„Xenon Racer“ , kaip pastebėjote iš paveikslėlių, suteikia šiek tiek naują požiūrį į lenktynes, tuo pačiu iš pažiūros įkvėpdamas „Ridge Racer“ franšizės, ypač „ Ridge Racer Type 4“ ( R4 ).

Taip, pasipiktinantis automobilio dizainas ir niūrus vairavimo stilius mato, kad šis žaidimas primena R4 … ir tuo viskas neapsiriboja. Tiesą sakant, nuotaikinga elektroninė muzika, takelių išdėstymas ir netgi šiek tiek erzinantis lenktynių pasakojimas priverčia „ Xenon Racer“ pasijusti tiesiogine duokle R4 .

Laimei, „ Xenon Racer “ prideda keletą šiuolaikinių elementų. Jis artėja prie lenktynių tradiciniu būdu – su pasaulio čempionato kampanija ir tam tikromis laiko varžybomis bei pašalinimo lenktynėmis šone – bet jūs galite pritaikyti savo transporto priemonę pasirinkdami daugybę spalvų, iš anksto nustatytų „liveries“, ratų, padangų ir aerodinaminių elementų. . Kiekvienas automobilis taip pat turi unikalų našumo statistikos rinkinį (greitį, pagreitį, valdymą, dreifą ir kt.), Kurį galima subtiliai pakeisti pritaikius.

Įdomesnį žaidimą daro beprotiški automobilių dizainai, kuriuose futuristinis dėmesys skiriamas jėgai ir aerodinamikai. Dizainas yra įkvėptas Le Mans prototipo, kuris yra tinkamas, nes praleisite daug laiko dirbdami kur nors 300 km / h regione. Kai kurie modeliai taip pat gali pasigirti aktyvia aerodinamika, suteikiančia naujovių jausmo.

Deja, kadangi visi pristatomi automobiliai yra elektriniai, garso aspekto labai trūksta. Yra mechaniniai garsai (nors ir labai nutylėti), o automobiliai naudoja vienos pavaros greičių dėžę. Daugelis to, ką girdite, yra nuolatinis verkšlenimas … kuris labai greitai sensta.

Kita sritis, kuriai trūksta „ Xenon Racer“, yra grafikos skyrius. Nors žaidimas yra labai spalvingas, daugelis objektų yra per aštrūs ir net šiek tiek pikseliuoti, suteikdami jam nebaigtą jausmą. Tačiau tai, ką žaidimas daro pakankamai gerai, yra išlaikyti bet kurios lenktynės greitį. Kadrų dažnio sumažėjimas trasos metu nevyksta, tačiau kiekvienų lenktynių pradžioje pastebėjau keistą grafinį atsilikimą.

Nors žaidimo pristatymas įspūdingas mažiems kūrėjams, gaila, kad žaidimas neatitinka tų pačių standartų. Žinoma, „ Xenon Racer“ anaiptol nėra pats prasčiausias lenktynių žaidimas, tačiau yra elementų, kurie tai daro itin nemalonu.

Akivaizdu, kad tai atitinka arkadinio lenktynininko jausmą, o tai reiškia, kad jis daug dėmesio skiria dreifavimui. Deja, dreifavimas šiame žaidime nėra pakankamai sklandus. Dreifo įtraukimas nėra didelis iššūkis, nes reikia tik greitai pakelti nuo droselio, tačiau iššūkis yra išlaikyti šį dreifą, nes įjungus negalima vairuoti. Tai reiškia, kad kampą reikia reguliuoti per droselį, o tai savaime yra problema, nes jis nėra labai jautrus. Vienintelis būdas užsitikrinti švarų kampą yra tai, kad jūsų įėjimo taškas yra 100 proc., O tai reiškia, kad nėra jokios vietos klaidai.

Tai tampa problema, susijusia su čikanais, kurių šiame žaidime yra nemažai, nes antrojo krypties pakeitimo metu negalėsite pastatyti savo automobilio. Trasose taip pat nėra nutekėjimo zonos, o tai reiškia, kad dažnai pateksite tiesiai į sieną. Todėl sunkus stabdymas kampe atrodo geriausias būdas, tačiau, deja, pagreitis yra nepakeliamai lėtas … taigi jei aukosite greitį, kad galėtumėte įveikti švarų kampą, prarasite per daug laiko ir leisite oponentams jus aplenkti.

Daugeliu atvejų geriausia yra pataikyti, užmegzti kontaktą su siena ir kovoti su pasekmėmis. Laimei, yra DRS padidinimo funkcija, kurią galima sukurti dreifuojant ar renkant jėgas trasoje, kuri padeda efektyviau įsibėgėti iš lėto greičio (vis dėlto dažnai geriau juos išsaugoti tiesiai).

Žinoma, kai tik susisiekiate su siena ar priešininku, automobilis patiria žalą. Kai žala pasieks tam tikrą tašką, jūsų automobilis bus „atstatytas“, o tai savo ruožtu jus paaukosite laiką. Laimei, jūsų automobilio sugadinimo greitis priklauso nuo pasirinkto sunkumo lygio.

Problemos su posūkiais tuo nesibaigia. Jei vairuojate automobilį su nedideliu dreifo rodikliu, dažnai atsitrenkite į atitvarą ir tai padarę nebegalėsite pabėgti, net jei automobilį beveik sustosite. Kodėl? Na, kai jūs pasieksite žemesnį nei tam tikrą greitį, aerodinaminiai elementai praranda efektą, o tai reiškia, kad automobilis nesukurs pakankamai staigaus vairavimo, kad galėtų atsikratyti kampo sankabos. Akivaizdu, kad išvažiavus už posūkio jūsų automobiliui bus padaryta didelė žala, todėl dažnai geriausia pasirinkti automobilį, kurio drifto figūra yra aukšta (nors tai neatitinka taško leisti žaidėjams naudotis skirtingais automobiliais).

Užklupus dreifuojančiai fizikai, tai tampa gana patenkinamu žaidimu. Daugelyje trasų yra plačių posūkių, todėl didžiąją lenktynių dalį turėtumėte būti saugūs, kai tik jūsų įgūdžiai bus patobulinti. Vis dėlto yra vienas takelis, kurį turėsite išsitraukti plaukus nepaisant: Kanada pagal laikrodžio rodyklę. Kampai yra per daug aštrūs, kad galėtų slinkti aplinkui, ir kadangi dauguma sričių yra siauros, galite susidurti su varžovais. Trumpai tariant, šis takelis yra žalos šventė, dėl kurios greitai galėsite apsvarstyti galimybę pereiti į „lengvą“ režimą.

Galų gale „ Xenon Racer“ yra įgytas skonis. Jūs tikrai turite skirti daug valandų, kad galėtumėte visiškai įvertinti žaidimą. Bet, deja, nemanau, kad yra daug žaidėjų, pakankamai kantrių, kad galėtų save išbandyti šiame procese.

Manau, kad tai yra didelė duoklė praeities žaidimams, o dizaino požiūriu jis taip pat išsiskiria, tačiau jis tiesiog neturi tokio ilgalaikio patrauklumo, kurį galėtumėte žaisti kelias valandas. Iš tiesų, dauguma žaidėjų greičiausiai bus priblokšti pirminio nusivylimo

pagal https://ledauto.lt/straipsniai/xenon-zibintai