Trys būdai numesti svorio nesilankant sporto salėje

Svorio metimas – tai ne tik treniruotės ir dieta. Taip pat svarbu tai, ką darote likusią dienos dalį. Kiekvienas gali numesti svorio nesilankęs sporto salėje, nes viskas priklauso nuo ryžto ir tikslų.

#1 Treniruokitės visą dieną

Pirmiausia turite padidinti savo aktyvumą per dieną. Lipkite laiptais, o ne važiuokite liftu, ir stovėkite toje vietoje, kuri yra toliausiai nuo jūsų namų / pastato, kur galite šiek tiek pasivaikščioti. Atlikite nedidelius gyvenimo būdo pokyčius, pvz., vaikščiokite, kai kalbate telefonu. Ir net jei neužsiimate tam tikra mankšta, stenkitės kasdien bent 30 minučių mankštintis. Tai gali būti bet kokia veikla, kuri padidina jūsų širdies ritmą arba užgniaužia kvapą. Bėgimas, bėgiojimas, plaukimas, važinėjimas dviračiu, vaikščiojimas ir kt. yra geras pasirinkimas.

# 2 Priimkite švarios mitybos įpročius

Jūsų kasdienė mityba turėtų būti orientuota į natūralų maistą; sumažinkite visus perdirbtus maisto produktus, pvz., makaronus, picas, maida (rafinuotus miltus) gaminius, cukrų ir saldžius gaminius ir kt. Nereikia jų visiškai vengti, kitaip gali kilti noras jų daugiau nei įprastai, bet valgykite saikingai ir kartais. . Valgyti laiku kiekvieną dieną yra vienodai svarbu. Niekada nepraleiskite pusryčių – jie pagreitina medžiagų apykaitą ir išlaiko budrumą visą dieną; valgykite vaisius ir riešutus, kai užsinorėsite užkąsti.

# 3 Miegokite laiku

Dėl miego trūkumo visą dieną valgysite daugiau ir neturėsite pakankamai energijos, todėl kiekvieną naktį stenkitės miegoti nuo septynių iki devynių valandų. Taigi stenkitės, kad kiekvieną vakarą eitumėte miegoti tuo pačiu metu.

Visų šių veiksnių derinys tikrai gali padėti jums atsikratyti kilogramų.

Nepriklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo lygio, mūsų ekspertai gali padėti sudaryti mitybos ir kūno rengybos planą, atitinkantį jūsų gyvenimo būdą. Susisiekite šiandien.

Atsisiųskite Healthifyme APP