau Shaynas tikrai valdo ir vis dar yra rungtynių akcentas.

Drewas McIntyre’as išlaiko WWE čempionatą

Drew’ui McIntyre’ui pavyko išsaugoti savo WWE čempioną, iškovojus pergalę „Elimination Chamber“ rungtynėse. Rungtynės buvo surengtos surengus „McIntyre“ ir „Sheamus“ susitikimą, o pagrindinis „Sheamus“ dalyvis. McIntyre’as nugalėjo Jeffą Hardy naudodamas „Claymore Kick“, o Sheamusas nugalėjo Kofi „Brogue Kick“ smūgiu. Galiausiai pasirodė, kad jiedu kovos, kad uždarytų kovą. Tačiau AJ Stylesas pritvirtino „Sheamus“ ir todėl McIntyre’as, AJ ir Sheamusas baigė varžybas.

Mįslė laimi JAV čempionatą

Šiose Jungtinių Valstijų „Triple Threat“ rungtynėse John Morrison pasirodė Kieth Lee vietoje. Šiose rungtynėse taip pat buvo mįslė ir čempionas Bobby Lashley. Mįslė laimėjo numušdama Morrisoną. Riddle naudojosi „BroDerrick“ antkapinių paminklų iš Morisono rinktine, kad laimėtų.

Danielis Bryanas laimi „SmackDown“ pašalinimo rūmus

Pagrindinė to laida Pašalinimo rūmai 2021 m turi būti „SmackDown“ pašalinimo rūmų rungtynės. Šiose rungtynėse dalyvavo Kevinas Owensas, Jey Uso, Cesaro, Corbinas ir nugalėtojas Danielis Bryanas. „SmackDown“ rungtynės prasidėjo Bryanu ir Cesaro, o lygiai po 50 minučių Danielis pašalino Jey Uso, kad laimėtų kovą.

Kickoff Rodyti rezultatus

Kalbant apie „Kickoff“ rezultatus, jie visada buvo netikėti ir šokiruojantys žiūrovus. Kaip „WWE Elimination Chamber 2019“ rezultatai „Kickoff“ rungtynėms šių metų rezultatai taip pat nustebino. Johnas Morrisonas nugalėjo Eliasą, Ali ir Ricochetą, kad laimėtų trigubos grėsmės mačą JAV čempionato vietoje. Morisonas iškovojo pergalę „Aik Kickoff“ rungtynėse.

Metu Pašalinimo rūmai, buvo daug scenų, kurių jūs, vaikinai, turėjote praleisti. Mes visi žinome, kad kelias į Wrestlemania tikrai yra superžvaigždžių važiavimas. Dabar apžvelkime kai kuriuos dalykus, kurių turėjote praleisti.

WWE saugo Bobby Lashley

Vykdamas į pašalinimo rūmus, Bobby Lashley kovos su JAV čempionatu su Lee ir Riddle. Kai buvo nustatyta, kad Lee negali patekti į ringą dėl šio dalyko, būtų buvę lengva, jei tik Lawler ir Riddle eitų vienas prieš vieną. Atrodė, kad WWE yra įstrigusi trigubos grėsmės sąvokoje. Tačiau WWE nusprendė, kad prieš pasirodymą varžybos su trečiuoju dalyviu iškovojo savo kelią. Tai taip pat leidžia Bobby Lashley pasirodyti kaip žvėris ir pereiti prie pagrindinio turnyro.

Į visas rungtynes ​​įtraukiami buvę nugalėtojai

Pašalinimo rūmų įvykiai vyksta vos tik tuo atveju, jei yra palyginti mažas ir puikus praeities čempionų ekipažas. Daugmaž tas pats, kiekviename šių metų pašalinimo rūmų žaidime dalyvavo bent vienas žaidėjas, kuris praėjusiais metais dalyvavo ir laimėjo rūmuose.

Nauja moterų rūmų tradicija

Iš viso moterų sukilimo pastaruoju metu WWE matė keletą moterų, kurios varžėsi daugybėje visų turnyrų, įskaitant savo pirmąjį „Royal Rumble“, „Hell in a Cell Match“, „WrestleMania“ pagrindinį turnyrą, „Money in the Bank Ladder Match“ ir daug daugiau. Alexa Bliss laimėjo pirmąją moterų pašalinimo kamerą 2018 m. Be to, 2021 m. Pasikeitė nuoseklumas, nes salėje nebuvo moterų. Jei atvirai, rūmų populiarumas ar istorinė įtaka nėra tokia pati kaip daugumos kitų pagrindinių WWE kaskadininkų konkursų. Tačiau vis tiek buvo stebinantis sprendimas neužsakyti talentingų moterų šioje aplinkoje šiais metais.

Jeffas Hardy tampa „Keistu žmogumi“

Hardy neabejotinai buvo keistas žmogus iš visų pašalinimo kamerų. Jeffas prasidėjo WWE anksčiau nei kiti eliminavimo kameros varžybose ir turėjo „WrestleMania“ laikus; jis būtų vienintelis žaidime dalyvaujantis, niekada neturėjęs pasaulio čempionato žaidimo „The Immortals Showcase“.